Paulina Krupińska

Paulina Krupińska skomentowała zachowanie gwiazd, które stanęły w obronie Ewy Chodakowskiej! Nie milkną echa ostatniego odcinka programu "Dance, dance, dance" w którym doszło do wymiany zdań między Pauliną Krupińską a Ewą Chodakowską. Jurorka zarzuciła uczestniczce show, że nie przykłada się do treningów, a przy okazji skomentowała jej urodę. Później Paulina opublikowała w sieci wpis, w którym twierdziła, że pewna część wypowiedzi jurorki została wycięta.

Nic nie muszę robić... po prostu jestem. Jeszcze łatwo wg. Ewy przyszło mi urodzenie dzieci (to zostało wycięte)- napisała Paulina.

Komentarz Pauliny Krupińskiej oburzył Ewę Chodakowską, która w bardzo stanowczy sposób odpowiedziała modelce i zapewniła, że nigdy nie wypowiedziała takich słów. Z czasem konflikt między Pauliną a Ewą zaczęli komentować pozostali uczestnicy "Dance, dance, dance", którzy stanęli po stronie jurorki. Jak ich zachowanie ocenia teraz Paulina Krupińska?

Paulina Krupińska odpowiada swoim kolegom z programu

Paulina Krupińska pod swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie odpowiedziała na wpisy internautów, którzy przypominają, że niektóre gwiazdy programu "Dance, dance, dance" potwierdzają wersję Ewy Chodakowskiej i twierdzą, że Paulina nie miała problemów z żebrami. Jak Paulina ocenia ich zachowanie?

niektórzy moi koledzy z programu mają krótką pamięć. 
Rozumiem, że Ewa nie była tego świadkiem. Ale dziwi mnie fakt, że zapomnieli jak leżałam u fizjoterapeuty na łóżku w trakcie programu, jak mnie bandażował po czym dostałam silne leki przeciwbólowe. 
A następnego dnia rano zostałam przyjęta do szpitala- napisała na Instagramie.

Myślicie, że w kolejnych odcinkach "Dance, dance, dance" Paulina Krupińska i Ewa Chodakowska pogodzą się? Po czyjej stronie jesteście?

Zobacz także: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają kryzys przez program "Dance, dance, dance"?

Paulina Krupińska komentuje zachowanie kolegów z "Dance, dance, dance".

Paulina Krupińska- komentarz na Instagramie
Instagram

Za kim jesteście w tym sporze?

Paulina Krupińska, Ewa Chodakowska