Piotr Kraśko w marynarce

Piotr Kraśko poprowadzi "Fakty" w TVN? Głos zabrał sam Edward Miszczak!

Od kilku miesięcy Piotr Kraśko doskonale sprawdza się w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" i wspólnie z Kingą Rusin porusza różnego rodzaju tematy. Po odejściu z TVP, gdzie był szefem i głównym prowadzącym "Wiadomości", to było dla Piotra Kraśki spore wyzwanie. Na szczęście u boku swojej przyjaciółki sprawdził się świetnie, a widzowie go pokochali!

Ale dziennikarz może się też wykazać w formacie i tematach, który jest bliski jego sercu. Piotr Kraśko zaczął bowiem prowadzić 'Fakty z zagranicy", gdzie dzieli się z widzami tym, co dzieje się na świecie. Jego fani czekają tylko na moment, kiedy dziennikarz pojawi się jako prowadzący główne wydanie "Faktów" o 19 w TVN-ie.

Jak zapatruje się na to Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN?

On od tego odszedł. Prowadzi program w TVN Biznes i Świat dla wprawki, bo w "Dzień Dobry TVN" nie ma takich możliwości. Tam jak nie musimy to nie zapraszamy polityków, więc myślę, że to jest tylko wprawa tam - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz: Na czym polega praca na zmiany – grafik i dodatki​

 

Piotr Kraśko o prowadzeniu głównego wydania "Faktów" w TVN-ie

A co myśli o tym sam dziennikarz? Okazuje się, że Piotr Kraśko jest bardzo zadowolony z tego, co ma teraz. Podkreśla, że bardzo dobrze mu się pracuje i nie chciałby rezygnować z "Dzień Dobry TVN", ponieważ świetnie dogaduje się z Kingą Rusin:

Ja jestem zachwycony "Faktami z zagranicy". Uwielbiam tam przychodzić! Mam wspaniały zespół również w "Dzień Dobry TVN". Czy ja mógłbym Kingę porzucić moją kochaną, uwielbianą? Przecież ja bym na rękach ją nosił - wyznał Piotr Kraśko.

Chcielibyście, żeby to Piotr Kraśko został prowadzącym "Fakty"?

 

Zobacz: Kamil Durczok zachwycony Piotrem Kraśką w TVN! Co napisał na Twitterze?​

Piotr Kraśko poprowadzi Fakty?

Kinga Rusin, Piotr Kraśko

 

Edward Miszczak zabrał głos w tej sprawie

Edward Miszczak na balu Fundacji TVN

 

Więcej na temat Piotr Kraśko Edward Miszczak