Piosenka Mai Hyży na Eurowizję
Mat. prasowe

W końcu! Jest piosenka Mai Hyży na Eurowizję 2018! Warto było czekać na "Błysk (Skin)"? POSŁUCHAJ!

Piosenka Mai Hyży na Eurowizję
Mat. prasowe

 

Już jest teledysk do piosenki Mai Hyży "Błysk (Skin)"! Utwór powalczy w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizji 2018, które odbędą się już 3 marca. Czy Maja Hyży ma szansę na zwycięstwo? Posłuchajcie piosenki wokalistki i oceńcie sami!

 

Zobacz też: Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2018? Zagłosuj w naszym PLEBISCYCIE!

 

Piosenka Mai Hyży "Błysk (Skin)" powalczy o Eurowizję 2018

 

Z okazji premiery piosenki "Błysk (Skin)", która będzie mierzyć się z innymi utworami o możliwość reprezentowania Polski na Eurowizji 2018, Maja Hyży udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że decyzję o starcie w Eurowizji podjęła spontanicznie. Praca na utworem zakończyła się dokładnie w momencie, kiedy ogłoszono nabór do polskich preselekcji, dlatego artystka postanowiła spróbować swoich sił w konkursie. Gwiazda również, że nie czuje się faworytką, a konkurencja jest spora.

 

- Absolutnie nie czuję się faworytką i myślę, że kwestia rozpoznawalności też specjalnie nie ma tu znaczenia. Jest zgłoszonych dużo ciekawych piosenek z bardzo zróżnicowanego repertuaru. Ale też nie analizuję tego pod kątem szans. Samo zakwalifikowanie się do preselekcji jest dla mnie dużym wyróżnieniem i teraz jedyne, na czym się skupiam, to po prostu dobry występ 3 marca - powiedziała Hyży w rozmowie z portalem Onet.pl.

 

Dlaczego zaśpiewała utwór w języku polskim?

 

Jeśli mamy możliwość reprezentowania Polski, to powinniśmy robić to na 100 proc. i pokazać też piękno polskiego języka, jego barwę i brzmienie - mówi w Onecie.

 

Oprócz Mai Hyży w polskich eliminacjach do Eurowizji zobaczymy również m.in. Saszan, Future Folk, Pablosson, Monikę Urlik, Martę Gałuszewską. (Pełna lista artystów i piosenek na Eurowizję 2018: TUTAJ). Kto z nich pojedzie do Lizbony? Dowiemy się już 3 marca! Zanim to nastąpi, zobaczcie teledysk Mai Hyży "Błysk (Skin)".

 

Polecamy: MAJA HYŻY POKAZUJE ZDJĘCIE W BIKINI - 'NIE JESTEM TAK IDEALNA, JAK MYŚLICIE'

 

 

 

Maja Hyży Eurowizja 2018
Instagram

Okładka singla Mai Hyży

Więcej na temat Eurowizja Maja Hyży
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36