Party Stories
East News
Newsy

Pippa Middleton urodziła! Wiemy, czy to chłopiec czy dziewczynka

Gratulujemy!

 

Pippa Middleton urodziła! Siostra księżnej Kate po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się owoc jej związku z Jamesem Matthewsem. Para do ostatniej chwili trzymała w tajemnicy płeć dziecka. Jednak teraz wszystko stało się jasne. Jak podaje zagraniczna prasa, Pippa Middleton i James Matthews przywitali na świecie synka! Siostra księżnej Kate rodziła w tym samym szpitalu, gdzie przyszedł na świat George, Charlotte i Louis. Jak się okazuje, jedna noc na oddziale w St Mary kosztuje nawet 30 tysięcy złotych! Pippa Middleton trafiła tam 16 października. Po kilku godzinach zagraniczna prasa doniosła, że na świecie pojawił się uroczy chłopiec!

 

Zobacz także: Pippa Middleton i książę Harry mieli romans?!

 

Co ciekawe, Pippa Middleton niemal do ostatniej chwili była aktywna towarzysko. Wraz ze swoim mężem pojawiła się bowiem na ślubie księżniczki Eugenii, który odbył się 12 października. Jej brzuszek był już naprawdę duży. Choć niektórzy bali się, że Pippa może zacząć rodzić podczas tej pięknej uroczystości, na szczęście tak się nie stało.

 

Szczęśliwym rodzicom składamy szczere gratulacje!

 

POLECAMY: Księżna Kate udziela rad ciężarnej siostrze! Dzięki temu Pippa robi tę jedną ważną rzecz

 

Pippa Middleton na ślubie księżniczki Eugenii

Pippa Middleton na ślubie księżniczki Eugenii

 

Pippa Middleton z mężem

East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Pippa Middleton bardzo wychudła! Jej najnowsze zdjęcia są niepokojące...

W październiku 2018 roku Pippa Middleton po raz pierwszy została mamą. Siostra księżnej Kate oraz jej mąż, James Matthews, przywitali na świecie synka. Para dała mu na imię Arthur. Chłopiec przyszedł na świat w tym samym szpitalu, w którym rodziła również Kate. Pippa Middleton bardzo szybko doszła do formy po ciąży. Jednak jej najnowsze zdjęcia wzbudzają nasz niepokój... Czyżby siostra księżnej Kate przesadziła z odchudzaniem? Pippa Middleton bardzo schudła Pippa Middleton nie pokazywała się publicznie od października 2018 roku, kiedy to na świecie pojawił się jej synek. Jedyne zdjęcia siostry Kate, które można było zobaczyć w mediach, pochodziły ze zbiorów paparazzi. Na niektórych z nich Pippa Middleton była w bikini. Uwagę zwracała przede wszystkim jej wyjątkowo zgrabna sylwetka. Siostra księżnej Kate w błyskawicznym tempie wróciła do formy sprzed ciąży, czym wzbudziła zazdrość wielu kobiet. Jednak teraz odnosimy wrażenie, że Pippa Middleton zbyt mocno wychudła... Pippa Middleton, po kilku miesiącach nieobecności w mediach, w końcu zdecydowała się na swoje pierwsze oficjalne wyjście. Siostra księżnej Kate pojawiła się na balu Beating Hearts zorganizowanym przez British Heart Foundation. Pippa Middleton miała na sobie wieczorową suknię od Temperley London, której wartość przekroczyła 11 tysięcy złotych! Naszą uwagę zwróciła jednak sylwetka siostry Kate, a przede wszystkim niezwykle wąska talia. Czy Pippa Middleton nie przesadziła z odchudzaniem? Celebrytka niknie w oczach... Pippa Middleton jest coraz chudsza! Podobna do Kate? Zobacz także: Tym razem to księżna Kate złamała protokół? Nie uwierzycie, co zrobiła!

Nikt nie zwraca uwagi na Kate
Newsy
Księżna Kate opuści ważny królewski ślub?! Wiemy dlaczego!
Zaskoczeni?

  Wydarzeniem roku w Wielkiej Brytanii był bez wątpienia ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego ! Jak teraz się dowiadujemy, jeszcze w tym roku będzie miała miejsce druga tego typu ceremonia! Na ślubnym kobiercu stanie księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank!   Księżna Kate nie pojawi się na ślubie księżniczki Eugeni z Yorku!   Rodzina królewska przygotowuje się właśnie do kolejnego już w tym roku ślubu - księżniczki Eugenii z Yorku i jej narzeczonego, który odbędzie się ponoć dwunastego października! Ceremonia ma odbyć się w tym samym miejscu co w przypadku Meghan i Harry'ego , mianowicie kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor!   Kontrowersję wzbudza jednak pewien fakt... Podczas wydarzenia prawdopodobnie nieobecna będzie księżna Kate!  Żona Williama będzie wtedy czuwać przy siostrze, która aktualnie jest w zaawansowanej ciąży , a termin rozwiązania ma wyznaczony właśnie na pierwszą połowę października!   Jak uważacie, co w takiej sytuacji powinna począć? Mamy nadzieję, że  Pippa urodzi wcześniej, a Kate spokojnie będzie mogła zachwycić stylizacją na ślubie księżniczki Eugenii!   Polecamy:  Wyciekły szczegóły wakacyjnej imprezy z udziałem Kate i Williama   Księżna Kate z dziećmi na ślubie siostry, Pippy Middleton   Księżna Kate z córką na ślubie Meghan i Harry'ego  

Pippa Middleton zaliczyła wpadkę na Wimbledonie
East News
Newsy
Pippa Middleton zaliczyła wpadkę na Wimbledonie! Wszyscy zobaczyli jej majtki

Na Wimbledonie nie mogło zabraknąć londyńskiej śmietanki towarzyskiej. Do tego grona należy Pippa Middleton, która pojawiła się na turnieju kilka raz - z mężem, bratem, siostrą Kate oraz... Meghan Markle . Podczas jednego z wyjść, Pippa zaliczyła wpadkę, która długo będzie jej wypominana! Siostra księżnej Kate zaliczyła wpadkę na Wimbledonie Pippa Middleton zyskała sławę po ślubie księżnej Kate i księcia Williama, na którym była świadkową. Niektórzy uważali, że swoją białą suknią odwracała uwagę od panny młodej, która miała błyszczeć tego dnia. Do tego zwróciła też uwagę księcia Harry'ego, który miał ponoć podrywać ją podczas uroczystości. I tak Pippa stała się gwiazdą, której każdy krok zaczęły śledzić media. Nic dziwnego, że gdy pojawiła się na Wimbledonie, dziennikarze od razu zwrócili na nią uwagę. Pippa miała na sobie uroczą żółtą sukienkę. Niestety, tego dnia wiał silny wiatr i w pewnym momencie oczom wszystkich  ukazały się majtki Pippy ! Jednak siostra księżnej Kate nie dała po sobie poznać, że coś się stało i nadal uśmiechała się do fotoreporterów. Na finał Wimbledonu wybrała kreację, nad którą było jej łatwiej zapanować i tym razem nie zaliczyła żadnej wpadki. Zobaczcie zdjęcia! Zobacz także:   Wpatrzona w telefon i bez humoru... Siostra księżnej Kate 4 miesiące po porodzie nie wygląda na szczęśliwą Pippa Middleton zaliczyła wpadkę na Wimbledonie Pippa zachowała zimną krew i nie dała po sobie poznać, że zdenerwowała ją sytuacja z sukienką Pippa na finale Wimbledonu z ksieżną Kate i Meghan Markle

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner