Fani Sandry Kubickiej wreszcie się doczekali, choć nie obyło się bez nerwów. Po kilku dniach milczenia celebrytka i jej mąż Aleksander Milwiw-Baron potwierdzili, że na świat przyszło ich dziecko. Okoliczności jednak okazały się bardziej stresujące, niż mogli podejrzewać internauci. Po porodzie pojawiły się komplikacje. Teraz gwiazdy powoli ujawniają, co działo się przez ostatnie 10 dni. Sandra Kubicka świętuje swój pierwszy Dzień Matki.

Reklama

Aleksander Milwiw-Baron świętuje Dzień Matki z Sandrą Kubicką

W sobotę, 25 maja Sandra Kubicka pokazała relację z porodówki. Syn celebrytki przyszedł na świat 16 maja, w 33. tygodniu ciąży. Influencerka ujawniła, że po porodzie pojawiły się komplikacje i nie mogła zabrać chłopca do domu. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że sytuacja jest już znacznie spokojniejsza. Mały Leonard okazał się twardzielem.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zostali rodzicami
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron instagram.com/sandrakubicka/

Znajdujący się w Sopocie na Polsat Hit Festiwal 2024 Aleksander Milwiw-Baron ze sceny potwierdził, że Sandra Kubicka urodziła. Teraz dumny tata opublikował poruszający wpis z okazji Dnia Matki, w którym powiedział, ile znaczy dla niego rodzina, którą stworzyli z żoną.

Wonder woman. Od dziś 26 maja to twoje święto, kochanie, Dzień Mamy. Najlepszej mamy, jaką nasz synek mógł sobie wymarzyć. Jest w tobie światło, dobro, miłość, odwaga, akceptacja, mądrość i empatia. Przy tobie wzrastam i staję się lepszym człowiekiem. Mam przepiękną żonę, wspaniałego syna, a nasza rodzina to mój fundament. Jestem szczęściarzem. Wszystkiego najlepszego, Mame!
– napisał.
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron instagram.com/alekbaron

W Dzień Matki Sandra Kubicka opublikowała poruszający wpis o dziecku. Świeżo upieczona mama przyznała, że w najbliższym czasie jeszcze jej obecność w mediach społecznościowych będzie ograniczona. Teraz chce skupić się na synku. Zapowiedziała, że gdy dojdzie do siebie, opowie fanom, jak wyglądało jej życie przez ostatnie dni.

Reklama

Zobacz także: Potwierdziły się obawy Sandry Kubickiej. „Dokładnie tego chciałam uniknąć”

Zobacz także
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zostali rodzicami
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron instagram.com/sandrakubicka/
Reklama
Reklama
Reklama