Paulina Krupińska w Maglu towarzyskim
ONS

Krupińska: Teraz ludzie wiedzą kto jest Miss. Wskrzesiłam ten konkurs

Paulina Krupińska w Maglu towarzyskim
ONS

Początek roku przyniósł nam jedną z najbardziej kontrowersyjnych afer w historii polskiego show-biznesu. Mowa oczywiście o skandalu z menadżerką gwiazd - Małgorzatą Herde, która nie wywiązywała się ze zobowiązań finansowych wobec swoich siedmiu klientek, w tym m.in. Edyty Herbuś czy Oli Kwaśniewskiej. Sporo strat poniosło także biuro Miss Polonia, którego Herde była dyrektor generalną. Przypomnijmy: Miss Polonia: Odcinamy się od przeszłości

O współpracy z Herde w "Maglu towarzyskim" opowiedziała Paulina Krupińska. Najdłużej panująca Miss Polonia szczerze przyznaje, że jako jedyna nie ucierpiała na pracy z Małgorzatą, a także uważa, że to ona przywróciła prestiż wyborom najpiękniejszej Polki:

Jeżeli chodzi o moje stosunki z Gosią Herde, były one bardzo poprawne. My nie chodziłyśmy na kawę, nie spijałyśmy sobie z dziubków, nie przyjaźniłyśmy. Może dlatego jestem jedną z niewielu dziewczyn, które z całej tej afery wyszły obronną ręką. Ja Gosi Herde nie zatrudniłam, ona była mi odgórnie przydzielona przez Biuro Miss Polonia, które mianowało ją Dyrektorem Generalnym Konkursu. Wskrzesiłam ten konkurs na nowo, przed nami otworzyły się drzwi na nowo, ta Misska nie była tylko ta, która chodzi po szpitalach i nikt nie wie, kto nią naprawdę jest, czy to Kasia, Basia czy Asia. Teraz ludzie wiedzą kto jest Miss... - mówi Krupińska


Modelka przyznaje, że afera w żaden sposób nie wpłynęła na jej karierę. Dzięki wygranej zdobyła kilka dodatkowych kontraktów:

Z mojej strony nic się nie zmieniło, wręcz przeciwnie - mam nawet więcej tych zleceń. Klienci dzwonią do mnie bezpośrednio, przez moją agencję, która równolegle prowadziła moje interesy. Sam konkurs troszeczkę ucierpiał, a może i nie ucierpiał, tylko teraz dostał nowego ducha, bo nowe osoby będą zarządzać tym konkursem i wydaje mi się, że to pójdzie w dobrym kierunku - przekonuje Paulina.


Jak na razie Paulina odcina kupony od swojej popularności i na byciu najpiękniejszą w kraju dorobiła się już swojego programu, szeregu okładek i pierwszego międzynarodowego kontraktu. Zobacz: Krupińska w światowej reklamie. Znamy szczegółyPaulina Krupińska w kampanii dla luksusowej marki:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00