Kinga i Piotrek M jak miłość
Instagram

Rozwód Kingi i Piotrka w "M jak miłość" jest już przesądzony!? Seniorka rodu nie widzi dla nich szansy?

Kinga i Piotrek M jak miłość
Instagram

Kryzys w małżeństwie Kingi i Piotrka w "M jak miłość" trwa już od dłuższego czasu!  Najpierw dwuznaczna relacja Kingi i Pawła, potem wyjazd Piotrka w delegację, a teraz w życiu prawnika pojawiła się piękna koleżanka z pracy - to wszystko sprawiło, że Zduńscy przestali ze sobą rozmawiać i coraz bardziej się oddalają. Do tego dochodzą jeszcze problemy z Lenką, która już raz uciekła z domu, a teraz Kinga jest zupełnie sama z kłopotami córki.

W nowym sezonie Kinga i Piotrek często będą pojawiali się w serialu. Rodzina zdecyduje, że pora na interwencję i para będzie miała przed sobą trudne rozmowy zarówno z Marysią Rogowską, jak i Barbarą Mostowiak. Seniorka rodu w pewnym momencie zwątpi to to, że małżeństwo Kingi i Piotrka przetrwa!

Rozwód Kingi i Piotrka w "M jak miłość" jest już pewny?

Barbara Mostowiak coraz bardziej zaczyna obawiać się o małżeństwo Kingi i Piotrka. Do tej pory tworzyli świetną relację, mają czwórkę dzieci, ale już od jakiegoś czasu w ich małżeństwie źle się dzieje! Widać, że kobieta niepokoi się, że dalszy pobyt wnuka w USA przyczyni się do rozpadu jego małżeństwa. 

Z takiego rozstania niczego dobrego nie będzie... Pieniądze to nie wszystko. - Ale są potrzebne, zwłaszcza jak ma się czwórkę dzieci... - A co będzie, jak się oboje do tej rozłąki przyzwyczają? - powie Barbara do Marysi w jednym z odcinków "M jak miłość".

Wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" kryzys w małżeństwie Zduńskich nie zakończy się happy endem, ale jeszcze bardziej się pogłębi. Tym bardziej, że Paweł też ma dosyć tego, jak Piotrek traktuje Kingę i szczerze jej wyzna: 

Gdybym ja miał taką żonę, to bym jej w życiu nie zostawił na tak długo...

Załamana Kinga przyjmie wsparcie Pawła i wda się z nim w romans? A może rodzina w porę zdecyduje się na interwencję, aby ratować małżeństwo Kingi i Piotrka?  Tego dowiemy się już niebawem!

Zobacz także: 20 lat temu ruszyły nagrania "M jak miłość". Jak dobrze znasz serial o rodzinie Mostowiaków? Spróbuj rozwiązać nasz QUIZ!

Katarzyna Cichopek jakiś czas temu publikowała zdjęcia z planu nowego sezonu "M jak miłość", na których widać, że w Kinga i Piotrek mają przed sobą poważne rozmowy. 

KInga M jak miłość nowy sezon
Instagram

Kinga nauczyła się już żyć bez Piotrka. Zajmuje się dziećmi i pracą!

Kinga M jak miłość
Instagram

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43