Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ujęcia z nagrania wywiadu Marzeny Rogalskiej
Instagram
Newsy

Pierwszy wywiad po rozstaniu Marzeny Rogalskiej z TVP. Rozpłakała się: "Byłam tak zmęczona i zapracowana"

Marzena Rogalska odeszła z TVP tuż po strajku mediów. Do tej pory nie wyjawiła powodu tej decyzji. W rozmowie z Beatą Sadowską była prezenterka "Pytania na Śniadanie" opowiedziała o swoich przemyśleniach.

Marzena Rogalska zszokowała wielu fanów, widzów, ale także samo TVP, gdy postanowiła trwale rozstać się ze stacją. Jeszcze 10 lutego powiedziała pod koniec prowadzenia "Pytania na Śniadanie" (w dniu, w którym większość mediów nie nadawała programów i strajkowała):  "Dzisiaj nam nie jest do śmiechu". Wiele osób uważało, że tymi słowami poparła strajk mediów przeciwko wprowadzeniu podatku od reklam. Gdy 16 lutego na profilu dziennikarki na Instagramie pojawiła się informacje o rozwiązaniu współpracy Marzeny z TVP, wszyscy byli zaskoczeni. "Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej" - napisała wówczas Marzena Rogalska. Wszyscy z niecierpliwością czekamy, by była prowadząca "Pytanie na Śniadanie" wypowiedziała się na temat historycznego rozstania z Telewizją Polską. Do opowiedzenia na temat swojego życia i tej decyzji zaprosiła ją Beata Sadowska. Rozmowa była pełna emocji i... łez. Opublikowano pierwsze fragmenty.

Małgorzata Rozenek została oszpecona w filmie Vegi! Zdradziła nam, czy boi się zobaczyć siebie na wielkim ekranie

Marzena Rogalska opowiada o swoim przepracowaniu

Beata Sadowska, dziennikarka, autorka książek, a widzom bliżej znana ze współpracy ze stacją TVN Style, gdzie prowadziła program "Miasto kobiet" czy "Pałac Kultury". Do 2012 roku była prowadzącą program "Pytanie na Śniadanie". Od kilku lat jej kariera telewizyjna przeistoczyła się w działalność literacką i internetową. Beata Sadowska jest twórcą Pracowni Mentalista, czyli miejsca spotkań inspirujących osób, które udzielają wywiadów, warsztatów ułatwiających odnalezienie się w życiu. Nic więc dziwnego, że w obliczu niedawnych wydarzeń gościem Beaty została Marzena Rogalska. Na Instagramie dziennikarki opublikowano fragmenty wywiadu udzielonego w ramach wykładu dla "Pracowni Mentalista". Marzena opowiada, że doświadczyła w swoim życiu niebywałego przepracowania, które zmusiło ją do ucieczki:

Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuję bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli - przyznała w zapowiedzi Marzena Rogalska.

Mówiła także o swoich przyjaciołach, znajomych, dzięki którym znalazła się w miejscu, jakim jest. 

Przyjaźń, przyjaciele, to są łzy wzruszenia i szczęścia, bo myślę sobie, że naprawdę, nie byłoby mnie tu, gdzie jestem - przyznała, dławiąc łzy.

Marzena Rogalska na pewno poruszy też kwestię swojej przyszłości zawodowej. Możemy się domyślić, że rozstanie z TVP będzie próbą szukania kolejnych zawodowych wyzwań:

Na usta ciśnie mi się słowo nieeleganckie, że jeszcze nie 'spiczniałam', o, takie słowo mi się ciśnie, że jeszcze nie jest ze mną tak źle, że daje sobie prawo do przyjemności. Będę szczęśliwa, jeśli będę się nagradzać. […] Ale wiecie co, to jest niebywałe Sadzia, że my tyle lat pracujemy w tym zawodzie, a ja zawsze mam takie poczucie, że ja jednak mam więcej do powiedzenia po drugiej stronie - powiedziała zagadkowo Marzena.

Czy to oznacza, że Marzena Rogalska będzie pracować nad własnym filmem, dokumentem, może reportażem? W wywiadach zawsze mówiła o sobie "jestem przede wszystkim dziennikarką". Czekamy z niecierpliwością na wywiad, ale także na informację o tym, jak Marzena chciałaby, żeby potoczyło się jej życie.

Zobacz także: Koniec przyjaźni Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela? Brak komentarza do odejścia dziennikarki z TVP, a teraz kolejna afera!

Marzena Rogalska będzie przekazywać swoje doświadczenie, wiedzę i przemyślenia w wykładzie nagranym przez Beatę Sadowską.

 

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
Instagram
Newsy
To jedna z większych wpadek w "Pytaniu na Śniadanie"! Marzena Rogalska zapamięta ją do końca życia
To jedna z większych wpadek w "Pytaniu na Śniadanie"! Marzena Rogalska zapamięta ją do końca życia

Marzena Rogalska zaliczyła ostatnio wpadkę w "Pytaniu na Śniadanie"! Co dokładnie się stało? Prowadząca śniadaniówkę w TVP2 chciała w pewnym momencie usiąść na hamaku... i hamak się pod nią dosłownie zawalił! Ja naprawdę tyle nie ważę. Ostatnio nawet parę kilo schudłam! - śmiała się Marzena Rogalska. O to jaką osobą na co dzień jest Marzena Rogalska i czy takich wpadek ma w swoim życiu zawodowym więcej zapytaliśmy jej koleżankę z planu - Małgorzatę Tomaszewską! Posłuchajcie, co nam powiedziała! Zobacz także:  QUIZ! Za co lubisz najbardziej gwiazdy "Pytania na Śniadanie"? Zabawne i mniej zabawne sytuacje w "Pytaniu na Śniadanie" Niestety Małgorzata Tomaszewska wspomniała też o nieprzyjemnej sytuacji... z gwoździem i Panem Ząbkiem...  Marzena Roglaska pojechała wówczas do szpitala, rana została opatrzona, a prezenterka dostała zastrzyk przeciwtężcowy. Prosiła, by nie hejtować magika. Zapewniała, że nie zrobił tego celowo. Na szczęście wtedy wszystko skończyło się dobrze.   

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews
Newsy
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska odejdą z "Pytania na śniadanie"!? TVP wydało oficjalne oświadczenie
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska podzielą los Moniki Zamachowskiej i zostaną zwolnieni z "PnŚ"? Jest oficjalne oświadczenie.

Po serii zwolnień z porannego programu TVP 2 " Pytanie na śniadanie " Super Express spekulował w weekendowym numerze gazety, że  Tomasz Kammel i Marzena Rogalska również mogą odejść z programu. Popularna para prowadzących miałaby w ten sposób podzielić los Moniki Zamachowskiej, która ostatnio została zwolniona . Wcześniej z programem pożegnał się też Michał Olszański i Ida Nowakowska. Stacja zaniepokojona plotkami zdecydowała się wydać oświadczenie. Czy popularny duet nadal zostanie w "PnŚ"?  Tomasz Kammel i Marzena Rogalska żegnają się z "Pytaniem na śniadanie"? Od początku nowego sezonu widzowie "Pytania na śniadanie" musieli przygotować się na duże zmiany, nie tylko kadrowe. Nowa godzina emisji, dołączenie nowych prowadzących, pożegnanie z Michałem Olszańskim, potem zwolnienie Moniki Zamachowskiej i nowy duet prowadzących złożony z Małgorzaty Tomaszewskiej i Aleksandra Sikory  - to naprawdę sporo zmian. Teraz pojawiły się informacje, że z programem może pożegnać się jeden z najbardziej lubianych duetów, nazywany żartobliwie "Rogamel". W końcu stacja TVP odpowiedziała na plotki i napisała: W związku z medialnymi doniesieniami o odejściu Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej z „Pytania na śniadanie”, informujemy, że jest to nieprawda. Pan Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, nadal będą częścią zespołu tworzącego najpopularniejszy, poranny program w Polsce „Pytanie na śniadanie” - poinformowała stacja TVP. Według tych informacji Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zostają w "Pytaniu na śniadanie". Program  śniadaniowy Telewizji Polskiej rywalizuje z " Dzień dobry TVN " i może pochwalić się większą oglądalnością. W związku z tym, stale przesuwana jest godzina emisji i "PnŚ"...

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews
Newsy
Wielki błąd ortograficzny w "Pytaniu na śniadanie"! Taka wpadka rzadko zdarza się nawet w szkole
Wielki błąd ortograficzny w "Pytaniu na śniadanie"! Taka wpadka rzadko zdarza się nawet w szkole

Programy na żywo są bardzo trudne w realizacji, bo tu strasznie łatwo o wpadkę. Należy uważać na słowa, gesty i być cały czas czujnym, bo nigdy nie wiadomo, czym może zaskoczyć nas gość lub produkcja, która odpowiada za program. Choć sporo mówi się o wpadkach, to tych od lat nie brakuje na wizji. Tym razem za najnowszy błąd wcale nie odpowiadają dziennikarze, a tzw. "paskowy" programu. Zobaczcie, co pokazano w "Pytaniu na śniadanie". Ważywa czy warzywa?  Marzena Rogalska i Tomasz Kammel współprowadzą "Pytanie na śniadanie" już od kilkunastu lat. Para cieszy się dużą popularnością i jest lubiana przez widzów programu. Dziennikarze mają wielkie doświadczenie przed kamerami, jednak i im zdarzają się wpadki. Nie wszystkie są oczywiście z ich winy. Przypomnijmy, w 2016 roku magik Pan Ząbek przebił Rogalskiej dłoń gwoździem na wizji! Internauci do dziś zastanawiają się czy sztuczka była udawana czy naprawdę nie udała się...  Zobacz także:   Tak wyglądał pierwszy odcinek nowego show TVP "To był rok!"! Ania i Marek czy Antek i Wanda? Kto poradził sobie lepiej? Głosujcie! Niestety Rogalska i Kammel nie mają szczęścia w programie. Znów przez przypadek stali się "bohaterami wpadki", o której mówi dziś spora część internetu. Przy prowadzących pojawiła się plansza z pytaniem do widzów. Jedno ze słów zostało źle zapisane...  Czy lubisz ważywa? - brzmiał pasek w "PnŚ". Widzowie nie mogli uwierzy w to co widzą. Oczywiście chodziło o słowo "warzywa", które piszemy przez "rz". Oczywiście za błąd nie odpowiadali Marzena Rogalska i Tomasz Kammel. Winny był "paskowy". Para nie widziała obrazu, który był pokazywany widzom. Taki byk ortograficzny rzadko zdarza się nawet...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner