Robert Lewandowski strzela gola w meczu z Rumunią Mecz Polska - Rumunia - Lewandowski leży na murawie Mecz Polska-Rumunia - Kamil Grosicki cieszy się z gola! Marta Glik z córką kibicują podczas meczu Polska-Rumunia Mecz Polska-Rumunia w Bukareszcie w ramach eliminacji do MŚ
Robert Lewandowski strzela gola w meczu z Rumunią
Relacja z meczu Polska-Rumunia! WIDEO + ZDJĘCIA
1/14

Co to był za mecz! Polska wygrała z Rumunią 3:0. Mecz w Bukareszcie odbył się w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji. Po dramatycznym spotkaniu, nasza reprezentacja wygrała z Rumunią i zdobyła trzy punkty po bramce Kamila Grosickiego (11 minuta meczu) i dwóch golach Roberta Lewandowskiego (83' i 90').

W drugiej połowie spotkania doszło do bardzo groźnej sytuacji. W kierunku Roberta Lewandowskiego, który stał na polu karnym przeciwnika, została rzucona petarda, która wybuchła obok naszego piłkarza. Polak padł na murawę. Po kilku minutach całe szczęście wrócił na boisko, a lekarz reprezentacji potwierdził, że wszystko jest już dobrze. Jak to wyglądało? Zobacz w kolejnych slajdach!

2/14
Mecz Polska - Rumunia - Lewandowski leży na murawie
Twitter

Całe szczęście po tej groźnej sytuacji Robert Lewandowski wrócił na boisko i strzelił dla Polski aż dwa gole!

Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego:

Drugi gol Roberta Lewandowskiego:

Tak polscy zawodnicy cieszyli się ze zwycięstwa:

Jak wyglądał gol Kamila Grosickiego? Co jeszcze działo się na boisku? Zobaczcie w naszej galerii!

3/14
Mecz Polska-Rumunia - Kamil Grosicki cieszy się z gola!
Eastnews

Tak wyglądał gol Kamila Grosickiego:

Piłkarza przed telewizorem wspierała jego córka:

Córka Kamila Grosickiego kibicuje tacie podczas meczu Polska-Rumunia
Instagram

Na kolejnych slajdach zobaczycie zdjęcia z meczu Polska-Rumunia oraz przygotowania polskich piłkarzy do tego spotkania!

ZOBACZ: Lewandowski, Szczęsny, Pazdan i inni na zgrupowaniu kadry! Ale stylowi ci nasi piłkarze! ZDJĘCIA