Konflikt Kingi Rusin i Weroniki Rosati. Paulina Młynarka broni aktorki
East News
Newsy

Paulina Młynarka krytykuje Kingę Rusin za atak na Weronikę Rosati! "Grubo poniżej"

W odpowiedzi na wywiad Weroniki Rosati, Kinga Rusin między słowami wypomniała jej znajomość z producentem filmowym skazanym za gwałty. Paulina Młynarska stanęła w obronie aktorki.

Kiedy rok temu w mediach społecznościowych Kingi Rusin pojawił się wpis dotyczący pooscarowej imprezy, na której dziennikarka bawiła się z największymi gwiazdami Hollywood, dodane przez nią zdjęcie było szeroko komentowane, a niektórzy stwierdzili nawet, że wpis był z jej strony ogromną gafą. Choć post dawno zniknął z Instagrama dziennikarki, jego echa słychać do dziś. Ostatnio w rozmowie z Plejadą nawiązała do niego Weronika Rosati, ponownie krytykując Kingę Rusin, a ta nie pozostała jej dłużna. Odpowiedź dziennikarki była na tyle ostra, że postanowiła skomentować ją Paulina Młynarska, stając w obronie aktorki. 

Wiedzieliście, że do ślubu poszła w sukni komunijnej? Oto 9 zaskakujących faktów związanych z Kingą Rusin

Paulina Młynarska komentuje konflikt Kingi Rusin i Weroniki Rosati 

Słowa Weroniki Rosati zdecydowanie dotknęły Kingę Rusin. Kiedy aktorka nawiązała do zeszłorocznego wpisu dziennikarki, stwierdziła, że Amerykanie szanują prywatność gwiazd, a kiedy sama jest na wydarzeniu, podczas którego nie można robić zdjęć, to ich nie robi, Kinga Rusin postanowiła odpowiedzieć na jej wywiad w swoim najnowszym wpisie. 

Do Weroniki Rosati: Weroniko, nie powielaj/nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych. Sama publicznie walczysz z oszczerstwami i manipulacjami na swój temat, więc nie wiem, dlaczego tak postępujesz. Porównania i sugestie pod moim adresem w Twoim wywiadzie dla Plejady są niedopuszczalne - zaczęła Kinga Rusin. 

Dziennikarka tłumaczyła, co działo się na imprezie, a także wyjaśniła zasady używania telefonów, jakie podczas niej panowały. Na koniec swojego wpisu po raz kolejny zwróciła się do Weroniki Rosati, nawiązując  przy tym nie tylko do jej zachowania, ale również do przeszłości aktorki. 

PS. To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo, iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem - zakończyła dziennikarka.

Uwagę na jej ostatnie słowa postanowiła zwrócić Paulina Młynarska. Dziennikarka postanowiła stanąć w obronie Weroniki Rosati i stwierdziła, że wypowiedź Kingi Rusin, w którym postanowiła wypomnieć aktorce znajomość z oskarżonym o przestępstwa seksualne producentem filmowym, to cios poniżej pasa. 

Nie wiem, nie czytałam, zarobiona jestem. Ale tylko delikatnie przypomnę, że Harvey Weinstein jest skazanym za gwałty kryminalistą, więc strzelanie w nielubianą koleżankę taką amunicją jest nie do przyjęcia. I nie chodzi tu o znane panie, tylko mechanizm dowalania drugiej kobiecie poniżej pasa. Grubo poniżej - skomentowała Paulina Młynarska. 

Przypomnijmy, że afera z Harvey'em Weinsteinem, dotycząca molestowania kobiet, ujrzała światło dzienne w 2018 roku, a znany producent filmowy obecnie odsiaduje wyrok. Pod wpisem Pauliny Młynarskiej, który pojawił się na jej Facebooku natychmiast pojawiła się lawina komentarzy. Też uważacie, że w tej kwestii Kinga Rusin zdecydowanie przesadziła?

Zobacz także: Agustin Egurrola odpowiada na atak Kingi Rusin! "Jestem tam, gdzie jest taniec"

Kiedy Weronika Rosati w wywiadzie dla Plejady odpowiedziała na pytanie dotyczące Kingi Rusin, wywołała mają wojnę. Dziennikarka nie pozostała jej dłużna, jednak jej odpowiedź nie wszystkim się spodobała. 

Weronika Rosati o Oscarach i relacji Kingi Rusin
Instagram/@weronikarosati

Kinga Rusin w ostatnich zdaniach nawiązała do znajomości aktorki z Harvey'em Weinsteinem, który został skazany za molestowanie kobiet. 

Teraz na temat konfliktu pomiędzy gwiazdami postanowiła wypowiedzieć się Paulina Młynarska. Dziennikarka stanęła w obronie aktorki i stwierdziła, że zachowanie Kingi Rusin jest poniżej pasa. 

Paulina Młynarska w białej bluzce
EastNews

Zobacz także
Weronika Rosati w białej sukience z córką

Córka Weroniki Rosati ma trzy lata i... chodzi w obcasach! 

Kinga Rusin pozuje do zdjęcia

Kinga Rusin pokazała sylwetkę w skąpym bikini! Gwiazda za chwilkę kończy 50 lat

 

Weronika Rosati obok Kinga Rusin
East News
Newsy
Kinga Rusin odpowiada Weronice Rosati! "To przykre, że tak postępujesz"
Kinga Rusin skrytykowała Weronikę Rosati za jej wypowiedź na jej temat. Była prowadząca "Dzień dobry TVN" upomniała koleżankę po fachu i przyznała, że w przeciwieństwie do niej, ona nie komentuje życia i postępowania Rosati w mediach.

Kinga Rusin  ma dość komentarzy dotyczących jej zachowania w obecności wielkich gwiazd na ubiegłorocznych Oscarach. Choć od publikacji słynnego  zdjęcia z samą Adele minął już ponad rok , a cała sprawa - wydawało się - że już ucichła, przy okazji tegorocznych Oskarów, znów wróciła... A to za sprawą Weroniki Rosati.  Aktorka jest wielką fanką oscarowej gali i co roku dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat imprezy i listy zwycięzców. Zdaniem aktorki nagrody są upolityczniane i nie do końca sprawiedliwe. Weronika postanowiła też nawiązać do sytuacji z Rusin sprzed roku. Dlaczego? Aktorka podczas wywiadu krytykowała niestosowne zachowanie osób postronnych w obecności wielkich gwiazd kina, podając za przykład Kingę Rusin. Jeśli jestem na imprezie, na której nie można robić zdjęć - to ich nie robię, a niektóre z nich byłyby naprawdę ciekawe . Po prostu Amerykanie szanują prywatność gwiazd. Kinga Rusin poczuła się dotknięta i postanowiła odpowiedzieć. Kinga Rusin do Weroni Rosati "Ja nigdy nie komentowałam Twojego życia" Kinga Rusin w swoim wpisie nawiązała do after party organizowanego przez samą Beyonce, w którym uczestniczyła przed rokiem. Wytłumaczyła, że zdjęcie z Adele nie było zrobione na imprezie, tylko tuż po niej oraz że nie sobie nic do zarzucenia: Do Weroniki Rosati: Weroniko, nie powielaj/nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych. Sama publicznie walczysz z oszczerstwami i manipulacjami na swój temat, więc nie wiem, dlaczego tak postępujesz. Porównania i sugestie pod moim adresem w Twoim wywiadzie dla Plejady są niedopuszczalne. Na imprezie pooskarowej, w której brałam udział w zeszłym roku, nikomu nie zabierano telefonów i nikt z nas ich tam nie użył, ani...

Weronika Rosati obok Kinga Rusin
East News
Newsy
To jeszcze nie koniec wojny między Kingą Rusin a Weroniką Rosati! W sieci pojawiły się nowe wpisy: "Ona mi będzie mówić o hejcie?" pisze dziennikarka
Między aktorką a dziennikarką znów zrobiło się gorąco! Kinga Rusin zwróciła się do Weroniki Rosati i gwiazd, które stanęły w obronie aktorki.

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie najnowszy wpis, w którym odpowiada Weronice Rosati! Dziennikarka odniosła się do wiadomości, która pojawiła się w sieci zaledwie kilka godzin temu- aktorka komentowała wówczas wcześniejszy wpis dziennikarki, która wypomniała jej relację z Harveyem Weinsteinem. Zobaczcie mocne wpisy gwiazd! To nie koniec afery między Kingą Rusin a Weroniką Rosati? Afera między Kingą Rusin a Weroniką Rosati rozpoczęła się od wywiadu aktorki, w którym opowiadając o Oscarach wspominała zachowanie dziennikarki, która w 2020 roku opublikowała zdjęcie z Adele i wspominała imprezę na której bawiła się z plejadą największych gwiazd światowego show-biznesu. Weronika Rosati krytycznie oceniła zachowanie Kingi Rusin, a dziennikarka postanowiła odpowiedzieć jej na Instagramie. Była prowadząca "DDTVN" po raz pierwszy wspomniała wówczas o relacji Weroniki z Harveyem Weinsteinem, który jakiś czas temu trafił do więzienia za przestępstwa seksualne. PS. To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo, iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem - pisała dziennikarka. Weronika Rosati skomentowała wpis dziennikarki w rozmowie z portalem pudelek.pl i przyznała wówczas, że przekazała sprawę swoim prawnikom. To jednak nie zakończyło wymiany zdań między gwiazdami. Kinga Rusin opublikowała kolejny wpis dotyczący relacji Weroniki Rosati, a kilka godzin temu aktorka publicznie jej odpowiedziała! Do „oczekującej na pozew” Pani Rusin Miałam nadzieję, że poprzedni wpis to efekt emocji, nieprzemyślany impuls. Że chwilowe zaćmienie. Że kobieta – kobiecie nie zrobiłaby czegoś takiego celowo. Że popieranie postulatów...

Kinga Rusin wytyka Weronice Rosati relacje z gwiazdorem skazanym za gwałt
Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska komentuje głośny konflikt Weroniki Rosati i Kingi Rusin! Ostra riposta dziennikarki
Weronika Rosati i Kinga Rusin wymieniają cios za ciosem. O co pokłóciły się gwiazdy i czy ich konflikt skończy się w sądzie?

Ceremonie wręczenia Oscarów zawsze wzbudzają sporo emocji. Przy okazji tegorocznej, niedawnej gali media, przypomniały głośny wpis na Instagramie Kingi Rusin z ubiegłego roku, w którym opisała pooscarową imprezę i zamieściła zdjęcie z Adele. Niedawno skomentowała je Weronika Rosati. „Moja przyjaciółka pracowała przy tej imprezie i była trochę zła, kiedy to wszystko zobaczyła. Wszystkim zabierają telefony na takich imprezach. (…) Po prostu Amerykanie szanują prywatność gwiazd (…) - powiedziała aktorka w wywiadzie dla Plejady. Możliwe, że jej wypowiedź przeszłaby bez echa, gdyby nie reakcja Rusin. „Do Weroniki Rosati: Weroniko, nie powielaj/ nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych”, napisała stanowczo Rusin na Instagramie. Podkreśliła również, że zdjęcia z Adele zrobiono po imprezie, a telefonu nikt jej nie zabrał. „Nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem”, dodała na koniec dziennikarka. Kinga Rusin i Weronika Rosati spotkają się w sądzie?! Rosati postanowiła jej wpis oddać do oceny prawnikom, bo Harvey Weinstein, znany hollywoodzki producent filmowy, to także przestępca seksualny, skazany w 2020 roku na ponad 20 lat więzienia. „Chodzi o prowokację. Celową strategię, polegającą na publicznym obrzuceniu błotem, by uruchomić lawiny hejtu. Prowokację do medialnego (na razie?) linczu - wyjaśniała oburzona aktorka w mediach społecznościowych. Na odpowiedź Kingi Rusin nie trzeba było długo czekać. „Była relacja Rosati–Weinstein. Fakt. Weronika się jej nie wypiera. Były zdjęcia obejmujących się Rosati z Weinsteinem na warszawskiej Starówce w 2007 r. na wszystkich portalach”, napisała dziennikarka na Instagramie,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik