Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka był niezgodny z prawem? Konieczna będzie ekshumacja?!

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Z pogrzebem Piotra Woźniaka-Staraka od początku wiązały się duże emocje. Rodzina zdecydowała rozłożyć uroczystości pogrzebowe na dwa dni. Pierwszego dnia odbyła się msza w intencji zmarłego, na której pojawiło się mnóstwo gwiazd i przedstawicieli biznesu, którzy znali producenta lub z nim współpracowali. Drugiego dnia odbył się pogrzeb, na którym pojawiła się rodzina i bliscy znajomi. Ta uroczystość miała charakter prywatny i odbyła się na Mazurach.

To w Fuledzie został pochowany Piotr Woźniak-Starak, w grobie przygotowanym w rodzinnej posiadłości Staraków. Teraz „Super Express” poinformował, że miejsce pochówku bada Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Giżycku. Jak donosi tabloid, jeśli okaże się, że grób został wyznaczony niezgodnie z prawem, rodzinę może czekać ekshumacja Piotra Woźniaka-Staraka!

Dlaczego miejsce pochówku Piotra Woźniaka-Staraka może być nielegalne?

Jeszcze przed pogrzebem producenta filmowego sanepid w Olsztynie informował, że nie ma zgody na pochowanie Piotra Woźniaka-Staraka w rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Jednak rodzina wykorzystała inne przepisy prawne i mimo wszystko zdecydowała się, aby jego grób znalazł się na terenie ich posesji w imię prawnie możliwego pochówku w katakumbach. Jednak Inspektorat Sanitarny postanowił zbadać sprawę:

W sprawie pochówku Woźniaka-Staraka Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Giżycku gromadzona jest niezbędna dokumentacja do sprawdzenia legalności pogrzebu - informuje „Super Express”.

Teraz wszystko zależy od decyzji, jaką wyda sanepid. W przypadku stwierdzenia niezgodności z prawem, możliwe, że grób Piotra Woźniaka-Staraka będzie musiał zostać przeniesiony, a to będzie wiązało się z ekshumacją. W ciągu najbliższych tygodni sprawa powinna się wyjaśnić!

 

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach
East News

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża

Agnieszka Woźniak-Starak na pogrzebie męża
East News

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09