Instagram

Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieć bliźniaki?! Przyszły tata niechcący się zdradził? 

Instagram

Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedługo zostaną rodzicami! Radosną wiadomością o ciąży pochwalili się w sieci. To będzie ich pierwsze wspólne dziecko ale... pewien szczegół wskazuje na to, że para nie oczekuje narodzin jednego dziecka lecz bliźniaków! Czyżby Krzysztof delikatnie potwierdził bliźniaczką ciążę ukochanej? 

Zobacz także: Jak Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znosi ciążę? Krzysztof zdradza, czy charakterek jego żony zelżał

Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieli bliźnięta?

Historia miłości Pauliny i Krzysztofa była bardzo wyboista. Para poznała się w drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", jednak od początku nie dawali sobie najmniejszych szans. W pewnym momencie Krzysztof był o krok od wycofania się z programu. Nie chciał walczyć o dalsze zainteresowanie Pauliny, jednak po namowie ekspertów oraz najbliższych postanowił postawić wszystko na jedną kartę. Ryzyko się opłaciło! Nie dość, że pozostali w małżeństwie to ich życie zaczęło się układać. Niedawno ogłosili, że ich rodzina niedługo się powiększy! Okazuje się jednak, że młodzi rodzice mogą spodziewać się bliźniąt! Pod jednym z najnowszych zdjęć na profilu Krzysztofa pojawił się wymowny komentarz: 

Pozdrawiam całą waszą trójkę yyyy a może czwórkę? 😉😘😘😘 - napisała jedna z internautek

Krzysztof polubił ten sugerujący wpis i nie zaprzeczył niczemu! Czyżby to było nieśmiałe potwierdzenie, że w życiu  jego oraz Pauliny niedługo pojawi się nie jedno a dwa maleństwa?! To byłaby równie cudowna nowina! 

Zobacz także: Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już spory ciążowy brzuszek. Krzysztof jest przeszczęśliwy

Paulina i Krzysztof pokazali radosne zdjęcia z majówki. Internauci dopytywali o samopoczucie Pauliny w ciąży. Jeden z nich zasugerował czy nie spodziewają się dwójki dzieci a Krzysztof nie zaprzeczył, czyżby to było nieśmiałe potwierdzenie z jego strony? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Zrobek (@kristoffer_zrobek)

Paulina i Krzysztof niedługo zostaną rodzicami! 

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia spodziewają się dziecka
Instagram

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08