Party Stories
Weronika Rosati obok Kinga Rusin
East News
Newsy

Kinga Rusin odpowiada Weronice Rosati! "To przykre, że tak postępujesz"

Kinga Rusin skrytykowała Weronikę Rosati za jej wypowiedź na jej temat. Była prowadząca "Dzień dobry TVN" upomniała koleżankę po fachu i przyznała, że w przeciwieństwie do niej, ona nie komentuje życia i postępowania Rosati w mediach.

Kinga Rusin ma dość komentarzy dotyczących jej zachowania w obecności wielkich gwiazd na ubiegłorocznych Oscarach. Choć od publikacji słynnego zdjęcia z samą Adele minął już ponad rok, a cała sprawa - wydawało się - że już ucichła, przy okazji tegorocznych Oskarów, znów wróciła... A to za sprawą Weroniki Rosati. Aktorka jest wielką fanką oscarowej gali i co roku dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat imprezy i listy zwycięzców. Zdaniem aktorki nagrody są upolityczniane i nie do końca sprawiedliwe. Weronika postanowiła też nawiązać do sytuacji z Rusin sprzed roku. Dlaczego? Aktorka podczas wywiadu krytykowała niestosowne zachowanie osób postronnych w obecności wielkich gwiazd kina, podając za przykład Kingę Rusin.

Jeśli jestem na imprezie, na której nie można robić zdjęć - to ich nie robię, a niektóre z nich byłyby naprawdę ciekawe. Po prostu Amerykanie szanują prywatność gwiazd.

Kinga Rusin poczuła się dotknięta i postanowiła odpowiedzieć.

Agnieszka Woźniak-Starak kończy 43 lata! Dziś jest ikoną stylu, a kiedyś? Zobaczcie jej stare zdjecia

Kinga Rusin do Weroni Rosati "Ja nigdy nie komentowałam Twojego życia"

Kinga Rusin w swoim wpisie nawiązała do after party organizowanego przez samą Beyonce, w którym uczestniczyła przed rokiem. Wytłumaczyła, że zdjęcie z Adele nie było zrobione na imprezie, tylko tuż po niej oraz że nie sobie nic do zarzucenia:

Do Weroniki Rosati: Weroniko, nie powielaj/nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych. Sama publicznie walczysz z oszczerstwami i manipulacjami na swój temat, więc nie wiem, dlaczego tak postępujesz. Porównania i sugestie pod moim adresem w Twoim wywiadzie dla Plejady są niedopuszczalne.

Na imprezie pooskarowej, w której brałam udział w zeszłym roku, nikomu nie zabierano telefonów i nikt z nas ich tam nie użył, ani otwarcie ani po kryjomu -zapewnia dziennikarka. 

Dodatkowo Kinga Rusin tłumaczy, że impreza nie była w żaden sposób prywatna, odbywała się klubie i mógł na nią wejść każdy. Nie doszło także do żadnego "gapienia się" ani wynoszenia prywatnych informacji.

W oświadczeniu skierowanym do Weroniki Rosati dodała przekornie: 

PS. To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo, iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem. 

Weronika Rosati jak na razie nie odpowiedziała na oświadczenie Kingi. Pod postem pojawiło się już mnóstwo komentarzy osób, które raczej wspierają Rusin i stają po jej stronie, doszukując się w zachowaniu Weroniki Rosati chęci zwrócenia na siebie uwagi. Nie wszyscy jednak są aż tak krytyczni wobec aktorki. Jak sądzą, nie da się ocenić zachowania ani dziennikarki, ani Weroniki Rosati, gdyż sprawa opiera się na "słowu przeciwko słowu". 

A Wy jak myślicie, kto ma rację?

Zobacz także: Oscary 2021: Weronika Rosati odsłania kulisy imprezy i komentuje relację Kingi Rusin: "Moja przyjaciółka pracowała przy tej imprezie"

Kinga Rusin wydała bardzo długie oświadczenie. Po kilku zdaniach tłumaczenia się wbija szpilę koleżance z branży. 

Weronika Rosati opowiadała o niestosownych zachowaniach wobec gwiazd, podając za przykład Kingę Rusin. 

Weronika Rosati o Oscarach i relacji Kingi Rusin
Instagram/@weronikarosati

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
KInga Rusin suknia ślubna
East News
Newsy
Wiedzieliście, że do ślubu poszła w sukni komunijnej? Oto 9 zaskakujących faktów związanych z Kingą Rusin
Kinga Rusin świętuje swoje 50. urodziny. Poznajcie największe ciekawostki dotyczące dziennikarki.

Kinga Rusin  świętuje swoje 50. urodziny. Pół roku temu dziennikarka zdecydowała się na dużą zmianę w swoim życiu i odeszła z " Dzień dobry TVN ". Szybko okazało się, że niedawnej gwiazdy stacji nie zobaczymy w żadnym nowym programie. Co więcej Kinga Rusin w czasie pandemii często wyjeżdżała z Warszawy na Mazury, a od jakiegoś czasu zdecydowała się na wyjazd z Polski i aktualnie przebywa na Malediwach ze swoim partnerem. Dziennikarka podjęła w swoim życiu kilka zaskakujących decyzji i jest znana z tego, że nie ukrywa swoich poglądów. Zobaczcie, czego nie wiedzieliście o Kindze Rusin! Mamy dla Was zaskakujące ciekawostki z życia dziennikarki. Koniecznie obejrzyjcie wideo i dowiedźcie się zaskakujących ciekawostek z życia Kingi Rusin. Zobacz także:  Rajska wyspa, szampan na jachcie... Dziś Kinga Rusin kończy 50 lat! Co planuje?    

Kinga Rusin i jej zimowa stylizacja z szarym płaszczem
Newsy
Kinga Rusin dzięki zdjęciu z Adele stała się międzynarodową gwiazdą! Nie obyło się jednak bez zabawnej wpadki...

Zdjęcie opublikowane przez Kingę Rusin, na którym pozuje z bardzo szczupłą Adele, stało się hitem sieci . Zagraniczne media, takie jak "People", "The Sun" czy "Daily Mail" publikują zdjęcie Adele z prowadzącą "Dzień Dobry TVN" i zachwycają się jeszcze szczuplejszą piosenkarką - która jak sama przyznała, schudła już 30 kilogramów. Adele na tym zdjęciu wygląda zupełnie inaczej niż zwykle! Na początku nawet Kinga Rusin jej nie poznała! (...) Szczerze, nie poznałam jej, bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa... (...) Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z, rozmawiałam z Adele o... butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30 kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie - napisała Kinga Rusin. Tak wygląda zdjęcie, które pojawiło się na wszystkich światowych gwiazdorskich portalach:         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) Lut 10, 2020 o 9:42 PST Przy okazji publikacji artykułów na temat Adele i Kingi Rusin, jeden z portali popełnił błąd i nazwał Rusin  "osobowością telewizyjną z Rosji" .  Do tej informacji odniosła się sama Rusin, która uspokoiła swoich fanów, że ta pomyłka rzeczywiście miała miejsce, ale została już poprawiona: Poprawili i przeprosili - przekazała swoim fanom Kinga Rusin. Zdjęcie Kingi Rusin z Adele zyskało niezwykłą popularność, ponieważ...

Julia Wieniawa i Weronika Rosati na planie serialu Zawsze warto
Newsy
Mama Julki Wieniawy została menedżerką Weroniki Rosati! Czy nie zaszkodzi w ten sposób córce?
Weronika Rosati i mama Julii Wieniawy pracują razem

To może być połączenie sił, które zagwarantuje sukces! Weronika Rosati ma od niedawna nową menedżerką. To Marta Wieniawa-Narkiewicz. Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa, bowiem Marta to mama J ulii Wieniawy ! Jak rozpoczęła się ich współpraca? Weronika i Julia zaprzyjaźniły się, spędzamy razem dużo czasu, więc wyszło to naturalnie. Weronika jest postrzegana jako silna osobowość, matka, aktywistka działająca na rzecz kobiet. Moim zdaniem ma ogromny potencjał i jest atrakcyjna dla wielu marek – powiedziała Marta w rozmowie z „Party”. Mama Julii Wieniawy menedżerką Weroniki Rosati Mama Julii zastrzega w rozmowie z „Party”, że zajmuje się wyłącznie komercyjnymi kontraktami Weroniki i ma już w tym zakresie pierwsze osiągnięcia To na razie pierwsze kontrakty dla social mediów. Weronika i Julia mają trochę inną grupę reklamową, więc nie widzę tutaj żadnego konfliktu interesów – dodaje mama Julki, która odpowiada za wielki sukces córki. Czy dziewczyny zrobią kiedyś wspólną kampanię? O tym przekonamy się wkrótce. Więcej szczegółów znajdziecie w nowym wydaniu magazynu „Party”. Kinga Rusin i Marek Kujawa na okładce Party Rosati i Wieniawę łączy przyjaźń i biznes  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner