Paulina Sykut-Jeżyna i jej mąż Piotr Jeżyna są jedną z najpopularniejszych par, które mimo upływu lat są razem nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Prezenterka w wywiadzie dla Party.pl mówi wprost, że nie ma idealnej recepty na udany związek, ale razem z mężem od 24 lat tworzą szczęśliwy związek! To imponujący staż w show-biznesie. Co gwiazda Polsatu mówi na temat kryzysów w związku? Posłuchajcie koniecznie!

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna szczerze o relacji z mężem. Zdarzają im się kryzysy?

Historia miłości Pauliny Sykut i Piotra Jeżyny z powodzeniem może posłużyć na scenariusz filmowy. Prezenterka poznała swojego przyszłego męża jeszcze zanim skończyła 18 lat i choć Piotr Jeżyna jest 10 lat starszy, ta różnica nie przeszkodziła parze stworzyć udany związek. W 2011 roku Paulina Sykut i Piotr Jeżyna wzięli ślub po niemal 13 latach związku, a w 2016 roku na świat przyszła córka pary - Róża.

Paulina Sykut-Jeżyna mówi wprost, że rodzina jest jest największym sukcesem i nie kryje, że jest naprawdę szczęśliwa. W rozmowie z dziennikarką "Party" gwiazda Polsatu opowiedziała o swoim związku i o tym, co jest najważniejsze, aby móc cieszyć się tak długim stażem!

- To, co mam poza pracą jest jeszcze większym sukcesem. Moja rodzina: maż i córka. Jesteśmy szczęśliwi i myślę, że to jest największy sukces.

Na pytanie, jak długo Paulina Sykut-Jeżyna jest w związku z Piotrem Jeżyną po chwil odpowiada szczerze:

- 24 lata razem. Po prostu miłość jest najważniejsza i z miłości wszystko wychodzi, także u nas jej nie brakuje, nie zabrakło. W związkach jest zupełnie normalne, że są lepsze, gorsze chwile to jest życie. W życiu nie jest po prostu kolorowo, wiadomo są chwile, kiedy jest spokojnie, można sobie żyć na luzie, ale są też chwile, kiedy trzeba razem przebijać się przez problemy i podnosić się z upadków. I myślę, że to jest kluczowe, żeby potrafić wstać i być razem, dalej się lubić... - mówi wprost Paulina Sykut-Jeżyna.

Koniecznie obejrzyjcie całe wideo i dowiedźcie się, co jeszcze Paulina Sykut-Jeżyna powiedziała na temat swojego męża!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna wygrała w plebiscycie "Party". Te looki, zagwarantowały jej tytuł Ikony Stylu 15-lecia

ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama