Patryk Vega powraca z filmem "Bad Boy". Produkcja pokaże ciemną stronę piłki nożnej. W sieci pojawiła się zapowiedź zwiastuna, który ujrzy światło dzienne 27 grudnia o godzinie 9:00. W produkcji pojawią się znane nazwiska, ale oprócz aktorów wystąpi również dwóch czołowych polskich piłkarzy.

Reklama

Zobacz także: Piotrek i Paweł Trybulscy z "Love Island" zagrają w nowym filmie Patryka Vegi?

"Bad boy" Patryka Vegi - obsada

Patryk Vega przedstawił zapowiedź zwiastuna do najnowszej produkcji "Bad Boy". 22 sekundowy film zawiera przebitki mocnych scen, a jedyne słowo, które w nim pada to przekleństwo. Z pewnością możemy oczekiwać wielu brutalnych scen, które są charakterystyczne dla filmów reżysera.

Pełen zwiastun zostanie opublikowany 27 grudnia, a premiera całości przewidziana jest na 2020 rok. W rolach głównych wystąpią: Zbigniew Zamachowski, Andrzej Grabowski, Antoni Królikowski, Maciej Stuhr i Katarzyna Zawadzka. W produkcji pojawią się także piłkarze polskiej reprezentacji: Kamil Grosicki, Sławomir Peszko.
W minionym roku miały miejsce dwie premiery filmów reżysera. Były to "Kobiety mafii 2" oraz "Polityka" oba wywołały duże kontrowersje. Vega nie zwalnia tempa. W wywiadzie dla magazynu "Uroda życia" zdradził, że do 2025 roku zaproponuje aż 16 filmów!

Zobacz także: Recenzje po premierze "Polityki" Patryka Vegi! "Chwilami nudny" - ocenia znany krytyk filmowy

Zobacz także

Patryk Vega przedstawił zwiastun filmu "Bad Boy"

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama