Piotr Kupicha ślub. Piotr Kupicha, Kocham Cię Polsko
Piotr Kupicha ślub.
1/4
Piotr Kupicha ślub.

 

W życiu Piotra Kupichy doszło do prawdziwej rewolucji! W mediach pojawiła się bowiem informacja, że lider zespołu Feel jest już po ślubie! Żoną wokalisty została jego wieloletnia partnerka, Ewelina Sienicka. Menedżer Piotra Kupichy w rozmowie z party.pl potwierdził te doniesienia. Marcin Bachara zdradził nam również, jak wyglądała ceremonia. Kim jest wybranka lidera zespołu Feel? Czy Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka planują podróż poślubną? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Co należy zrobić przed ślubem? Przygotowania krok po kroku! 

2/4
East News

 

Piotr Kupicha i Ewelina Sienicka: szczegóły ich ślubu

 

Piotr Kupicha i jego piękna partnerka, Ewelina Sienicka, są już po ślubie! Jak zdradził nam menedżer gwiazdora, parze do ostatniej chwili udało się utrzymać datę tej pięknej uroczystości w tajemnicy.

 

- Piotrek i Ewelina chcieli, aby była to skromna i kameralna uroczystość dla bliskich. I tak też było. Nie chcemy zdradzać, kiedy dokładnie odbył się ślub, ale było pięknie! Mogę powiedzieć, że państwo młodzi są naprawdę bardzo szczęśliwi! - zdradza nam z uśmiechem Marcin Bachara. 

 

Menedżer Piotra Kupichy zdradził nam także, czy nowożeńcy planują już podróż poślubną!

3/4
Piotr Kupicha, Kocham Cię Polsko

 

Na razie nie ma niestety mowy o żadnej podróży poślubnej. Wakacje to gorący okres dla polskich artystów, dlatego miesiąc miodowy będzie musiał trochę poczekać.

 

- Piotrek ma zaplanowanych mnóstwo koncertów. Ale na pewno za jakiś czas pomyślą o przyjemnej podróży - zapewnia nas menedżer Piotra Kupichy. 

 

Kim jest wybranka Piotra Kupichy? Jak się poznali? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Gdzie spędzić miesiąc miodowy? Najpopularniejsze kierunki podróży poślubnej

4/4
East News

 

Kim jest żona Piotra Kupichy, Ewelina Sienicka?

 

Ewelina Sienicka i Piotr Kupicha od ponad pięciu lat tworzą szczęśliwą parę. W 2014 roku na świat przyszła ich córeczka, Jagoda.

 

- Mam dla Was wspaniałą wiadomość i chcę, by dotarła ona do Was bezpośrednio spod "mojego pióra". Jak wiecie, mam dwóch synów - Pawełka i Adasia, ale od niedawna na świecie jest też ktoś równie ważny - Urodziła mi się córeczka Jagódka!!! Wiem, że ta wiadomość wywoła trochę zamieszania, ale mam szczerą nadzieję, że wszyscy moi fani, sympatycy i przyjaciele pokochają Jagódkę tak mocno jak Ja. Niedługo Wam ja przedstawię, ją i jej mamę Ewelinę - teraz odpoczywają i czuja się dobrze - pisał wtedy dumny tata na swoim profilu na Facebooku

 

Ewelina Sienicka jest wyjątkowo piękną kobietą. W 2007 roku udało jej się wywalczyć tytuł II Wicemiss Polonia. Szczęśliwej parze składamy szczere życzenia! Gratulacje! 

Przypomnijmy - wcześniej Piotr Kupicha był żonaty z Agatą Freś, z którą doczekał się dwóch synów - Pawła oraz Adama. W 2013 roku rozwiedli się.

 

Więcej na temat Piotr Kupicha Ewelina Sienicka