Paulina Krupińska
Newsy

"Niektórzy moi koledzy..." Paulina Krupińska komentuje zachowanie gwiazd, które stanęły w obronie Ewy Chodakowskiej

"Niektórzy moi koledzy..." Paulina Krupińska komentuje zachowanie gwiazd, które stanęły w obronie Ewy Chodakowskiej

Paulina Krupińska skomentowała zachowanie gwiazd, które stanęły w obronie Ewy Chodakowskiej! Nie milkną echa ostatniego odcinka programu "Dance, dance, dance" w którym doszło do wymiany zdań między Pauliną Krupińską a Ewą Chodakowską. Jurorka zarzuciła uczestniczce show, że nie przykłada się do treningów, a przy okazji skomentowała jej urodę. Później Paulina opublikowała w sieci wpis, w którym twierdziła, że pewna część wypowiedzi jurorki została wycięta.

Nic nie muszę robić... po prostu jestem. Jeszcze łatwo wg. Ewy przyszło mi urodzenie dzieci (to zostało wycięte)- napisała Paulina.

Komentarz Pauliny Krupińskiej oburzył Ewę Chodakowską, która w bardzo stanowczy sposób odpowiedziała modelce i zapewniła, że nigdy nie wypowiedziała takich słów. Z czasem konflikt między Pauliną a Ewą zaczęli komentować pozostali uczestnicy "Dance, dance, dance", którzy stanęli po stronie jurorki. Jak ich zachowanie ocenia teraz Paulina Krupińska?

Zdrójkowski i Gąsiewska komentują kłótnie w "Dance, Dance, Dance". Po czyjej stronie stoją?

Paulina Krupińska odpowiada swoim kolegom z programu

Paulina Krupińska pod swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie odpowiedziała na wpisy internautów, którzy przypominają, że niektóre gwiazdy programu "Dance, dance, dance" potwierdzają wersję Ewy Chodakowskiej i twierdzą, że Paulina nie miała problemów z żebrami. Jak Paulina ocenia ich zachowanie?

Zobacz także

Czy "Dance Dance Dance" poróżni Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego?

To już wojna!

To już wojna? Chodakowska ostro o Krupińskiej: "Kłamstwa, manipulacje"! Dalej jest jeszcze mocniej!

niektórzy moi koledzy z programu mają krótką pamięć. 
Rozumiem, że Ewa nie była tego świadkiem. Ale dziwi mnie fakt, że zapomnieli jak leżałam u fizjoterapeuty na łóżku w trakcie programu, jak mnie bandażował po czym dostałam silne leki przeciwbólowe. 
A następnego dnia rano zostałam przyjęta do szpitala- napisała na Instagramie.

Myślicie, że w kolejnych odcinkach "Dance, dance, dance" Paulina Krupińska i Ewa Chodakowska pogodzą się? Po czyjej stronie jesteście?

Zobacz także: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają kryzys przez program "Dance, dance, dance"?

Paulina Krupińska komentuje zachowanie kolegów z "Dance, dance, dance".

Paulina Krupińska- komentarz na Instagramie
Instagram

Za kim jesteście w tym sporze?

Paulina Krupińska, Ewa Chodakowska

 

Paulina Krupińska i Ewa Chodakowska
Instagram
Newsy
O co chodzi w konflikcie Pauliny Krupińskiej i Ewy Chodakowskiej? Wiemy już wszystko!
O co chodzi w konflikcie Pauliny Krupińskiej i Ewy Chodakowskiej? Wiemy już wszystko!

Konflikt Pauliny Krupińskiej i Ewy Chodakowskiej to najgorętszy temat ostatnich dni. Wszystko przez wydarzenia z sobotniego odcinka show "Dance Dance Dance" w TVP2. To właśnie tam jurorka skomentowała urodę Pauliny Krupińskiej, zwracając uwagę, że mało przykłada się do tańca. Potem zarzuciła Miss kłamstwo związane z żebrem. To nie koniec! Poznajcie wszystkie szczegóły konfliktu jurorki i uczestniczki "Dance Dance Dance", oglądając nasz materiał wideo!    Paulina Krupińska i Ewa Chodakowska podgrzały atmosferę wokół "Dance Dance Dance" Więcej o konflikcie między jurorką a uczestniczką w naszym wideo! Zobacz także:   Po czyjej stronie stanęli uczestnicy "Dance..." w konflikcie Krupińskiej i Chodakowskiej? Wiemy!  

Robert Kupisz o Dance dance dance
ONS.pl
Newsy
Robert Kupisz zdradził, jakim jurorem będzie w programie "Dance Dance Dance". Zaskakujące!
Robert Kupisz zdradził, jakim jurorem będzie w programie "Dance Dance Dance". Zaskakujące!

  Robert Kupisz zadebiutuje w nowej roli! Projektant pojawi się jako juror w nowym programie "Dance Dance Dance". Taneczne show poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan . W rozmowie z Party.pl Kupisz zdradził nam, jakim będzie jurorem! Zobaczcie, czy uczestnicy programu mają się czego obawiać...   Obejrzyjcie wideo i dowiedźcie się, czy Robert Kupisz będzie, tak ostrym jurorem, jak był nauczycielem! Udział w tym programie były tancerz traktuje jak dużą przygodę. Nie uwierzycie, co nam jeszcze zdradził...   Zobacz:  Basia Kurdej-Szatan poprowadzi nowe show TVP! Obok niej dużo znanych nazwisk!   Robert Kupisz na pokazie najnowszej kolekcji MMC

Patricia Kazadi pod studiem TVP
Newsy
Patricia Kazadi z siostrą pod studiem TVP, wiedzieliście jakim samochodem jeździ gwiazda "Dance, dance, dance"?
Patricia Kazadi z siostrą pod studiem TVP, wiedzieliście jakim samochodem jeździ gwiazda "Dance, dance, dance"?

Patricia Kazadi jest jedną z gwiazd, które od kilku tygodni możemy oglądać w nowym programie TVP. W "Dance, dance, dance" Patricia występuje razem z młodszą siostrą Victorią. Dziewczyny świetnie radzą sobie na parkiecie i zgarniają wysokie oceny za swój taniec. Dla Victorii Kazadi udział w telewizyjnym show jest medialnym debiutem. Jednak patrząc na jej najnowsze zdjęcia wydaje się, że wcale nie zabiega o sławę. Paparazzi przyłapali ją ostatnio przed gmachem TVP, gdzie pojawiła się razem z Patricią. Patricia chętnie uśmiechała się do fotografów i rozdawała autografy swoim fanom, za to jej siostra wyraźnie nie chciała pozować. Siostry wyszły osobno z budynku TVP, a później razem odjechały stylowym autem starszej siostry.  Zobaczcie zdjęcia Patricii i Victorii. Widzieliście, jakim autem jeździ gwiazda "Dance, dance, dance"? Zobacz także:  Patricia Kazadi opowiedziała o rozstaniu z chłopakiem w nowym show TVP!?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner