Instagram
Co zrobi Paweł?
1/4
M jak miłość Julka boi się Pawła
Instagram

 

Związek Julki i Pawła wcale nie jest tak idealny, jak mogłoby się to wydawać. Od początku było widać, że to dziewczynie bardziej zależy na tej relacji. Okazuje się, że w 1411 odcinku „M jak miłość” wydarzy się coś nieoczekiwanego! Julka zacznie się obawiać swojego chłopaka. Zobaczcie, co stanie się w ich związku. Nie uwierzycie, do czego posunie się Zduński!

 

Zobacz: Julka z "M jak miłość" będzie w ciąży? Dziewczyna zrobi test, a później... rozstanie się ze Zduńskim!

2/4
Instagram

 

W najnowszych odcinkach „M jak miłość” między parą dojdzie do ostrej kłótni. Julka zacznie się zastanawiać nad jej relacją z Pawłem, ale ostatecznie nie zdecyduje się rozstać z mężczyzną, chociaż zdaje sobie sprawę, że ten związek nie ma przyszłości.

Zobaczcie, co zdradziła Joanna Kuberska na temat swojej postaci w „Kulisach M jak miłość”...

 

Zobacz: "M jak miłość": Artur trafi do szpitala psychiatrycznego! To będzie sposób na ucieczkę z więzienia?

3/4
Instagram

 

Joanna Kuberska, która gra postać Julki w "Kulisach M jak miłość" zdradziła, że relacja z Pawłem zejdzie na złe tory i stanie się bardzo toksyczna...

 

Jest tyle momentów, nawet takich drobnych niuansów, które sygnalizują Julce, że ona nie jest i prawdopodobnie nigdy nie będzie najważniejsza w życiu Pawła. Paweł, myślę, że nieświadomie, ale ją krzywdzi bardzo mocno. Widzi, że on się boi, ale to jest obustronne, bo Julka też się boi. To jest cały czas życie w niepewności. (...) Obawiam się, że relacja Pawła i Julki zaczyna być bardzo toksyczna - powiedziała Kuberska w "Kilusach M jak miłość". 

 

Sprawdźcie, na następnej stronie czy Julka zdecyduje się trwać w tym związku...

4/4
Instagram

 

Julka cały czas będzie się obawiała, że może stracić Pawła. To odbije się na jej zachowaniu, które nie będzie akceptowane przez Zduńskiego. Jednak mężczyzna będzie starał się pokochać dziewczynę. Czy taka wymuszona miłość ma szansę przetrwać?

Więcej na temat M jak miłość