Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia spodziewają się dziecka
Instagram

Jak Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znosi ciążę? Krzysztof zdradza, czy charakterek jego żony zelżał 

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia spodziewają się dziecka
Instagram

Paulina i Krzysztof z drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno poinformowali, że spodziewają się dziecka! To będzie ich pierwsze maleństwo. Historia ich związku była bardzo wyboista, a Krzysztof był bliski zrezygnowania z walki o względy dość humorzastej wówczas Pauliny. Na szczęście udało im się dogadać i do dziś tworzą wspaniały związek, a niedługo ich rodzina się powiększy! Przyszły tata z radością chwali się brzuszkiem ukochanej i odpowiada na pytania zaciekawionych fanów. Czy Paulina złagodniała po latach w związku? Czy dobrze znosi ciążę? 

Zobacz także: Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już spory ciążowy brzuszek. Krzysztof jest przeszczęśliwy

Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oczekują narodzin dziecka 

W życiu Pauliny i Krzysztofa trwa właśnie radosny czas oczekiwania na narodziny pierwszego dziecka. Pomimo trudnego czasu pandemii para stara się skupiać na pozytywach i chwytać promienie wiosennego słońca. 

Troszkę powietrza na kieleckiej górce 😁😉🍀🇵🇱 Pozdrowienia i uściski 😊✌️ “ Nie ważne w jakim świecie żyjemy, ważne jaki świat żyje w nas.. ” 📚🌻 - napisał Krzysztof pod zdjęciami z wypadu w plener z ciężarną małżonką. 

Fani pary są zachwyceni widząc ich szczęście i podpytują o ich życie prywatne. Zapamiętali Paulinę jako uroczą złośnicę, więc postanowili żartobliwie zapytać czy nieco złagodniała: 

Żona w ciąży złagodniała choć trochę czy daje popalić teraz za dwoje ? Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam za Wasza trójkę kciuki 😊✊

Krzysztof odpowiedział: 

Nic nie złagodniała i może dlatego wciąż ją miłuje ❤️😁😉 Pracując przy produkcjach filmowych ostatnimi czasy, drążyliśmy z kolegami po fachu przez chwilę aby coś na tej podstawie zdziałać.. ale może i w przyszłości coś odpowiedniego ujrzy światło dzienne 🤔😉 pozdrawiamy 😊

Dodał również, że Paulina znosi ciążę dobrze, a jej samopoczucie jest wyśmienite. Oby tak dalej! Lubicie tę parę? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Paulina i Krzysztof spodziewają się dziecka! Oto zawiła historia ich związku

Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spodziewają się dziecka. Radosnego okresu oczekiwania na dziecko nie zepsuje im nawet panująca pandemia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Zrobek (@kristoffer_zrobek)

Para poznała się dzięki udziałowi w ślubnym eksperymencie w drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Instagram

 

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54