Robert Lewandowski i Michał Pazdan na lotnisku po powrocie z Mundialu Robert Lewandowski na Okęciu Kibice polskiej reprezentacji na lotnisku Wojciech Szczęsny na lotnisku po Mundialu Robert Lewandowski na lotnisku po powrocie z Rosji
Robert Lewandowski i Michał Pazdan na lotnisku po powrocie z Mundialu
East News
Lewy, Szczęsny, Pazdan już w Polsce!
1/9
Robert Lewandowski i Michał Pazdan na lotnisku po powrocie z Mundialu
East News

Z ostatniej chwili! Polacy wrócili już z Mundialu w Rosji, w piątek po godzinie 15 wylądowali na lotnisku Chopina w Warszawie. Przypomnijmy, Polacy w fazie grupowej przegrali z Senegalem (1:2) i Kolumbią (0:3), w trzecim, ostatnim meczu pokonali Japonię 1:0. To oznaczało jedno - w grupie H zajęli ostatnie, czwarte miejsce, co ostatecznie zadecydowało o tym, że z grupy nie wyjdą.

 

Mimo że Polacy zawiedli wielu kibiców podczas wszystkich trzech meczów (nawet po tym wygranym z Japonią - "Wstyd, żenada, kabaret!" Dlaczego końcówka meczu Polska - Japonia to największy obciach na mundialu?), na lotnisku pojawiło się mnóstwo fanów, którzy kibicowali naszym do końca. Czy Robert Lewandowski i jego koledzy zatrzymali się przy kibicach? Zobaczcie zdjęcia z lotniska! 

 

Zobacz także: Boniek stracił cierpliwość po spotkaniu z Japonią! "To nie był mecz. Tysiące niedokładnych podań"

2/9
Robert Lewandowski na Okęciu
East News

Około godziny 16.00 polscy piłkarze wyszli do kibiców, którzy od rana oczekiwali na ich przyjazd do Polski. Całe szczęście tym razem piłkarze stanęli na wysokości zadania i zatrzymali się przy kibicach. Przypominamy, że dwa lata temu, gdy piłkarze wrócili z Euro we Francji, niezbyt chętnie zatrzymywali się, żeby rozdawać autografy i pozować do zdjęć. Wtedy można było tłumaczyć to tym, że byli załamani przegraną z Portugalią i fani to rozumieli, wtedy dostarczyli nam jednak wielu pozytywnych emocji. Tym razem tak nie było, piłkarze swoją grą zawiedli kibiców, ale niektórzy z nich i tak pojawili się dziś na lotnisku, dlatego i piłkarze zachowali się jak trzeba - rozdawali autografy i pozowali do zdjęć. Najdłużej przy kibicach zostali - Robert Lewandowski i Adam Nawałka. Zobaczcie, jak przywitali się z fanami!

Zobacz: "Bankiet, wino i śpiewy" Wiemy, jak Polacy świętowali zwycięstwo z Japonią!

3/9
Kibice polskiej reprezentacji na lotnisku
East News
4/9
Wojciech Szczęsny na lotnisku po Mundialu
East News
5/9
Robert Lewandowski na lotnisku po powrocie z Rosji
East News
6/9
Michał Pazdan na lotnisku po powrocie z Mundialu
East News
7/9
Sławek Peszko na lotnisku po powrocie z Rosji
East News
8/9
Zbigniew Boniek na lotnisku po powrocie z Mundialu
East News
9/9
Robert Lewandowski na lotnisku po powrocie z Mundialu
East News