Plakat promujący film Kevin sam w domu
East News

Powstanie nowa wersja filmu "Kevin sam w domu"! Wiemy, kto zagra główną rolę!

Plakat promujący film Kevin sam w domu
East News

Święta Bożego Narodzenia nie mogą odbyć się bez emisji filmu "Kevin sam w domu". Produkcja stała się już wizytówką świątecznej ramówki Polsatu. Kiedy kilka lat temu zabrakło jej w telewizyjnej rozpisce, w sieci zawrzało. Ostatecznie Kevin powrócił na ekrany.

Disney zapowiedział właśnie nową, odświeżoną wersję dostosowaną do młodego pokolenia. Wiemy, kto wcieli się w rolę rezolutnego chłopca. Czy nowa wersja będzie w stanie powtórzyć sukces oryginału? 

Zobacz także: Święta bez "Kevina samego w domu"? Jest decyzja Polsatu w sprawie emisji filmu!

Nowa wersja filmu "Kevin sam w domu"

Zagraniczne media podają, że zdjęcia do filmu w roboczej wersji "Home alone" rozpoczną się już 2020 roku w Kanadzie. Nie będzie to remake oryginalnej wersji, ale przygody będą bardzo zbliżone. Ostateczna nazwa filmu ulegnie jeszcze zmianie.

Archie Yates, znany z roli Yorki'ego w "Jojo Rabbit", wcieli się w główną rolę, którą niegdyś brawurowo odegrał Macaulay Culkin. Razem z nim na ekranie pojawią się Ellie Kemper (z serialu "The Office) oraz Rob Delaney (z filmu "Deadpool 2"). Aktorzy zagrają rodziców chłopca. 

Reżyserią filmu zajmie się Dan Mazer, a za scenariusz odpowiedzialni będą Mikey Day i Steeter Seidell pracujący przy "Saturday Night Live".  Produkcja pojawi się na platformie streamingowej Disney+.

Jak podaje Hollywood Reporter, fabuła filmu będzie opierała się na historii małżeństwa, które w celu uratowania domu przed finansową ruiną musi zmierzyć się z dzieckiem, które ukradło bezcenną pamiątkę. 

Czy film ma szansę powtórzyć sukces pierwowzoru? 

Archie Yates wcieli się w rolę Kevina w nowej wersji filmu "Kevin sam w domu"

Archie Yates jako nowy "Kevin sam w domu"
East News

Lubicie oryginalną wersję?

Kevin sam w domu

 

Więcej na temat Kevin sam w domu
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51