Meghan Markle piękne zdjęcia
Instagram

Od kiedy Meghna Markle i książę Harry ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka, świat oszalał na punkcie księżnej. Wszyscy uważnie przyglądają się jej ciążowym krągłościom, doszukując się ciąży bliźniaczej lub... sztucznej! 

Wokół stanu księżnej pojawiło się już tyle plotek, że ciężko je zliczyć, a tymczasem ona sama postanowiła złamać królewski protokół i kilka tygodni przed porodem udała się do Nowego Jorku na własne baby shower, zorganizowane przez jej przyjaciółkę. Mogłoby się wydawać, że wyjazd ten pozwoli jej na chwilę wytchnienia od plotek i paparazzi, ale nic bardziej mylnego! Właśnie tam wyszła na jaw płeć dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Poznajcie szczegóły poniżej.

Zobacz także: Meghan Markle wyprawiła baby shower w Nowym Jorku! Pojawiła się tam w towarzystwie tajemniczego przystojniaka!

1/3
Meghan Markle trzyma się za brzuszek w Nowym Jorku
East News

Meghan Markle zaskoczyła wszystkich swoją decyzją o wyjeździe do Nowego Jorku (bez księcia Harry'ego!) na baby shower, który na brytyjskim dworze jest zakazany. Co ciekawe, na imprezie zabrakło księżnej Kate, ale za to pojawiły się przyjaciółki, koleżanki i znajome Meghan z czasów jej aktorskiej kariery. Można było zauważyć m.in. Amal Clooney.

 

2/3
Meghan Markle baby shower
Instagram

Czujni paparazzi polowali na gości Meghan Markle, przy okazji odkrywając ciekawe szczegóły - większość zaproszonych osób miała ze sobą prezenty, które mogły zdradzić płeć dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Uwagę wszystkich zwróciły m.in. niebieskie opakowania podarunków. W naszej kulturze to oczywisty sygnał, że na świat przyjdzie chłopiec! 

3/3
Meghan Markle w Nowym Jorku
East News

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że kilkadziesiąt lat temu niebieski kolor był przypisany dziewczynkom ze względu na skojarzenia z delikatnością. Natomiast różowy nosili chłopcy. Róż był bowiem złagodzoną wersją czerwieni, czyli barwy mocy i agresji. Można więc przypuszczać, że niebieskie opakowania prezentów na baby shower Meghan nawiązywały jednak do płci żeńskiej. A może były całkowitym przypadkiem? W końcu Meghan twierdzi, że ona i Harry nie znają płci ich dziecka. Jaka jest prawda? O tym przekonamy się wiosną, gdy Meghan urodzi!

Zobacz także: Meghan Markle dostała nowy pseudonim od pracowników pałacu! Nie zgadniecie, jak ją teraz nazywają!

Więcej na temat Meghan Markle