Paulina Sykut w odświeżonej fryzurze na prezentacji nowej kolekcji Badura

Paulina Sykut-Jeżyna rozpoczyna karierę aktorską? Opowiedziała jak czuła się na planie filmowym...

Paulina Sykut w odświeżonej fryzurze na prezentacji nowej kolekcji Badura

Paulina Sykut-Jeżyna zostanie aktorką? Prezenterka Polsatu zagrała epizod w komedii "Narzeczony na niby", w reżyserii Bartka Prokopowicza. W przyszłym roku - bo wtedy obraz trafi do kin - zobaczymy ją w roli jurorki show, w którym zasiadają także Piotr "Vienio" Więcławski i Sebastian Karpiel-Bułecka.

W rozmowie z "Fleszem" pogodynka zdradziła, jak czuła się na planie filmowym.

To był dzień pełen wrażeń (...). Podczas zdjęć spotkałam się z cudownymi aktorami, a współpraca z reżyserem, Bartkiem Prokopowiczem, była niezwykle inspirująca – przyznała gwiazda.

Czy to oznacza, że Paulina myśli poważnie o aktorskiej karierze?

 

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna szczerze o walce z baby-bluesem

 

Paulina Sykut-Jeżyna rzuci pracę w Polsacie?

W jesiennej ramówce Polsatu Pauliny nie zobaczymy w roli gospodyni żadnego show. Nie oznacza to jednak, że Paulina Sykut-Jeżyna rezygnuje z pracy w stacji. Nadal będzie prowadzić pogodę w Polsacie i Polsacie News. Ale jeśli dostałaby kolejną propozycję aktorską?

Jeśli dostałabym kolejną aktorską propozycję, z wielką przyjemnością bym ją przyjęła. Na razie jednaj najlepiej czuję się w roli mamy - przyznała prezenterka.

 

Paulina Sykut-Jeżyna zadebiutowała w filmie "Narzeczony na niby".

Paulina Sykut
Instagram/Paulina Sykut

 

Prezenterka nie wyklucza dalszej kariery aktorskiej. Na razie jednak najbardziej liczy się dla niej rodzina: córeczka Róża i mąż Piotr.

Dlaczego Paulina Sykut nie pokazuje twarzy córki?

Więcej na temat Paulina Sykut
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05