Tomasz Lis ma pracować w TVP tylko do końca stycznia.  Potwierdził to już prezes telewizji - potem wygasa kontrakt Tomasza Lisa i nie zostanie on przedłużony. Co dalej z jego karierą telewizyjną? Magazyn "Party" zapytał o to ekspertów!

 

Karolina Korwin-Piotrowska o karierze Tomasza Lisa

Karolina Korwin-Piotrowska nie boi się o przyszłość Tomasza Lisa.

Jeden z nowo powstałych kanałów telewizji naziemnej mógłby się nim zainteresować. Byłoby szkoda, żeby ktoś, kto zęby zjadł na mediach i ma tak kolosalne doświadczenie, był w odstawce. Na jego miejscu najpierw pojechałabym na wakacje, potem napisałabym książkę albo skupiła się na życiu publicznym. Pamiętajmy, on kiedyś był wysoko w rankingu  prezydenckim- przypomina Karolina Korwin-Piotrowska

Z kolei medioznawca prof. Wiesław Godzic uważa, że Tomasz Lis dokona rewolucji w... Internecie.

Tomasz to jest zwierzę telewizyjne. Nie wyobrażam sobie go bez swojego show. Jest na to zbyt wyrazisty i zdolny. Ale nie martwię się o niego, bo nie raz już pokazał, że ma talent do działań pionierskich. Widzę go w telewizji internetowej. Niech dokończy tę rewolucję, którą zaczął „Faktami” w 1997 roku- radzi medioznawca prof. Wiesław Godzic.

Tomasz Lis wciąż jest też redaktorem naczelnym "Newsweeka". Myślicie, że wróci jeszcze do telewizji? A może tak jak radzi mu Karolina Korwin-Piotrowska zajmie się na serio polityką?

Cały materiał w najnowszym numerze "Party".

 

Tomasz Lis na spacerze z córką.

Iga i Tomasz Lisowie na spacerze

Tomasz i Hanna Lis.

Hanna Lis, Tomasz Lis
ONS

Tomasz Lis w dzieciństwie.

Tomasz Lis w dzieciństwie
Viva!