Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News

Piotr Żyła przez rozstanie z żoną straci kontrakty reklamowe? Ekspert: "Ta sytuacja odciśnie się negatywnie na jego wizerunku"

Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News

Nie cichną echa rozstania Piotra Żyły z żoną Justyną. Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że skoczek rozstał się z żoną i układa sobie życie u boku nowej ukochanej. Żona Piotra potwierdziła te informacje.

 

- Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę. Robił takie różne podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć. Starałam się podchodzić do tego profesjonalnie, jako żona sportowca i nie utrudniać mu kariery – mówiła Justyna Żyła w WP.

 

Żona skoczka mówiła, że nie chciała wcześniej o tym mówić, bo "nie chciała burzyć cudownego obrazu Piotrka, jaki jest dla kibiców", ale miarka się przebrała i postanowiła w końcu wyznać prawdę. Piotr Żyła odpowiedział na jej zarzuty i podkreślił, że dzieci są dla niego najważniejsze i nie jest prawdą, że inna kobieta była powodem jego rozstania z żoną. Czy skandal związany z życiem prywatnym wpłynie na pozycję Piotra w mediach i jego atrakcyjność dla reklamodawców?  

 

ZOBACZ: "Jak zostawia cię mąż z dwójką dzieci..." Korwin Piotrowska komentuje głośne rozstanie Piotra Żyły z żoną

 

Piotr Żyła przez rozstanie z żoną straci kontrakty reklamowe?

Z wielu badań wynika, że choć Kamil Stoch obok Małysza i Lewandowskiego jest najbardziej rozpoznawalnym sportowcem w Polsce, to Piotr Żyła jest najbardziej lubianym skoczkiem. Od stycznia Żyłę mogliśmy oglądać w kilku reklamach m.in. firmy zajmującej się przelewami zagranicznymi, marki odzieżowej dla mężczyzn, aplikacji mobilnej jednego z telefonów czy jako twarz jednej z sieci kin. 

 

- Na pewno ta sytuacja odciśnie się negatywnie na wizerunku sportowca, natomiast nie wiadomo jak silnie i na jak długo. Wiele będzie teraz zależało od dalszego rozwoju wypadków, w tym jego własnych reakcji i oświadczeń oraz tzw. prawdy obiektywnej. Sponsorzy i marki, z którymi współpracuje sportowiec nie powinni podejmować gwałtownych ruchów, a zwłaszcza wcielać się w role sędziów. Ale też nie powinni przesadnie eksponować swoich reklam - ocenił w serwisie Wirtualnemedia.pl Grzegorza Kity, prezesa Sport Management Polska.

 

Według eksperta, Piotr Żyła w przyszłości nie powinien stracić na rozstaniu z żoną, ale wiele zależy od tego, jakie rezultaty będzie osiągał na skoczni oraz tego, jak dalej sprawa rozwodu będzie przedstawiana w mediach. A czy w Waszych oczach Piotr stracił na tej całej sytuacji?

ZOBACZ: Nieznane szczegóły rozstania Piotra Żyły z żoną! Wiemy, dlatego Justyna Żyła opublikowała emocjonalne wpisy!

 

Piotr Żyła kilka miesięcy temu rozstał się z żoną

Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

 

Justyna Żyła dodała w sieci kilka wpisów, w którym zdradziła powody ich rozstania.

Justyna Żyła
Instagram

Więcej na temat Piotr Żyła
Przeładuj

Jak Martyna z "Hotelu Paradise" radzi sobie z rozstaniem? Wiemy, czego nigdy nie wybaczy facetowi!

zobacz 01:37