Ariana Grande i Pete Davidson Ariana Grande i Pete Davidson Ariana Grande i Pete Davidson Ariana Grande i Pete Davidson Ariana Grande i Pete Davidson
Ariana Grande i Pete Davidson
East News
1/5
Ariana Grande i Pete Davidson
East News

 

Ariana Grande i Pete Davidson nie ukrywają łączącego ich uczucia. Para nieustannie mówi o swojej miłości i publikuje wspólne zdjęcia w serwisach społecznościowych. Do czasu! Pete Davidson właśnie usunął wszystkie zdjęcia z Instagrama i fani nie wiedzą o co chodzi! Czyżby to był koniec wielkiego uczucia?! Na taki krok decydują się najczęściej zranieni kochankowie. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii. Już wiemy, dlaczego Pete Davidson skasował wszystkie fotografie! 

 

Zobacz: Ariana Grande na spacerze w stylizacji jak Marina! Czy jest w ciąży? Te zdjęcia mówią same za siebie!

2/5
Ariana Grande i Pete Davidson
East News

 

Ariana Grande i Pete Davidson są obecnie najgorętszą parą w show-biznesie, ale niestety mają sporo hejterów! To właśnie oni mieli niedawno pretensje do Ariany, że na najnowszej płycie „Sweetener” pojawi się piosenka poświęcona jej narzeczonemu „Pete”.

 

Zobacz: Co z koncertami Ariany Grande w Polsce? JEST OŚWIADCZENIE!

 

3/5
Ariana Grande i Pete Davidson
East News

 

Ariana musiała się tłumaczyć, dlaczego napisała piosenkę o mężczyźnie, którego kocha i za którego zamierza wyjść za mąż. Wokalistka podkreśliła, że ma prawo robić ze swoją muzyką i życiem co tylko chce.

 

To mój narzeczony i to moja płyta. Jestem szczerą i uczuciową artystką i człowiekiem, a jeśli moja otwartość w mojej pracy ci nie odpowiada, w porządku. Nie obrażę się. Nadal życzę mnóstwo miłości - napisała Ariana.

 

Zobacz: Ariana Grande po wybuchu na jej koncercie: "Jestem załamana". ODWOŁA koncert w Polsce? 

4/5
Ariana Grande i Pete Davidson
East News

 

Teraz okazuje się, że skasowane fotki Pete’a to również sprawka hejterów! Oczywiście nie bezpośrednia, ale Pete miał dość hejterskich komentarzy i dlatego postanowił skasować fotografie.

 

Nie, nie ma nic złego. Nic się nie stało. Nie ma w tym nic tajemniczego. Po prostu nie chcę już być na Instagramie. Lub na dowolnej platformie mediów społecznościowych. Internet jest złym miejscem i nie sprawia, że czuję się dobrze. Kocham was wszystkich i jestem pewien, że wrócę w pewnym momencie - wyjaśnił narzeczony Ariany.

 

Zobacz: Wybuch w Manchester Arena na koncercie Ariany Grande! 22 osoby nie żyją, ponad 50 rannych ZDJĘCIA

5/5
Ariana Grande i Pete Davidson
East News

Żałujecie, że Pete skasował zdjęcia? Będzie wam brakować słodkich fotografii pary?

Zobacz: Kto wcielił się w postać Ariany Grande w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Zobaczcie!

Więcej na temat Ariana Grande