Za nami pierwszy odcinek show "Dance Dance Dance" w TVP 2, gdzie występują m.in. Patricia Kazadi z siostrą! Gwiazdy mają za zadanie odwzorować choreografie z najbardziej znanych teledysków. Trafił im się klip do piosenki Destiny's Child - "Survivor", który dla aktorki ma teraz wielkie znaczenie. Chodzi o rozstanie z facetem?

Reklama

Patricia Kazadi rozstała się z partnerem?

Piosenka "Survivor" opowiada o porzuconej kobiecie, która nie poddaje się i udowodnia byłemu facetowi, że bez niego radzi sobie lepiej:

Teraz kiedy wyniosłeś się z mojego życia, jest mi znacznie lepiej
Myślałeś, że bez Ciebie będę słaba, a jestem silniejsza
Myślałeś, że bez Ciebie będę spłukana, a jestem bogatsza
Myślałeś, że bez Ciebie będę smutna, a śmieję się - śpiewa Beyonce w tym utworze.

Patricia, zanim wyszła na scenę, ze wzruszeniem opowiadała o tym, jak trudne to dla niej zadanie:

Ta piosenka jest mi teraz bardzo bliska. Mówi o tym, co aktualnie przeżywam. Gdyby nie moja siostra, nie byłoby mnie tutaj - powiedziała gwiazda.

To oznacza, że Kazadi znów jest singielką...

W żadnym ze swoich partnerów się nie afiszowałam. To był długi związek, to nie było dla mnie dobre miejsce. Bardzo dużo siły dała mi Ewa Chodakowska. Mi to dało siłą - powiedziała później Patricia w rozmowie z Party.pl

Związki Patricii Kazadi

O życiu uczuciowym aktorki i piosenkarki wiemy bardzo niewiele, choć jeszcze w maju 2018 roku plotkowano, że być może Kazadi weźmie ślub z tajemniczym Marcinem, z którym spotykała się przez dwa lata.

Zobacz także

Wiem, że po trzydziestce przychodzi czas na zmiany, ale na pierścionek i dzieci nie jestem jeszcze gotowa. I Marcin o tym wie. Dobrze nam tak, jak jest. Ja potrafię w ciągu jednego dnia wywrócić moje życie do góry nogami. Kto wie, może niedługo znów to zrobię - mówiła w "Party" gwiazda.

Na razie Patricia skupia się na pracy w "Dance Dance Dance", a wraz z Baronem nagrywa trzecią płytę! Czy znajdzie czas na miłość?

Patricia Kazadi w show występuje z siostrą.

East News

Wszystko wskazuje na to, że gwiazda znów jest singielką!

Eastnews
Reklama

Zobacz także: Kim jest Wiktoria Kazadi? Wiedzieliście, że Patricia ma tak piękną siostrę?

Reklama
Reklama
Reklama