Party Stories
Konflikt Kingi Rusin i Weroniki Rosati. Paulina Młynarka broni aktorki
East News
Newsy

Paulina Młynarka krytykuje Kingę Rusin za atak na Weronikę Rosati! "Grubo poniżej"

W odpowiedzi na wywiad Weroniki Rosati, Kinga Rusin między słowami wypomniała jej znajomość z producentem filmowym skazanym za gwałty. Paulina Młynarska stanęła w obronie aktorki.

Kiedy rok temu w mediach społecznościowych Kingi Rusin pojawił się wpis dotyczący pooscarowej imprezy, na której dziennikarka bawiła się z największymi gwiazdami Hollywood, dodane przez nią zdjęcie było szeroko komentowane, a niektórzy stwierdzili nawet, że wpis był z jej strony ogromną gafą. Choć post dawno zniknął z Instagrama dziennikarki, jego echa słychać do dziś. Ostatnio w rozmowie z Plejadą nawiązała do niego Weronika Rosati, ponownie krytykując Kingę Rusin, a ta nie pozostała jej dłużna. Odpowiedź dziennikarki była na tyle ostra, że postanowiła skomentować ją Paulina Młynarska, stając w obronie aktorki. 

Wiedzieliście, że do ślubu poszła w sukni komunijnej? Oto 9 zaskakujących faktów związanych z Kingą Rusin

Paulina Młynarska komentuje konflikt Kingi Rusin i Weroniki Rosati 

Słowa Weroniki Rosati zdecydowanie dotknęły Kingę Rusin. Kiedy aktorka nawiązała do zeszłorocznego wpisu dziennikarki, stwierdziła, że Amerykanie szanują prywatność gwiazd, a kiedy sama jest na wydarzeniu, podczas którego nie można robić zdjęć, to ich nie robi, Kinga Rusin postanowiła odpowiedzieć na jej wywiad w swoim najnowszym wpisie. 

Do Weroniki Rosati: Weroniko, nie powielaj/nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych. Sama publicznie walczysz z oszczerstwami i manipulacjami na swój temat, więc nie wiem, dlaczego tak postępujesz. Porównania i sugestie pod moim adresem w Twoim wywiadzie dla Plejady są niedopuszczalne - zaczęła Kinga Rusin. 

Dziennikarka tłumaczyła, co działo się na imprezie, a także wyjaśniła zasady używania telefonów, jakie podczas niej panowały. Na koniec swojego wpisu po raz kolejny zwróciła się do Weroniki Rosati, nawiązując  przy tym nie tylko do jej zachowania, ale również do przeszłości aktorki. 

PS. To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo, iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem - zakończyła dziennikarka.

Uwagę na jej ostatnie słowa postanowiła zwrócić Paulina Młynarska. Dziennikarka postanowiła stanąć w obronie Weroniki Rosati i stwierdziła, że wypowiedź Kingi Rusin, w którym postanowiła wypomnieć aktorce znajomość z oskarżonym o przestępstwa seksualne producentem filmowym, to cios poniżej pasa. 

Nie wiem, nie czytałam, zarobiona jestem. Ale tylko delikatnie przypomnę, że Harvey Weinstein jest skazanym za gwałty kryminalistą, więc strzelanie w nielubianą koleżankę taką amunicją jest nie do przyjęcia. I nie chodzi tu o znane panie, tylko mechanizm dowalania drugiej kobiecie poniżej pasa. Grubo poniżej - skomentowała Paulina Młynarska. 

Przypomnijmy, że afera z Harvey'em Weinsteinem, dotycząca molestowania kobiet, ujrzała światło dzienne w 2018 roku, a znany producent filmowy obecnie odsiaduje wyrok. Pod wpisem Pauliny Młynarskiej, który pojawił się na jej Facebooku natychmiast pojawiła się lawina komentarzy. Też uważacie, że w tej kwestii Kinga Rusin zdecydowanie przesadziła?

Zobacz także: Agustin Egurrola odpowiada na atak Kingi Rusin! "Jestem tam, gdzie jest taniec"

Kiedy Weronika Rosati w wywiadzie dla Plejady odpowiedziała na pytanie dotyczące Kingi Rusin, wywołała mają wojnę. Dziennikarka nie pozostała jej dłużna, jednak jej odpowiedź nie wszystkim się spodobała. 

Weronika Rosati o Oscarach i relacji Kingi Rusin
Instagram/@weronikarosati

Kinga Rusin w ostatnich zdaniach nawiązała do znajomości aktorki z Harvey'em Weinsteinem, który został skazany za molestowanie kobiet. 

Teraz na temat konfliktu pomiędzy gwiazdami postanowiła wypowiedzieć się Paulina Młynarska. Dziennikarka stanęła w obronie aktorki i stwierdziła, że zachowanie Kingi Rusin jest poniżej pasa. 

Paulina Młynarska w białej bluzce
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kinga Rusin
Newsy
Klepacka tłumaczy się z kłótni z Rusin w rozmowie z Anną Popek. Postawa dziennikarki jest zadziwiająca!

26 maja, podczas wyborów do Europarlamentu 2019, pod jednym z lokali wyborczych w Warszawie doszło do kłótni między Kingą Rusin a Zofią Klepacką . Dziennikarka zobaczyła na ulicy Olimpijkę i powiedziała w jej kierunku: Wstyd ! Wtedy Klepacka podeszła do Rusin i zaczęła nagrywać ich sprzeczkę. Całą sytuację opublikowała w mediach społecznościowych! Za prezenterką opowiedziało się wiele gwiazd, a mistrzyni świata w windsurfingu poruszyła temat kłótni na antenie TVP Info. Zobaczcie, jak opisała całą sytuację i w jaki sposób odniosła się  do zachowania Kingi Rusin! Zofia Klepacka o sprzeczce z Kingą Rusin! Zofia Klepacka jest znaną sportsmenką, ale ostatnio zasłynęła z kontrowersyjnych wpisów w mediach społecznościowych, w których ostro krytykuje środowiska LGBT. Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski – to jeden z ostatnich wpisów Zofii Klepackiej. Kinga Rusin otwarcie przeciwstawia się takim reakcjom i swoje zdanie wyraziła pod lokalem wyborczym. Zofia Klepacka odniosła się do tego wydarzenia i w TVP Info opowiedziała, jak wyglądało całe zajście z jej perspektywy. Rozmowę prowadziła Anna Popek, która na wstępie powiedziała: Pewna prezenterka zaatakowała cię przed lokalem wyborczym zarzucając ci, a właściwie oceniając Twoje poglądy i mówiąc, że powinnaś się wstydzić tego. Ja myślę, że skoro żyjemy w wolnym kraju każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów zwłaszcza w kwestiach takich, jak wychowanie dzieci. - w ten sposób zaczęła rozmowę z Zofią Klepacką. Ani razu nie wymieniła nazwiska Kingi Rusin, za każdym razem mówiła o niej "pewna prezenterka" czy "ta Pani". To zaskakująca postawa! Następnie zapytała sportsmenkę, aby opisała dokładnie...

Kinga Rusin wychodzi ze studia Dzień dobry TVN, Wróżbita Maciej z Pytania na śniadanie
Newsy
Wróżbita Maciej ostro o Kindze Rusin: Niezadowolona i rozkapryszona kobieta!
Nowa wojna w show-biznesie?

Kinga Rusin po raz kolejny znalazła się w ogniu krytyki! Najpierw Edyta Górniak zarzuciła Kindze Rusin nieprofesjonalizm , a teraz wróżbita Maciej stwierdził, że dziennikarka jest zmanierowana, niesympatyczna i obraża gości w studiu “Dzień dobry TVN”, dlatego on nie ma zamiaru pojawiać się w programie właśnie z jej powodu! Co napisał na Facebooku najsłynniejszy wróżbita w Polsce? “Wczoraj pojawiła się wypowiedź w mediach Edyty Górniak odnośnie Kingi Rusin. Wiem, że inne osoby publiczne, które miały kontakt z tą dziennikarką nie wypowiedzą się, bo przecież stracą możliwość udzielenia wywiadu dlatego ja to zrobię. Kingę Rusin poznałem w tamtym roku, gdy zostałem zaproszony do kuchni DDTVN, w której miałem wykonać ulubione potrawy. Pojawiłem się punktualnie. Pierwsze moje wrażenie na temat Kingi Rusin, która pojawiła się przed kamerą minutę przed wejściem na antenę: niezadowolona, naburmuszona i rozkapryszona kobieta. Zmanierowana do szpiku kości. Takie było moje wrażenie. W przerwach programu, gdy gotowałem Kinga Rusin pozwalała sobie na niestosowne uwagi, które wykrzykiwała na całe studio, że śmierdzi przyrządzanymi przeze mnie potrawami i trzeba wietrzyć studio, bo ona nie wytrzyma. Dla mnie i jestem przekonany, że dla produkcji programu było to przykre. A później już było tylko gorzej: w rozmowie na antenie powiedziała, że prawdziwki zakupione przez produkcję DDTVN wyglądają jak zgniłe jabłka, podśmiechiwała się i koncentrowała niestety uwagę tylko na sobie. Piszę jak było. Można znaleźć ten materiał, który według internautów był skandalicznym zachowaniem Kingi Rusin. Uważam, że gość, który jest zaproszony do programu powinien spotkać się z szacunkiem. W przypadku Kingi Rusin tak nie było. Od tamtej pory byłem zapraszany jeszcze cztery razy do DDTVN, lecz odmawiałem, bo niestety nie pozwolę na to, by ktokolwiek mnie nie szanował....

Kinga Rusin wychodzi ze studia Dzień dobry TVN, Wróżbita Maciej z Pytania na śniadanie
TV-Show
Wróżbita Maciej ostro o Kindze Rusin: Niezadowolona, naburmuszona i rozkapryszona kobieta!

Kinga Rusin po raz kolejny znalazła się w ogniu krytyki! Najpierw Edyta Górniak zarzuciła Kindze Rusin nieprofesjonalizm , a teraz wróżbita Maciej stwierdził, że dziennikarka jest zmanierowana, niesympatyczna i obraża gości w studiu “Dzień dobry TVN”, dlatego on nie ma zamiaru pojawiać się w programie właśnie z jej powodu!  Tak ostrych słów o Kindze Rusin już dawno nie czytaliśmy...  Co napisał na Facebooku najsłynniejszy wróżbita w Polsce? Dlaczego ma tak żle zdanie o dziennikarce?   “Wczoraj pojawiła się wypowiedź w mediach Edyty Górniak odnośnie Kingi Rusin. Wiem, że inne osoby publiczne, które miały kontakt z tą dziennikarką nie wypowiedzą się, bo przecież stracą możliwość udzielenia wywiadu dlatego ja to zrobię. Kingę Rusin poznałem w tamtym roku, gdy zostałem zaproszony do kuchni DDTVN, w której miałem wykonać ulubione potrawy. Pojawiłem się punktualnie. Pierwsze moje wrażenie na temat Kingi Rusin, która pojawiła się przed kamerą minutę przed wejściem na antenę: niezadowolona, naburmuszona i rozkapryszona kobieta. Zmanierowana do szpiku kości. Takie było moje wrażenie. W przerwach programu, gdy gotowałem Kinga Rusin pozwalała sobie na niestosowne uwagi, które wykrzykiwała na całe studio, że śmierdzi przyrządzanymi przeze mnie potrawami i trzeba wietrzyć studio, bo ona nie wytrzyma. Dla mnie i jestem przekonany, że dla produkcji programu było to przykre. A później już było tylko gorzej: w rozmowie na antenie powiedziała, że prawdziwki zakupione przez produkcję DDTVN wyglądają jak zgniłe jabłka, podśmiechiwała się i koncentrowała niestety uwagę tylko na sobie. Piszę jak było. Można znaleźć ten materiał, który według internautów był skandalicznym zachowaniem Kingi Rusin. Uważam, że gość, który jest zaproszony do programu powinien spotkać się z szacunkiem. W przypadku Kingi Rusin tak nie było. Od tamtej pory byłem zapraszany...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner