Kinga i Piotrek M jak miłość
Instagram
Newsy

Rozwód Kingi i Piotrka w "M jak miłość" jest już przesądzony!? Seniorka rodu nie widzi dla nich szansy?

Rozwód Kingi i Piotrka w "M jak miłość" jest już przesądzony!? Seniorka rodu nie widzi dla nich szansy?

Kryzys w małżeństwie Kingi i Piotrka w "M jak miłość" trwa już od dłuższego czasu!  Najpierw dwuznaczna relacja Kingi i Pawła, potem wyjazd Piotrka w delegację, a teraz w życiu prawnika pojawiła się piękna koleżanka z pracy - to wszystko sprawiło, że Zduńscy przestali ze sobą rozmawiać i coraz bardziej się oddalają. Do tego dochodzą jeszcze problemy z Lenką, która już raz uciekła z domu, a teraz Kinga jest zupełnie sama z kłopotami córki.

W nowym sezonie Kinga i Piotrek często będą pojawiali się w serialu. Rodzina zdecyduje, że pora na interwencję i para będzie miała przed sobą trudne rozmowy zarówno z Marysią Rogowską, jak i Barbarą Mostowiak. Seniorka rodu w pewnym momencie zwątpi to to, że małżeństwo Kingi i Piotrka przetrwa!

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Rozwód Kingi i Piotrka w "M jak miłość" jest już pewny?

Barbara Mostowiak coraz bardziej zaczyna obawiać się o małżeństwo Kingi i Piotrka. Do tej pory tworzyli świetną relację, mają czwórkę dzieci, ale już od jakiegoś czasu w ich małżeństwie źle się dzieje! Widać, że kobieta niepokoi się, że dalszy pobyt wnuka w USA przyczyni się do rozpadu jego małżeństwa. 

Z takiego rozstania niczego dobrego nie będzie... Pieniądze to nie wszystko. - Ale są potrzebne, zwłaszcza jak ma się czwórkę dzieci... - A co będzie, jak się oboje do tej rozłąki przyzwyczają? - powie Barbara do Marysi w jednym z odcinków "M jak miłość".

Wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" kryzys w małżeństwie Zduńskich nie zakończy się happy endem, ale jeszcze bardziej się pogłębi. Tym bardziej, że Paweł też ma dosyć tego, jak Piotrek traktuje Kingę i szczerze jej wyzna: 

Gdybym ja miał taką żonę, to bym jej w życiu nie zostawił na tak długo...

Załamana Kinga przyjmie wsparcie Pawła i wda się z nim w romans? A może rodzina w porę zdecyduje się na interwencję, aby ratować małżeństwo Kingi i Piotrka?  Tego dowiemy się już niebawem!

Zobacz także: 20 lat temu ruszyły nagrania "M jak miłość". Jak dobrze znasz serial o rodzinie Mostowiaków? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

Katarzyna Cichopek jakiś czas temu publikowała zdjęcia z planu nowego sezonu "M jak miłość", na których widać, że w Kinga i Piotrek mają przed sobą poważne rozmowy. 

KInga M jak miłość nowy sezon
Instagram

Kinga nauczyła się już żyć bez Piotrka. Zajmuje się dziećmi i pracą!

Kinga M jak miłość
Instagram

 

 

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek na planie "M jak miłość"
Instagram
Newsy
W nowych odcinkach "M jak miłość" Kinga spotka się z kochanką Piotrka! Kamila zniszczy małżeństwo Zduńskich? 
W nowych odcinkach "M jak miłość" Kinga spotka się z kochanką Piotrka! Kamila zniszczy małżeństwo Zduńskich? 

Czy małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) przetrwa? Jak potoczą się losy Zduńskich w nowym sezonie "M jak miłość"? Takie pytania z pewnością zadaja sobie wszyscy fani serialu TVP1. Niestety, jak już wiemy, poprzednia seria zakończyła się wielkim kryzysem w małżeństwie Kingi i Piotrka, ale czy para pokona kryzys? Niestety, wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec problemów w związku Zduńskich! Seksowna prawniczka spotka się z Kingą? Już za kilka tygodni ruszy emisja nowych odcinków "M jak miłość". Jak już wiemy, w najnowszej odsłonie serialu poznamy tajemnicę matki Lilki (Monika Mielnicka), pojawi się nowa bohaterka - matka Anety (Ilona Janyst), a Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) dowie się, że jest w ciąży. Sporo emocji z pewnością przyniesie nam również wątek Kingi i Piotrka, którzy od kilku miesięcy przechodzą trudne chwile. Poważny kryzys w związku Zduńskich rozpoczął się kiedy Piotrek wyjechał w podróż służbową do USA. Kinga musiała sama poradzić sobie z opieką nad dziećmi, a na dodatek szybko dowiedziała się, że Piotrek świetnie się bawi u boku pięknej prawniczki Kamili.  Z ostatnich relacji z planu serialu, które pokazywała swoim fanom Katarzyna Cichopek wynikało, że Kinga i Piotrek z "M jak miłość" będą próbowali naprawić swój związek. Czy im się to uda? Tego dowiemy się dopiero za kilka tygodni. Teraz wiadomo jednak, że seksowna Kamila nie zniknie z ich życia! W jednej z relacji z planu serialu Katarzyna Cichopek pokazała Annę Gorajską - czyli serialową Kamilę, która pojawi się przy bistro! Może to oznaczać,  że seksowna prawniczka zrobi naprawdę wszystko, żeby zbliżyć się do Piotrka i poróżnić go z żoną! Czy jej się to uda? Odpowiedź na to pytanie poznamy już po wakacjach!...

Kinga I paweł w M jak miłość
fot. MTL Maxfilm screen Zawiastun
Newsy
Piotrek w "M jak miłość" przyłapie Kingę i Pawła w dwuznacznej sytuacji! To już koniec ich małżeństwa?
Piotrek w "M jak miłość" przyłapie Kingę i Pawła w dwuznacznej sytuacji! To już koniec ich małżeństwa?

Nowy sezon " M jak miłość " to wielkie emocje w rodzinie Zduńskich. Kryzys w małżeństwie Kingi i Piotrka stale się pogłębia, a fakt, że w ich relacji pojawiają się osoby trzecie nie pomaga! Kinga jest zazdrosna o podróże męża z piękną prawniczką, a tymczasem u jej boku cały czas jest Paweł. Jak wiadomo mężczyzna jest zakochany w swojej bratowej i otwarcie jej wyzna:  Gdybym ja miał taką żonę, to bym jej w życiu nie zostawił na tak długo... Okazuje się, że w nowym sezonie "M jak miłość" Piotrek po raz kolejny nakryje swoją żonę i brata w dwuznacznej sytuacji. Tego będzie już za wiele i nie wytrzyma! Jak zareaguje? Kinga i Paweł będą mieli romans? W zwiastunie nowego sezonu "M jak miłość" Piotrek wraca z delegacji z prezentem dla Kingi. Kiedy pojawia się w domu nie będzie mógł uwierzyć w to co widzi! Półnagi Paweł i czule dotykająca go Kinga - tego nie spodziewał się zobaczyć! Kinga nie wybrnie z tej sytuacji, a wyraz jej zaskoczonej twarzy tylko potwierdzi obawy Piotrka, że między nimi nawiązała się relacja. Prawnik nie wytrzyma i rzuci się na brata. W nowych odcinkach dowiemy się kto powstrzyma bójkę między braćmi.  Po tej sytuacji będzie konieczna rodzinna interwencja. W całą sprawę zaangażuje się Marysia Rogowska i Barbara Mostowiak. Jednak nie będzie to proste, a w uratowanie małżeństwa zwątpi nawet seniorka roku . Czyżby małżeństwo Kingi i Piotrka faktycznie miało zakończyć się rozwodem? Zobacz także:   Monika Mielnicka z "M jak miłość" o fali zazdrości i nienawiści! Pisze o "toksycznym środowisku"  Między Kingą i Pawłem już od dawna coś się dzieje!       

M jak miłość: Natalia i Barbara
MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Załamana Barbara poprosi Rogowską, aby ściągnęła Piotrka z USA!
Co w nowych odcinkach "M jak miłość"?

Nowy sezon " M jak miłość " rozpoczął się dramatycznymi rozstaniami w rodzinie Mostowiaków. Najpierw zrozpaczona Natalka wyzna seniorce rodu, że Franek ja zdradza, a kiedy odkryje, że kochanką męża jest Justyna będzie załamana. Potem okaże się, że kryzys w małżeństwie Kingi i Piotrka jest na tyle poważny, że Zduńska sięgnęła po antydepresanty. To będzie już za wiele dla Barbary Mostowiak! Kobieta czuje, że rodzina się rozpada i stres wywołany troską o najbliższych sprawi, że bardzo źle się poczuje! Rogowska jako pierwsza zobaczy matkę w złym stanie i będzie obawiała się o jej życie, jak wiadomo seniorka cierpi na nadciśnienie. W tych dramatycznych okolicznościach Barbara poprosi córkę o jedną rzecz! Rogowska będzie w stanie spełnić jej prośbę? Załamana Barbara poprosi Rogowską, aby ściągnęła Piotrka z USA! W 1532 odcinku "M jak miłość" Barbara Mostowiak będzie przerażona tym, co dzieje się w jej rodzinie. Kobieta widzi, że kolejne małżeństwa się rozpadają, a najmłodsi wyjeżdżają z Grabiny - chodzi o Lilkę i Mateusza, którzy planują przeprowadzić się do Warszawy. W końcu seniorka źle się poczuje i sięgnie po leki, co przypadkiem zobaczy Rogowska: Nic się nie martw. Zaraz będzie dobrze...  Nie dziękuję, wszystko jest w porządku - odpowiedziała Barbara na uwagi Marysi. Jednak Rogowska nie dała się zbyć, widząc, że jej matka źle się czuje i namówiła ją, aby dała się zbadać Arturowi, kiedy wróci z przychodni. W końcu jednak seniorka rodu wyzna, że to wszystko przez fakt, że obawia się o rodzinę. Widzi, że kolejne małżeństwa się rozpadają i obawia się o Kingę i Piotrka: Ale ty się nie musisz martwić o mnie! Kiedy byliśmy tu wszyscy razem, blisko siebie wszystko się jakoś układało. A potem kiedy cała rodzina rozjechała się po...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner