Paulina Sykut
East News

Paulina Sykut zagrała w hitowym serialu Polsatu! W której produkcji zobaczymy prowadzącą "Taniec z Gwiazdami"? Paulina Sykut pojawi się w "Przyjaciółkach", "Pierwszej miłości", a może w serialu "W rytmie serca"? My już wiemy! Piękna gwiazda Polsatu zagra dziennikarkę, która prowadzi śniadaniowe show. Jak sobie poradziła jako aktorka? Przypominamy, że Paulina już w 2017 roku zarała epizod w komedii "Narzeczony na niby". Wtedy wcieliła się w jurorkę w telewizyjnym show. 

W jakiej produkcji wystąpi tym razem? Zobaczcie zdjęcie Pauliny Sykut z planu hitowego serialu Polsatu! Będziecie oglądać odcinek z jej udziałem?

1/4
Paulina Sykut na planie serialu "W rytmie serca"
fot. Artrama

Paulina Sykut w serialu "W rytmie serca"

Okazuje się, że Paulina Sykut zagrała w serialu "W rytmie serca". Prezenterka Polsatu i prowadząca „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami” wcieli się w gospodynię jednego z programów śniadaniowych. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek dla fanów serialu! 

2/4
Paulina Sykut na planie serialu "W rytmie serca"
fot. Artrama

W serialu Polsatu pojawi się również Paulina Holtz. Aktorka wcieli się w mamę Wiktorii, głównej bohaterki odcinka, którą zagra Klaudia Kulinicz. Gdy w Kazimierzu zostanie porwana kilkuletnia dziewczynka – córka Wiktorii – lokalna policja od razu ruszy do akcji.

 

3/4
Paulina Sykut na planie serialu "W rytmie serca"
fot. Artrama

Jednym z podejrzanych stanie się były mąż blogerki, który wcześniej był agresywny i jej groził. Weronika (Maria Dębska) szybko zacznie poszukiwania…

4/4
Paulina Sykut na planie serialu "W rytmie serca"
fot. Artrama

Paulinę Sykut i Paulinę Holtz będziecie mogli zobaczyć w 44. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany już w niedzielę 24 marca o godzinie 20:00 oczywiście na antenie Polsat. Będziecie oglądać? 

Zobacz także: Tak mieszka Paulina Sykut! Wnętrza jej ogromnego apartamentu robią wrażenie

Więcej na temat Paulina Sykut