Paulina Sykut na planie serialu "W rytmie serca" Paulina Sykut na planie serialu "W rytmie serca" Paulina Sykut na planie serialu "W rytmie serca" Paulina Sykut na planie serialu "W rytmie serca"
Paulina Sykut
East News

Paulina Sykut zagrała w hitowym serialu Polsatu! W której produkcji zobaczymy prowadzącą "Taniec z Gwiazdami"? Paulina Sykut pojawi się w "Przyjaciółkach", "Pierwszej miłości", a może w serialu "W rytmie serca"? My już wiemy! Piękna gwiazda Polsatu zagra dziennikarkę, która prowadzi śniadaniowe show. Jak sobie poradziła jako aktorka? Przypominamy, że Paulina już w 2017 roku zarała epizod w komedii "Narzeczony na niby". Wtedy wcieliła się w jurorkę w telewizyjnym show. 

W jakiej produkcji wystąpi tym razem? Zobaczcie zdjęcie Pauliny Sykut z planu hitowego serialu Polsatu! Będziecie oglądać odcinek z jej udziałem?

1/4
Paulina Sykut na planie serialu "W rytmie serca"
fot. Artrama

Paulina Sykut w serialu "W rytmie serca"

Okazuje się, że Paulina Sykut zagrała w serialu "W rytmie serca". Prezenterka Polsatu i prowadząca „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami” wcieli się w gospodynię jednego z programów śniadaniowych. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek dla fanów serialu! 

2/4
Paulina Sykut na planie serialu "W rytmie serca"
fot. Artrama

W serialu Polsatu pojawi się również Paulina Holtz. Aktorka wcieli się w mamę Wiktorii, głównej bohaterki odcinka, którą zagra Klaudia Kulinicz. Gdy w Kazimierzu zostanie porwana kilkuletnia dziewczynka – córka Wiktorii – lokalna policja od razu ruszy do akcji.

 

3/4
Paulina Sykut na planie serialu "W rytmie serca"
fot. Artrama

Jednym z podejrzanych stanie się były mąż blogerki, który wcześniej był agresywny i jej groził. Weronika (Maria Dębska) szybko zacznie poszukiwania…

4/4
Paulina Sykut na planie serialu "W rytmie serca"
fot. Artrama

Paulinę Sykut i Paulinę Holtz będziecie mogli zobaczyć w 44. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany już w niedzielę 24 marca o godzinie 20:00 oczywiście na antenie Polsat. Będziecie oglądać? 

Zobacz także: Tak mieszka Paulina Sykut! Wnętrza jej ogromnego apartamentu robią wrażenie

Więcej na temat Paulina Sykut