Katarzyna Dowbor była jedną z najjaśniejszych gwiazd, jakie uświetniły swoją obecnością imprezę PodziWianki 2023. Na wydarzeniu towarzyszył jej syn, Maciej Dowbor z Joanną Koroniewską. Zobaczcie, jak się bawili, symbolicznie witając lato.

Reklama

PodziWianki 2023: Katarzyna Dowbor bawi się z synem i synową na imprezie

PodziWianki to impreza nawiązująca tematycznie do obrzędów organizowanych w Noc Świętojańską, najkrótszą w roku, zapoczątkowującej kalendarzowe lato. I tak 22 czerwca nad Wisłę pleść i puszczać wianki na wodzie pojawiła się spora reprezentacja celebrytów, a wśród nich Katarzyna Dowbor z rodziną. Dziennikarka, o której w ostatnich tygodniach jest głośno z uwagi na okoliczności jej zwolnienia z telewizji Polsat, bawiła się wyśmienicie.

Zobacz także: Maciej Dowbor chciał solidarnie odejść z matką Polsatu. Wiemy, jak zareagowała Katarzyna

AKPA/Mieszko Piętka

Cała trójka Dowborów ochoczo pozowała fotoreporterom na ściance razem - wymieniali uściski i rozdawali zebranym promienne uśmiechy. Nie sposób było nie zauważyć, że syn i synowa na każdym kroku wspierają Katarzynę Dowbor, której w ostatnim czasie było naprawdę trudno. Dziennikarka, udzielając wywiadów nie kryła, że decyzja włodarzy Polsatu była dla niej nie tylko niezrozumiała, ale i upokarzająca. Fani z pewnością odetchnęli z ulgą widząc byłą prowadzącą show "Nasz nowy dom" w tak doskonałej formie.

AKPA / Mieszko Piętka

Trzeba przyznać, że Katarzyna Dowbor na imprezie powitania lata zaprezentowała się rewelacyjnie, a i nie opuszczał jej dobry humor - szczery uśmiech przez cały wieczór nie schodził jej z twarzy. Telewizyjna gwiazda postawiła na swobodną, casualową stylizację - zestawiła śnieżnobiałą koszulę z prostymi dżinsami i sportowymi butami. Prosty strój uzupełniła dodatkami - kolorową apaszką oraz torebeczką z domu mody Louis Vuitton.

Zobacz także

Równie niezobowiązujące outfity wybrali jej towarzysze - Joanna Koroniewska połączyła letnią sukienkę sukienkę z wycięciami z białymi trampkami, a Maciej Dowbor przyszedł w błękitnej marynarce narzuconej na t-shirt i w dżinsach. Rodzina nie tylko pozowała na ściance, ale i dopełniła tradycji plotąc wianki. Kwiatowa ozdoba wylądowała na głowie prezenterki, efektownie dopełniając jej stylizację. Przypomnijmy, że Katarzyna Dowbor ma powody do zadowolenia. Nie tylko jest wręcz zasypywana ciepłymi wiadomościami od fanów z całej Polski, ale okazało się też, że może przebierać w ofertach pracy. Gwiazda dała swego czasu dała do zrozumienia, że przystała już na jedną z ofert, ale nie zdradziła jeszcze szczegółów.

AKPA/Mieszko Piętka

A co wy sądzicie o rodzinnym wyjściu Dowborów? Zgadzacie się, że Katarzyna Dowbor wyglądała kwitnąco?

Zobacz także: Katarzyna Dowbor wbija szpilę Edwardowi Miszczakowi? "Paru osobom zabrakło klasy"

AKPA/Mieszko Piętka

AKPA / Mieszko Piętka
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama