Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

Monika Mielnicka z "M jak miłość" o fali zazdrości i nienawiści! Pisze o "toksycznym środowisku" 

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

Monika Mielnicka jest jedną z największych gwiazd "M ja miłość". Młoda aktorka, która sama niedawno kończyła szkołę postanowiła podzielić się ze swoimi fanami wspomnieniami z czasów szkoły. Okazuje się, że w przypadku młodej gwiazdy to dosyć trudne doświadczenia, bo musiała się zmierzyć z falą krytyki i zazdrości!

Powrót do szkoły to dla większości powrót do przyjaciół, znajomych, wrogów, ulubionych lub znienawidzonych nauczycieli i przedmiotów,ale także powrót do TOKSYCZNEGO środowiska, o którym chciałabym Wam szerzej opowiedzieć. Zapraszam Was w moją podróż w czasie. 🏫 (..) 💼Lata mojej edukacji nie wspominam zbyt kolorowo. 🌈 Na zdjęciu widnieje 15 latka, która na co dzień musiała się mierzyć z falą ZAZDROŚCI i NIENAWIŚCI wśród rówieśników.

Dlaczego aktorka była narażona na krytykę ze strony rówieśników? Powód jest dość zaskakujący...

Monika Mielnicka z "M jak miłość" o swoich sukcesach szkolnych. Są imponujące!

Młoda aktorka wyznała, że zawsze miała świetne wyniki w nauce i wygrywała wszystkie konkursy. A średnia jaką się pochwaliła może zaskoczyć! 

WYGRYWAŁAM każdy konkurs, za który się zabrałam. 🏆🏆Sukces gonił, sukces.
🎁Spis moich nagród to m.in 4 tablety, głośnik, aparat wodoodporny, wyjazd na dwutygodniowy obóz, 100 zł do sklepu odzieżowego i spożywczego oraz realne pieniądze 💵.
Gimnazjum skończyłam ze średnią 5.72, a liceum 5.00. - napisała Monika Mielnicka na Instagramie.

Aktorka pisze wprost, że dzieli się tymi wspomnieniami ze swoimi obserwatorami na Instagramie, aby pokazać im, że trzeba iść do przodu, realizować swoje marzenia i nie przejmować się komentarzami:

A dlaczego o tym Wam mówię?
Bo gdybym zwracała uwagę na głupie 🦍🦍🦍 komentarze i szemrania, poddałabym się i nigdy bym nie mogła dążyć do REALIZACJI swoich marzeń, a do tego Was zachęcam w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

Zobaczcie, jak aktorka wyglądała w wieku 15 lat! Teraz wróciła do tamtej fryzury...

Zobacz także: Czy Monika Mielnicka wyrośnie na największą gwiazdę "M jak miłość"? Poznajcie ją bliżej! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💼🎓 Smutni, że koniec wakacji? Za 17 piątków będzie gwiazdka. Lepiej? 🤪🤡🎄🎁 *** 📝 Powrót do szkoły to dla większości powrót do przyjaciół, znajomych, wrogów, ulubionych lub znienawidzonych nauczycieli i przedmiotów,ale także powrót do TOKSYCZNEGO środowiska, o którym chciałabym Wam szerzej opowiedzieć. Zapraszam Was w moją podróż w czasie. 🏫 💼Lata mojej edukacji nie wspominam zbyt kolorowo. 🌈 Na zdjęciu widnieje 15 latka, która na co dzień musiała się mierzyć z falą ZAZDROŚCI i NIENAWIŚCI wśród rówieśników. ⛔Teraz poleci bardzo nieskromny akapit. WYGRYWAŁAM każdy konkurs, za który się zabrałam. 🏆🏆Sukces gonił, sukces. 🎁Spis moich nagród to m.in 4 tablety, głośnik, aparat wodoodporny, wyjazd na dwutygodniowy obóz, 100 zł do sklepu odzieżowego i spożywczego oraz realne pieniądze 💵. Gimnazjum skończyłam ze średnią 5.72, a liceum 5.00. 🤡A dlaczego o tym Wam mówię? Bo gdybym zwracała uwagę na głupie 🦍🦍🦍 komentarze i szemrania, poddałabym się i nigdy bym nie mogła dążyć do REALIZACJI swoich marzeń, a do tego Was zachęcam w dniu rozpoczęcia roku szkolnego. ❤️ 🏫 Najlepsze, a zarazem najcięższe liceum w mieście wybrałam tylko dlatego, że większość z moich rówieśników nawet nie miało na nie ambicji. 🤐🤐 Chciałam szkoły artystycznej!!!! 🎨Niestety musiałam wybrać taką uczelnie, która całkowicie zmieni środowisko, w którym funkcjonowałam. ☔Z DESZCZU POD RYNNE W mojej klasie w liceum było bardzo dużo zdolnych i ambitnych osób. 🥇🥇🥇 🤡🤡🤡Myślałam, że dzięki temu każdy będzie mógł realizować się na swój sposób, bez TOKSYZMU w relacji. 😜😜Naiwna.. Wyścig szczurów 🏁 to chyba najlepsze określenie mojej klasy. ❗❗ Halo!!! SKUPMY SIĘ NA SOBIE !!!! Gdzie ta SOLIDARNOŚĆ ??? 🚄🚄Opuszczałam dużo zajęć, a miałam dobre stopnie. Inni ciężko pracowali dzień w dzień... To ich najbardziej bolało. 💔 Tylko wiecie co? Każdy pracuje na siebie i na swój sukces. 🥇🥇 Oni w tym roku pójdą na kolejny rok studiów,m.in prawniczych a ja KOLEJNY RAZ nie będę studentką. Do Akademii Teatralnej jeszcze nie udało mi się dostać. 🎭 Apel na dziś WALCZCIE O Siebie, nawet jeśli inni Wam na to nie pozwalają.❗ 📩Napisz, jeśli masz podobny problem i potrzebujesz otuchy.

Post udostępniony przez Monika Mielnicka (@monika_mielnicka_official)

Monika Mielnicka niedawno zdradziła, że aby dostać rolę w serialu musiała zrezygnować z wycieczki do Grecji. 

Monika Mielnicka w M jak miłość
Instagram

Lilka i Mateusz będą często pojawiali się w nowym sezonie "M jak miłość". Ich wątek zostanie rozbudowany!

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43