Paula Tumala pokazała pokój dzieci

Paula Tumala pokazała jak wygląda jej ciało po ciąży! Chyba nikt nie spodziewał się tak odważnego zdjęcia

Paula Tumala pokazała pokój dzieci

Paula Tumala została szczęśliwą mamą bliźniaczek w połowie stycznia tego roku. Od tego czasu gwiazda w pełni poświęca się macierzyństwu, a Nadia i Anastazja są dla niej całym światem. Przed ciążą modelka mogła pochwalić się idealnym ciałem, a jak jest po porodzie? Paula postanowiła pokazać, że nawet wysportowane i szczupłe osoby, takie jak ona, po ciąży potrzebują czasu, aby ich ciało wróciło do normy. Na najnowszym zdjęciu, które dodała w mediach społecznościowych możemy zobaczyć, jak wygląda miesiąc po urodzeniu bliźniaczek. Jak sama przyznaje, jej figura nie jest idealna. 

Zobacz także: Paula Tumala pokazała pokój swoich córeczek. Jest nie tylko dziewczęco, ale i ekologicznie!

Paula Tumala pokazała swoje ciało po ciąży

Paula Tumala zyskała sławę dzięki udziałowi w teledyskach Donatana. Piękna blondynka przypadła do gustu wielu osobom, które teraz śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Gwiazda bardzo często dzieli się ze swoimi obserwatorami informacjami ze swojego życia zarówno prywatnego i zawodowego. Jak wiadomo modelka od miesiąca spełnia się w roli mamy dwóch uroczych bliźniaczek - Nadii i Anastazji. Paula postanowiła pokazać prawdę o swoim ciele po ciąży i zamieściła naprawdę odważne zdjęcie swojego brzuszka. Do tego dołączyła również obszerny opis.

Kochane kobietki, moje piękne mamuśki 💝
Ile razy zanim zaszłam w ciąże krytykowałam sama siebie, patrząc w lustro zawsze widziałam mało atrakcyjną Kobietę i za każdym razem porównywałam siebie, z kimś w kwestii ciała, kto był dla mnie niedoścignionym wzorem...
Teraz zastanawiam się po Co tak robiłam ??? Tym bardziej, że mało która z nas jest wyrzeźbiona spod ręki Michała Anioła - zaczęła swój wpis Paula Tumala.

W dalszej części postu czytamy, że przed urodzeniem dzieci nie byłaby w stanie umieścić zdjęcia ze swoim nieidealnym ciałem. Teraz jednak to się zmieniło!

Kochani, nigdy bym się nie odważyła na to by wrzucić takie zdjęcie, ale widocznie na tyle dojrzałam, aby powiedzieć samej Sobie i Wam Moje Drogie !!! że Każda z NAS jest inna, każda z nas jest piękna, każda wyjątkowa ‼️‼️❤️
Jakby ktoś się mnie teraz zapytał czy Akceptuję Swoje ciało ? To odpowiem z całą odpowiedzialnością !! Że tak ❤
Dbajmy o Siebie. Zaprzyjaźnijmy się z Naszym Ciałem A i nasze podejście do samych siebie zacznie się zmieniać !
Jedno zdjęcie jest takie, które pokazuje jakbym chciała kiedyś wyglądać, na drugim zdjęciu jestem po prostu ja - SZCZĘŚLIWA MAMA z ciałem nie do końca idealnym, ale za to moim prawdziwym, bez retuszu i bez ściemy - napisała gwiazda.

Szczerość i odważne zdjęcie Pauli bardzo przypadły do gustu jej obserwatorom. 

- Prawdziwa wyzwolona od opinii innych silna kobieta ! Jesteś wzorem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn 😍 Miłość malutkich iskierek uskrzydla 🌟

- Przyznam się szczerze że ja miałam bardzo duży problem z tym jak wyglądam po porodzie, aż do przeczytania wpisu pod Twoim zdjęciem... Masz rację musimy pokochać siebie takie jakie jesteśmy, nic na siłę poza tym my kobiety jesteśmy niesamowite bo to właśnie my na świat wydajemy nowe cuda u to przecież najważniejsze ❤️

- Piękna i mądra Kobieta z wielka klasa !!!!❤️❤️❤️❤️

- To bardzo ważny temat. Wspaniale że go poruszyłaś. Kochajmy siebie! Uwierzmy w siebie!❤️❤️❤️ - piszą obserwatorzy modelki!

My również jesteśmy zachwyceni wpisem Pauli - w końcu właśnie tak wygląda rzeczywistość każdej kobiety po ciąży! Chyba najważniejszym przesłaniem z wpisu modelki jest to, aby w pełni zaakceptować siebie i po prostu cieszyć się życiem! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć wszystkim! 🥰 Kochane kobietki, moje piękne mamuśki 💝 Ile razy zanim zaszłam w ciąże krytykowałam sama siebie, patrząc w lustro zawsze widziałam mało atrakcyjną Kobietę i za każdym razem porównywałam siebie, z kimś w kwestii ciała, kto był dla mnie niedoścignionym wzorem... Teraz zastanawiam się po Co tak robiłam ??? Tym bardziej, że mało która z nas jest wyrzeźbiona spod ręki Michała Anioła. Kochani, nigdy bym się nie odważyła na to by wrzucić takie zdjęcie, ale widocznie na tyle dojrzałam, aby powiedzieć samej Sobie i Wam Moje Drogie !!! że Każda z NAS jest inna, każda z nas jest piękna, każda wyjątkowa ‼️‼️❤️ Jakby ktoś się mnie teraz zapytał czy Akceptuję Swoje ciało ? To odpowiem z całą odpowiedzialnością !! Że tak ❤ Dbajmy o Siebie. Zaprzyjaźnijmy się z Naszym Ciałem A i nasze podejście do samych siebie zacznie się zmieniać ! Jedno zdjęcie jest takie, które pokazuje jakbym chciała kiedyś wyglądać, na drugim zdjęciu jestem po prostu ja - SZCZĘŚLIWA MAMA z ciałem nie do końca idealnym, ale za to moim prawdziwym, bez retuszu i bez ściemy.. Dobrej nocy życzę ❤️ Dziękuję za dzisiaj 💐 #mama #instamama #dziecko #bliźnięta #instamatki #baby #family #bliźniaczki #mojewszystko #rodzina #mom #momlife #babygirl #twins #matkapolka #photooftheday #instababy #mommy #motherhood #mamaicorki

Post udostępniony przez PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala)

Paula Tumala urodziła bliźniaczki w połowie stycznia tego roku. Od tamtej pory jest dumną i szczęśliwą mamą, która w pełni poświęca się macierzyństwu. 

Paula Tumala urodziła bliźniaczki
Instagram

 

Więcej na temat Paula Tumala
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48