Meghan Markle i książę Harry pokazali syna
East News

Choć Meghan Markle od dwóch lat mieszka w Wielkiej Brytanii, to wciąż tęskni za Stanami Zjednoczonymi.  Nawet będąc w zaawansowanej ciąży Meghan wsiadła na pokład samolotu, aby w USA wraz z przyjaciółmi celebrować przyjście na świat jej pierwszego dziecka. Mało tego, księżna nigdy nie ukrywała, że po porodzie planuje zabrać syna w jej rodzinne strony. Jak się okazuje, podróż małego Archiego zbliża się wielkimi krokami!

Kiedy syn księcia Harry'ego po raz pierwszy opuści Wielką Brytanię?

1/3
 Meghan Markle z mamą
East News

Za pośpiechem stoi matka Meghan, Doria. 62-latka po narodzinach wnuka miała wspierać księżną i pomagać jej w wychowaniu dziecka. Oczywiście Doria przyleciała do Wielkiej Brytanii i przez pierwsze tygodnie Archiego nie odstępowała córki i wnuka na krok. Ale jak informuje Daily Mail, Doria już spakowała swoje walizki i wróciła do Los Angeles! 

Zobacz także: Przyjaciółka szczerze o Meghan Markle: "Będzie surową matką". Archiego czeka ciężki los?

2/3
Meghan Markle ma dość!

Podobno księżna Meghan nie była zadowolona z wyjazdu matki. Doria miała spędzić z nią kilka najbliższych miesięcy, a wyjechała po kilku tygodniach. Zachowanie rodzicielki tylko utwierdziło żonę księcia Harry'ego w przekonaniu, że podróż o której myślała, powinna odbyć się jak najszybciej. Jak czytamy na Cosmopolitan, Meghan nie widzi przeszkód, aby już pokazać niemowlakowi swoje rodzinne strony. I przy okazji przedstawić Archiego swoim amerykańskim znajomym.

3/3
Meghan Markle i książę Harry pojechali na wesele
East News

Czy królowa pozwoli ukochanej Harry'ego wyjechać z Archim? Wydaje się, że nie będzie miała argumentów, aby zatrzymać aktorkę! Elżbieta II już odwiedziła wnuka i zaakceptowała jego imię. Wydaje się więc, że... droga wolna ;)

 

Więcej na temat Archie Meghan Markle