Piotr Woźniak-Starak pracował jako kelner
ONS

Milioner Szulim kiedyś nie był tak bogaty. Pracował jako...

Piotr Woźniak-Starak pracował jako kelner
ONS

Z pewnością jedną z najgorętszych par tego roku jest Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Dziennikarka i milioner długo ukrywali swoją miłość, ale po długim okresie trzymania wszystkiego w tajemnicy wyszli w końcu z ukrycia. Dzisiaj już nie mają problemu i chętnie okazują sobie czułości w miejscach publicznych. Zobacz: Szulim podzieliła się intymnymi szczegółami ze związku z milionerem

Związek ten był głośny głównie ze względu na majątek, jakim dysponuje Starak. Jego ojciec, Jerzy Starak, zarządza Polpharmą, a matka Anna Woźniak jest właścicielką restauracji Belvedere w warszawskich Łazienkach. Jak widać partner Szulim może mieć wszystko, czego zapragnie, ale w ostatnim wywiadzie udzielonym portalowi gazeta.pl wyznał, że na wszystko chce zapracować sam, a kiedyś nawet pracował w gastronomii:

Moja mama prowadzi restaurację w której pracowałem jako kelner, barman, przerobiłem tam wszystkie szczeble. To stamtąd wyniosłem pewne motto, że jeśli coś robię, to muszę się na tym bardzo dobrze znać. Ja nie jestem producentem filmowym, który siedzi za biurkiem, jestem producentem aktywnym i kreatywnym, który siedzi z ludźmi na planie i prowadzi cały zespół. Po mamie odziedziczyłem dbałość o detale, natomiast po ojcu mam pasję. Jego pasją jest firma farmaceutyczna, moją – produkcja filmów. Ta druga stała się naszą wspólną.

Podejrzewalibyście go o to?

Zobacz: Agnieszka Szulim o "prezesowej": Stałam się obiektem żartów
 
 

Czułości Szulim i Woźniaka-Staraka na imprezie ze znajomymi:

Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27