M jak miłość Paweł i Julka w szpitalu
Instagram
1/4
M jak miłość Paweł i Julka w szpitalu
Instagram

 

Związek Julki i Pawła w „M jak miłość” jest pełen dramatycznych zwrotów akcji, a to jeszcze nie koniec! Prawdziwe kłopoty mają się dopiero pojawić. Między parą dojdzie do ostrej kłótni, potem pojawi się podejrzenie ciąży, a na koniec wróci Katia i znów będzie chciała wplątać Zduńskiego w swoje problemy.

Rafał Mroczek zdradził na swoim Instagramie, co zdarzy się w nowych odcinkach serialu, które zostaną wyemitowane dopiero wiosną. Na zdjęciu zobaczymy parę w szpitalu! Zobaczcie, o co chodzi?

Zobacz: Ile zaproponowano Joannie Koroniewskiej za powrót do „M jak miłość”? Znamy szczegóły

2/4
Instagram

 

W ostatnich „Kulisach serialu M jak miłość” Joanna Kuberska, która wciela się w postać Julki zdradziła, że dziewczyna bardzo obawia się o swój związek. To jej zależy bardziej niż Pawłowi, aby im się udało i rozstanie może być nieuniknione. Para coraz częściej będzie się kłócić, a powodem nieporozumień będą wizyty u rodziców Julki i pytania o ślub pary.

Jest tyle momentów, drobnych niuansów, które sygnalizują Julce, że ona nie jest i prawdopodobnie nigdy nie będzie najważniejsza w życiu Pawła. On nieświadomie krzywdzi ją bardzo mocno. Widzi to jak bardzo się boi, ale Julka też się boi. To jest cały czas życie w niepewności (...). Obawiam się, że relacja Pawła i Julki zaczyna być bardzo toksyczna – wyznała Kuberska w „Kulisach serialu M jak miłość”.

Sprawdźcie, co na to Paweł? Czy podziela niepokój Julki?

Zobacz: Kolejny dramat w "M jak miłość": Julka zacznie obawiać się Pawła!? Nie uwierzycie, do czego jest zdolny Zduński!

3/4
Instagram

 

Rafał Mroczek z kolei w "Kulisach serialu M jak miłość" powiedział, że zdaje sobie sprawę z nieporozumień w związku jego serialowego bohatera, ale tajemniczo dodał, że jeszcze nic nie jest przesądzone, a miłość może przyjść z czasem...

Związek Julki i Pawła? Młodzi, samotni ludzie tak naprawdę...Oczywiście może przyjść taki moment, że Paweł poczuje coś więcej do Julki... - zdradził aktor. 

Aktor opublikował na Instastories zdjęcie z planu serialu. Zobaczymy na nim parę razem, w szpitalu. Na następnej stronie dowiecie się, kto się tam znalazł...

4/4
Rafał Mroczek zdradził, kto znajdzie się w szpitalu
Instagram

 

Na zdjęciu opublokowanym przez Rafała Mroczka zobaczymy Pawła i Julkę razem, odwiedzających w szpitalu jej ojca. Wygląda na to, że mimo zawirowań w związku para nie zdecydowała się na rozstanie. Jeszcze nie wiadomo, jakie są okoliczności tej wizyty i co się stało ojcu Julki. Ważne, że Paweł i Julka wspierają się i  być może wiosną nie będzie już śladu po kryzysie w ich związku! Jak myślicie?

Więcej na temat M jak miłość