Antek Królikowski w filmie Patryka Vegi

Jest zwiastun nowego filmu Vegi "Bad Boy" z Antkiem Królikowskim. Jest jeszcze brutalniej, niż zawsze!

Antek Królikowski w filmie Patryka Vegi

Patryk Vega powraca z filmem "Bad Boy". Produkcja pokaże ciemną stronę piłki nożnej. W sieci pojawiła się zapowiedź zwiastuna, który ujrzy światło dzienne 27 grudnia o godzinie 9:00. W produkcji pojawią się znane nazwiska, ale oprócz aktorów wystąpi również dwóch czołowych polskich piłkarzy. 

Zobacz także: Piotrek i Paweł Trybulscy z "Love Island" zagrają w nowym filmie Patryka Vegi?

"Bad boy" Patryka Vegi - obsada 

Patryk Vega przedstawił zapowiedź zwiastuna do najnowszej produkcji "Bad Boy". 22 sekundowy film zawiera przebitki mocnych scen, a jedyne słowo, które w nim pada to przekleństwo. Z pewnością możemy oczekiwać wielu brutalnych scen, które są charakterystyczne dla filmów reżysera. 

Pełen zwiastun zostanie opublikowany 27 grudnia, a premiera całości przewidziana jest na 2020 rok. W rolach głównych wystąpią: Zbigniew Zamachowski, Andrzej Grabowski, Antoni Królikowski, Maciej Stuhr i Katarzyna Zawadzka. W produkcji pojawią się także piłkarze polskiej reprezentacji: Kamil Grosicki, Sławomir Peszko. 
W minionym roku miały miejsce dwie premiery filmów reżysera. Były to "Kobiety mafii 2" oraz "Polityka" oba wywołały duże kontrowersje. Vega nie zwalnia tempa. W wywiadzie dla magazynu "Uroda życia" zdradził, że do 2025 roku zaproponuje aż 16 filmów! 

Zobacz także: Recenzje po premierze "Polityki" Patryka Vegi! "Chwilami nudny" - ocenia znany krytyk filmowy

Patryk Vega przedstawił zwiastun filmu "Bad Boy"

Patryk Vega


 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13