Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka razem Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce "Party" Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na weselu Rozalii Mancewicz Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na wernisażu kalendarza Virako 2015 autorstwa Andrzeja Pągowskiego Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na wernisażu kalendarza Virako 2015 autorstwa Andrzeja Pągowskiego
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka razem
Facebook
Gdzie się poznali?
1/9
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka razem
Facebook

Nie ma dzisiaj chyba szczęśliwszej pary niż  Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Dziś Miss Polonia oraz wokalista zespołu "Zakopower" zostali rodzicami! O tym radosnym wydarzeniu za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku poinformowała sama Kayah! Wokalistka zdążyła już się wytłumaczyć ze swojego wpisu.

Nie dziwi nas fakt, że sami rodzice , Paulina i Sebastian,  wciąż milczą w tej sprawie. Choć para spotyka się od września ubiegłego roku (jako pierwsze poinformowała o tym "Party"), do tej pory żadne z nich nie zabierało głosu w sprawie związku, a tym bardziej dziecka.

Zobacz: Kayah usunęła wpis o narodzinach córki Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Odkąd zaczęli się spotykać, niewiele było wiadomo o ich związku. Pamiętacie, jakie były początki znajomości tej pięknej pary?

 

2/9
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce "Party"
AFTERPARTY EXCLUSIVE

W  "Party" z września 2014 roku pojawiły się pierwsze zdjęcia paparazzi Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki. Od  tamtego czasu ich związek stał się jednym z najgorętszych tematów w show-biznesie. Choć para znała się już od dawna (wcześniej Paulina spotykała się z Tadeuszem Bachledą-Curusiem, bratem Alicji Bachledy-Curuś, a ta z kolei związana była ze Sebastianem), to zaiskrzylo między nimi dopiero latem 2014 roku. Ani Krupińska, ani Karpiel-Bułecka nie wypowiadali się na temat tego, co ich łączy.

Zobacz: Szok! Krupińska ma romans z Karpielem-Bułecką. Co z Tadeuszem Bachledą?

3/9
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na weselu Rozalii Mancewicz
globmiss.pl

Jednak już tego samego dnia w mediach pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie ze ślubu Rozalii Mancewicz i Marcina Jaworskiego. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka czule się obejmowali i świetnie bawili się na weselu koleżanki Pauliny.

Zobacz: Pierwsze wspólne zdjęcia Krupińskiej i Karpiela-Bułecki. Nie zabrakło czułych gestów

               

4/9
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na wernisażu kalendarza Virako 2015 autorstwa Andrzeja Pągowskiego

Prasa rozpisywała się o kolejnych etapach ich związku. Para poznała swoich rodziców, pojawiły się plotki o wspólnym mieszkaniu.

Dużym wydarzeniem było pojawienie się Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki na premierze kalendarza Virako w Łodzi. Niestety, para nie chciała pozować razem.

Najpierw na ściance stanęła Paulina...

5/9
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na wernisażu kalendarza Virako 2015 autorstwa Andrzeja Pągowskiego
... a potem pozował Sebastian Karpiel-Bułecka. 
6/9
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka razem
Facebook

Na początku czerwca para pojawiła się na Polsat Super Hit Festiwal 2015. Paparazzi mieli świetną okazję, by zrobić im mnóstwo zdjęć, jednak Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka postanowili wrzucić pierwsze wspólne selfie, by pomóc chorej Misi.

Zobacz: Zakochani Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel - Bułecka razem w Sopocie. Zobacz zdjęcia!

 

7/9
Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem
Instagram

Jakiś czas temu zaś w mediach pojawiła się informacja o ciąży Pauliny Krupińskiej. Para nie potwierdzała jednak spekulacji. Kiedy modelka opublikowała na Instagramie zdjęcie, wszyscy dopatrywali się ciążowego brzuszka.

8/9
Paulina Krupińska na jubileuszowej gali 90-lecia Polskiego Radia
Akpa

Na kwietniowej gali Polskiego Radia Paulina Krupińska czujnie ukrywała brzuszek pod dużą torbą. Wszyscy jednak doskonale widzieli, że Miss Polonia za kilka miesięcy zostanie mamą. I że jest pierwszą panującą Miss w ciąży:)

Zobacz: Paulina Krupińska już szykuje się na przyjście dziecka. Zobacz jak!

9/9
Paulina Krupińska w ciąży na Kinder Balu
Facebook Monika Ordowska

Jeszcze kilka tygodni temu Paulina Krupińska bawiła się na kinderbalu wyprawionym przez jej przyjaciół. Od dziś ona i Sebastian Karpiel-Bułecka sami mogą już planować przyjęcia na cześć córeczki (najprawdopodobniej Tereski). Młodym rodzicom życzymy tylko radości, a malutkiej dużo zdrowia!