Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak używają tego samego szamponu
ONS

Szulim podzieliła się intymnymi szczegółami ze związku z milionerem

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak używają tego samego szamponu
ONS

Choć Agnieszka Szulim jeszcze ani razu oficjalnie nie wypowiedziała się na temat jej związku z milionerem, Piotrem Woźniakiem Starakiem, zdarza jej się kokieteryjnie zdradzać gorące kulisy ich miłości, by rozgrzać atmosferę i podkręcić ciekawość wszystkich internautów. Przypomnijmy: Internauci wytknęli Szulim tatuaż z inicjałami jej milionera. Ma dla nich odpowiedź

Wczoraj do sieci trafiły zdjęcia z czułego pożegnania dziennikarki i milionera na lotnisku. Agnieszka wyleciała do Tokio, a w ostatnich chwilach w kraju towarzyszył jej ukochany. Na miejscu nie zabrakło oczywiście paparazzi, którzy uchwycili moment, kiedy Piotr czule obejmuje gwiazdą TVN. Na jednym z najpopularniejszych ostatnio profilów na Instagramie pojawiło się owe zdjęcie z zapytaniem, czy Szulim i Woźniak używają tego samego szamponu i tej samej odżywki, ponieważ ich włosy wyglądają identycznie. Chyba nikt nie spodziewał się, że pytanie odpowie sama zainteresowana, która krótki ucięła wszelkie wątpliwości:

#szokniedowierzanie ;) Odpowiedź na wszystkie pytania brzmi: TAK. - napisała Agnieszka

Czy w ten sposób Agnieszka będzie odpowiadać hejterom?

Zobacz: Miłość Szulim i milionera wymaga kompromisów. Woźniak złamie dla niej rodzinną tradycjęPierwsze oficjalne wyjście Agnieszki i Piotra:

Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27