Premiera filmu "Oppenheimer" przyciągnęła spore grono gwiazd, a wśród nich pojawił się Piotr Stramowski razem z partnerką Natalią Krakowską. To już druga premiera pary w tym tygodniu i wygląda na to, że razem doskonale czują się na ściankach. Na premierze filmu "Oppenheimer" Piotr Stramowski pojawił się jako Ken. Aktor pomylił imprezy? Premiera filmu "Barbie" odbyła się dzień wcześniej!

Reklama

Piotr Stramowski na premierze filmu "Oppenheimer" niczym Ken

Piotr Stramowski, choć nie komentuje swojego życia osobistego, to coraz częściej pojawia się na oficjalnych imprezach razem ze swoją partnerką. Z Natalią Krakowską aktor spotyka się od czasu rozstania z Kasią Warnke i wygląda na to, że oboje są otwarci na showbiznesowe imprezy. Na premierze filmu "Oppenheimer" Piotr Stramowski z partnerką zaskoczyli stylizacjami niczym Barbie i Ken. Wygląda na to, że doskonale bawili się przełamując dress code i zamieniając stylizacje przeciwnie do okazji.

East News / VIPHOTO

Zobacz także: Piotr Stramowski z nową partnerką na premierze filmowej! Mamy zdjęcia

Co ciekawe, na premierze filmu "Barbie" aktor wyglądał niczym tytułowy bohater "Oppenheimera". Ten celowy zabieg przyciągnął uwagę i zdecydowanie nie jest rozpatrywany w charakterze modowej wpadki. Podejrzewalibyście Piotra Stramowskiego o takie zabawy modą?

Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Piotr Stramowski komentuje zakrycie tatuażu przez Katarzynę Warnke: "Ten moment zostaje na zawsze"

Zobacz także

Trzeba przyznać, że obie stylizacje aktora robią wrażenie. Wygląda na to, że Piotr Stramowski razem z partnerką celowo zdecydowali się założyć zestawy niedopasowane do okazji?

East News / VIPHOTO

East News /VIPHOTO
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama