Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News
Newsy

Wiemy, co zamiast "Tańca z gwiazdami" wyemituje Polsat! To kontrowersyjny wybór

Co zamiast "Tańca z gwiazdami" wyemituje Polsat?

Sytuacja związana z rozprzestrzeniającym się koronawirusem w Polsce spowodowała, że stacje telewizyjne postanowiły zawiesić emisję programów nadawanych na żywo, lub tych, których odcinki powstają na bieżąco. Ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie pracujących przy nich ekip, wiele formatów zostało przeniesionych na jesień 2020. 

Polsat ma nietuzinkową propozycję, którą zobaczymy zamiast "Tańca z Gwiazdami" w najbliższy piątek. Będzie to film idealnie nawiązujący do akcji #zostańwdomu, jednak do tej pory kojarzył się tylko ze świętami Bożego Narodzenia. Domyślacie się już? 

Zobacz także: Julia Wieniawa mówi nam o przerwaniu "Tańca z gwiazdami" i nie może opanować łez: "Przeraża mnie to, co się dzieje"

Znasz "Kevina" na pamięć? Tego na pewno nie wyłapałaś!

"Kevin sam w domu" zamiast "Tańca z Gwiazdami" 

"Kevin sam w domu" ponownie zagości na ekrany telewizorów w Polsacie! Tym razem jednak z okazji kwarantanny w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem:

Bądź jak Kevin #zostańwdomu - zachęca stacja telewizyjna 

Chyba nie ma osoby, która nie zna przygód rezolutnego chłopca, który został sam w domu. Kultową komedię zobaczymy w piątek o godz. 20: 00 zamiast"Tańca z Gwiazdami". Będziecie oglądać? 

Warto przypomnieć także, że Disney zapowiedział nową odświeżoną wersję przygód Kevina, gdzie w główną rolę wcieli się, znany z nagrodzonego Oscarem filmu "Jojo Rabbit", Archie Yates.

Zobacz także: Powstanie nowa wersja filmu "Kevin sam w domu"! Wiemy, kto zagra główną rolę!

Już w najbliższy piątek, 20 marca o godz. 20:00, Polsat wyemituje film "Kevin sam w domu". Widzowie zobaczą kultową komedię zamiast "Tańca z Gwiazdami". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Kevin sam w domu

"Taniec z Gwiazdami" został przeniesiony na jesień 2020 z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Uczestnicy wystąpią w tym samym składzie. 

Taniec z gwiazdami
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Iwona Pavlović
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" zawieszony przez koronawirusa! Iwona Pavlović zabrała głos
"To nas ścięło! Przytulamy się, choć może nie powinniśmy"

Decyzja Polsatu o zawieszeniu "Tańca z gwiazdami" zszokowała fanów, gwiazdy, jak i samych jurorów. Okazuje się, że do końca zarówno jurorzy, jak i gwiazdy nie wiedzieli, co będzie z tą edycją - dopiero słowa Krzysztofa Ibisza i Pauliny Sykut rozjaśniły wszystkim sytuację. Co prawda, część uczestników popiera decyzję o zawieszeniu "Tańca z gwiazdami", w tym Julia Wieniawa ( Julia Wieniawa przerażona koronawirusem: "Ludzie, to poważna sprawa, nie bagatelizujcie tego!" ), ale i tak wszyscy nie ukrywają swoich emocji. W tym gronie jest Iwona Pavlović. (...) Trwały rozmowy. Sami byliśmy ciekawi, jaka będzie decyzja i co się będzie działo (...) W chwili kiedy Krzysiu Ibisz ogłosił, że to jest ostatni odcinek, dowiedzieliśmy się też my wszyscy. Trochę nas to ścięło, ale to jest taki smutek związany z emocjami. Smutek, że się skończył "Taniec z gwiazdami", ale też smutek z tego powodu, że sprawa jest poważna (...) - powiedziała w rozmowie z Party.pl Iwona Pavlović. "Taniec z gwiazdami" się zakończył, ale produkcja zadecydowała, że ta edycja będzie kontynuowana jesienią. Czy Iwona Pavlović pojawi się w jury, choć wiadomo że każda z gwiazd i każdy z jurorów ma napięty grafik w tym roku, jak i w następnych? Posłuchajcie, co nam powiedziała! Zobacz także:  Julia Wieniawa mówi nam o przerwaniu "Tańca z gwiazdami" i nie może opanować łez: "Przeraża mnie to, co się dzieje" To bardzo smutna decyzja, ale najważniejsze teraz jest bezpieczeństwo wszystkich uczestników, prowadzących, jurorów i całej produkcji "Tańca z gwiazdami" .

Paulina Sykut o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami"
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami": Paulina Sykut o zawieszeniu show dowiedziała się ze słuchawki! "Reagowaliśmy na bieżąco"

Podczas wczorajszego odcinka " Tańca z gwiazdami " poinformowano, że 11. edycja show została przeniesiona na jesień 2020. Wtedy na parkiecie zobaczymy również wszystkie pary, które zdecydowały się wziąć udział w aktualnej edycji. Z powodu koronawirusa oraz ze względu na bezpieczeństwo uczestników oraz wszystkich pracowników produkcji te kroki musiały zostać podjęte.  Paulina Sykut w rozmowie z Party.pl przyznała, że ostateczna decyzja decyzja o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami" zapadła w trakcie trwania programu, o czym dowiedziała się przez słuchawkę:   Dowiedzieliśmy się podczas programu, tak jak zostało to ogłoszone. Musimy bardzo szybko reagować na to, co się dzieje. Jesteśmy jakby narzędziem do tego, żeby na bieżąco ogłaszać takie komunikaty.  Co jeszcze zdradziła na temat wczorajszej sytuacji na planie "Tańca z Gwiazdami"?  Zobacz także:  Julia Wieniawa mówi nam o przerwaniu "Tańca z gwiazdami" i nie może opanować łez: "Przeraża mnie to, co się dzieje" Z powodu dynamicznej sytuacji spowodowanej koronawirusem w Polsce, 11. edycja "Tańca z gwiazdami" została zawieszona do jesieni 2020.   

Kevin sam w domu - serialowy Kevin przy choince
East News
Newsy
Czy Polsat pokaże w święta "Kevin sam w domu"? Stacja już podjęła decyzję

Święta bez filmu " Kevin sam w domu "? Trudno wyobrazić sobie taki scenariusz, bo oprócz karpia i prezentów, seans "Kevina..." to jeden z obowiązkowych punktów wigilijnego wieczoru Polaków. Nic dziwi więc decyzja stacji Polsat o wyemitowaniu w święta Bożego Narodzenia kultowego filmu o 8-letnim chłopcu, który zostaje w domu sam na święta. Kevin sam w domu w święta - kiedy emisja Jak podają Wirtualnemedia.pl, film zostanie pokazany w wigilijny wieczór o godz. 20.05. Powtórka filmu już kolejnego dnia po południu. Na tym Polsat jednak nie poprzestanie. Żeby dobrze przygotować się do świat z "Kevinem" już w piątek  27 listopada o 20.10 stacja wyemituje drugą część produkcji, czyli „Kevina samego w Nowym Jorku”.    W tym roku film obchodzi 25 rocznicę premiery kinowej, a stacja Polsat emituje go w święta od 10 lat. Gdy w 2010 roku pojawiła się w mediach informacja, że "Kevin..." nie zostanie pokazany w Boże Narodzenie, fani zbuntowali się i zorganizowali protest na Facebooku. Polsat pod ich naciskiem, zmienił decyzję i wyemitował film.    Cieszycie się?    Zobacz także:  Macaulay Culkin nie żyje? Szokujące doniesienia ws. legendarnego Kevina.   Kevin sam w domu - okładka DVD Macaulay Culkin w kawiarni      

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner