Party Stories
Kinga I paweł w M jak miłość
fot. MTL Maxfilm screen Zawiastun
Newsy

Piotrek w "M jak miłość" przyłapie Kingę i Pawła w dwuznacznej sytuacji! To już koniec ich małżeństwa?

Nowy sezon "M jak miłość" to wielkie emocje w rodzinie Zduńskich. Kryzys w małżeństwie Kingi i Piotrka stale się pogłębia, a fakt, że w ich relacji pojawiają się osoby trzecie nie pomaga! Kinga jest zazdrosna o podróże męża z piękną prawniczką, a tymczasem u jej boku cały czas jest Paweł. Jak wiadomo mężczyzna jest zakochany w swojej bratowej i otwarcie jej wyzna: 

Gdybym ja miał taką żonę, to bym jej w życiu nie zostawił na tak długo...

Okazuje się, że w nowym sezonie "M jak miłość" Piotrek po raz kolejny nakryje swoją żonę i brata w dwuznacznej sytuacji. Tego będzie już za wiele i nie wytrzyma! Jak zareaguje?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Kinga i Paweł będą mieli romans?

W zwiastunie nowego sezonu "M jak miłość" Piotrek wraca z delegacji z prezentem dla Kingi. Kiedy pojawia się w domu nie będzie mógł uwierzyć w to co widzi! Półnagi Paweł i czule dotykająca go Kinga - tego nie spodziewał się zobaczyć! Kinga nie wybrnie z tej sytuacji, a wyraz jej zaskoczonej twarzy tylko potwierdzi obawy Piotrka, że między nimi nawiązała się relacja. Prawnik nie wytrzyma i rzuci się na brata. W nowych odcinkach dowiemy się kto powstrzyma bójkę między braćmi. 

Po tej sytuacji będzie konieczna rodzinna interwencja. W całą sprawę zaangażuje się Marysia Rogowska i Barbara Mostowiak. Jednak nie będzie to proste, a w uratowanie małżeństwa zwątpi nawet seniorka roku. Czyżby małżeństwo Kingi i Piotrka faktycznie miało zakończyć się rozwodem?

Zobacz także: Monika Mielnicka z "M jak miłość" o fali zazdrości i nienawiści! Pisze o "toksycznym środowisku" 

Kinga I paweł w M jak miłość
fot. MTL Maxfilm screen Zawiastun

Między Kingą i Pawłem już od dawna coś się dzieje! 

Katarzyna Cichopek na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
M jak miłość - pocałunek Piotrka i Kamili
MTL Maxfilm
Newsy
W "M jak miłość" Kinga przyłapie Piotrka na pocałunku z Kamilą! Zduńska nie wytrzyma i ucieknie z domu
Ogromne emocje w "M jak miłość"! Już wkrótce widzowie zobaczą szokującą scenę, w której Piotrek (Marcin Mroczek) zdradza swoją żonę z piękna koleżanką z pracy!

Ogromne emocje w "M jak miłość"! Już wkrótce widzowie zobaczą szokującą scenę, w której Piotrek (Marcin Mroczek) zdradza swoją żonę z piękna koleżanką z pracy! Niestety, po powrocie do Polski relacje między Kingą (Katarzyna Cichopek) a Piotrkiem będą bardzo nerwowe, a namiętny pocałunek Zduńskiego z Kamilą (Anna Gorajska) będzie ostatecznym ciosem, którego Kinga nie wytrzyma... Co zrobi Zduńska kiedy zobaczy, jak jej mąż całuje inną kobietę? Namiętny pocałunek Piotrka i Kamili Małżeństwo Kingi i Piotrka już od kilku miesięcy przechodzi poważny kryzys. Zduński skupił się na swojej karierze, a jego żona musi sama zajmować się domem, pracą i opieką nad czwórką dzieci. Sytuację pogorszył wyjazd Piotrka do USA - co więcej, Zduńska przez przypadek odkryła, że w zagranicznej podróży jej mężowi towarzyszy piękna prawniczka Kamila. Kinga nie radzi sobie z nadmiarem obowiązków i sięga po silne leki... W trudnych chwilach pomaga jej Paweł (Rafał Mroczek), który zakochał się w żonie brata. Jak już wiemy, wkrótce Piotrek dowie się od swojego syna,  że Paweł spał w ich łóżku. Zduński wróci do Polski i urządzi bratu i żonie niezłą awanturę. Niestety, chwilę później wydarzy się coś, co może ostatecznie zniszczyć małżeństwo Kingi i Piotrka! W 1536. odcinku "M jak miłość" w domu Kingi i Piotrka na Deszczowej pojawi się piękna prawniczka Kamila. Kobieta będzie się tłumaczyć, że musi skonsultować kilka spraw z kolegą z pracy. Piotrek i Kamila wyjdą na taras, a tam wydarzy się coś, co zszokuje Kingę. Zduńska zobaczy, jak jej mąż namiętnie całuje się z Kamilą! Okazuje się, że do pocałunku dojdzie z inicjatywy prawniczki. Przepraszam, ale nie mogłam się opanować... Miałam na to ochotę, odkąd byliśmy razem w Vegas - portal...

M jak miłość, Katarzyna Cichopek i Rafał Mroczek na planie serialu
MTL Maxfilm
Newsy
Kinga w "M jak miłość" zakochała się w Pawle!? Piotrek znów przyłapie ich razem
Kinga w "M jak miłość" odwzajemni uczucia Pawła? Co dalej z jej małżeństwem?

Zauroczenie Pawła i Kingi w „ M jak miłość ” nadal trwa! Wydawało się, że po sytuacji, kiedy Piotrek nakrył żonę i brata na czułościach oboje zdecydują się trzymać od siebie z daleka. Niestety widać, że Kinga powoli zaczyna odwzajemniać zauroczenie Pawła i początkowe oburzenie na jego zachowanie zamienia się w akceptację. Co dalej z małżeństwem Kingi i Piotrka? Jak zachowa się prawnik, kiedy dowie się, że jego żonę i brata łączy coraz więcej? Kinga zakochała się w Pawle? W 1497 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 25 lutego Piotrek po raz kolejny poprosi brata o pomoc. Paweł chętnie zgodzi się zaopiekować dziećmi, jednak będzie chciał wyjść zanim do domu wróci Kinga, aby uniknąć niezręcznego spotkania z bratową. Niestety to się nie uda, bo i tak dojdzie do ich spotkania. Kinga po powrocie do domu sama zadzwoni po Pawła, aby pomógł jej w awarii. Zaskakujące, że nie zdecydowała się na telefon do męża, ale zadzwoniła po jego brata, którego jeszcze niedawno unikała! Teraz zupełnie zmieniła strategię i robi wszystko, aby być coraz bliżej Pawła . Co więcej w ramach podziękowań decyduje się na drobne czułości. Czyżby zaczęła odwzajemniać uczucia szwagra? Dowiemy się już w kolejnych odcinkach! Zobacz także:   Dramat w "M jak miłość"! Lilka zdecyduje się na aborcję? Czy to gwałciciel jest ojcem dziecka?! Kinga powoli zaczyna odwzajemniać uczucia Pawła. Co na to Piotrek? Małżeństwo Kingi i Piotrka przechodzi poważny kryzys!    

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek na planie M jak miłość
Instagram
Newsy
Będzie ostra bójka braci w "M jak miłość"? Spójrzcie tylko na zmasakrowaną twarz serialowego Pawła! 
W nowych odcinkach "M jak miłość" dojdzie do brutalnej bójki miedzy Piotrkiem (Marcin Mroczek) a Pawłem (Rafał Mroczek)?!

W nowych odcinkach "M jak miłość" dojdzie do brutalnej bójki miedzy Piotrkiem (Marcin Mroczek) a Pawłem (Rafał Mroczek)?! Marcin Mroczek opublikował na Instagramie zdjęcia, które jednoznacznie wskazują na to, że serialowy Piotrek bardzo ostro potraktuje swojego brata, który zakochał się w jego żonie! Spójrzcie tylko na zmasakrowaną twarz Pawła Zduńskiego! Piotrek pobije brata Wszyscy fani "M jak miłość" doskonale wiedzą, że małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) już od kilku miesięcy przechodzi poważny kryzys. Po tym, jak Piotrek zajął się swoją karierą wszystkie obowiązki spadły na Kingę, która stara się pogodzić opiekę nad dziećmi z pracą w bistro.  Sytuację pogorszył wyjazd Zduńskiego za granicę. W trudnym czasie wielkim oparciem dla Kingi jest Paweł, który zrozumiał jakiś czas temu, że żona brata jest dla niego bardzo ważna... Paweł już przekroczył granicę i próbował pocałować Kingę, a Piotrek ostrzegał go, żeby nie zbliżał się do jego żony.  Ja i Kinga jesteśmy ci wdzięczni za wszystko. Zwłaszcza Kinga... Uważaj, Paweł, bo to dla nas wszystkich może się źle skończyć! - mówił do Pawła w poprzednim sezonie "M jak miłość". Patrząc na zachowanie Pawła w najnowszym sezonie "M jak miłość"  wszystko wskazuje na to, że nie posłuchał swojego brata. Paweł cały czas jest obecny w życiu żony Piotrka.  Teraz okazuje się, że po powrocie do Polski Piotrek bardzo ostro zareaguje na zachowanie Pawła. Marcin Mroczek, który w "M jak miłość" wciela się w Piotrka pokazał w sieci szokujące zdjęcia serialowego brata.  Za często przesiadywał w Bistro- napisał podczas relacji na InstaStories. Po co podrywał mi żonę w @mjakmilosc.official 💥💣...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner