Ewelina Bator każdego miesiąca po śmierci Żory Korolyova czci jego pamięć wzruszającym wpisem. Jej piękne słowa o miłości po tragicznej stracie są pokrzepieniem dla wielu osób, które mierzą się z podobnymi dramatami. Partnerka Żory Korolyova dokładnie trzy miesiące po śmierci tancerza podzieliła się wyznaniem, że otrzymała symboliczny znak od ukochanego. Po tym wpisie otrzymała mnóstwo wiadomości. Postanowiła podzielić się kolejnym poruszającym wyznaniem.

Reklama

Ewelina Bator we wzruszającym wpisie: "Nic tak nie łączy ludzi jak ból"

Żora Korolyov zmarł tuż przed Bożym Narodzeniem 2021. Nieoficjalną przyczyną śmierci było zapalenie mięśnia sercowego. Żora Korolyov pozostawił pogrążoną w żałobie rodzinę, przede wszystkim córeczkę Sonię a także ukochaną Ewelinę Bator. Partnerka Żory Korolyova stara się sobie radzić z bolesną stratą. Ewelina Bator publikuje poruszające wpisy, w których wspomina ukochanego. Niedawno wyznała, że otrzymała od Żory symboliczny znak. Chodziło o zobaczenie przepięknego motyla, którego kilka miesięcy wcześniej próbowali uratować i wypuścić z zamkniętego kościoła. Poruszające wyznanie spowodowało, że kobieta dostała mnóstwo wiadomości od ludzi mierzących się ze stratą najbliższych.

Czytam każdą Waszą historię... Nie jestem w stanie odpisać na każdą ale za każdą dziękuję... Są one bardzo poruszające... Dziękuję Wam za każdą dobrą myśl i słowo wysłane w moją stronę ???? Chyba nic tak nie łączy ludzi jak ból... tęsknota...strach... A także to, że rozumiesz wszystko co jest napisane między słowami... Rozumiesz każdą kropkę, przecinek, pomylone daty - które przecież na stałe wyryte są w Naszych głowach... Rozumiesz wątpliwości i pytania... "Czy to normalne, że robię tak albo tak?"... "Nie wiem dlaczego do Ciebie napisałam ale poczułam, że zrozumiesz"... Potrzeba podzielenia się swoimi przeżyciami... Potrzeba współdzielenia... Może razem łatwiej jest to znieść... Może kiedy rozumiesz, że jednak nie zwariowałaś... Że nie tylko Ty wypatrujesz (być może dla innych oczywistych) znaków... "Też z Nim rozmawiasz?"

Zobacz także: Partnerka Żory Korolyova przekazała, co z jego mamą! Pokazała poruszające zdjęcie

Ewelina Bator we wzruszających słowach przyznała, że wciąż rozmawia z ukochanym. To pozwala jej przetrwać i zmierzyć się z bólem spowodowanym stratą:

Zobacz także

Rozmawiam...pewnie będę tak rozmawiać zawsze... Nie widzę w tym wszystkim niczego złego...nawet w tym, że nie widzi się sensu...Bo gdzie go szukać, jeżeli rozumiesz jak kruchy i niesprawiedliwy potrafi być los... Kiedy złościsz się i krzyczysz... Ale jednocześnie wiesz też, że nie możesz się poddać...że ta osoba liczy na Ciebie... Więc idziesz...działasz...wystawiasz twarz do słońca i czekasz... Czekasz. Czekasz.
Bo może teraz świeci ono tylko dla Ciebie ☀️
A każdy Twój uśmiech to On/Ona...WY ????

Instagram @ewelina.bator

Zobacz także: Była żona Żory Korolyova przeżywa ogromny dramat: "Bombardują drogi i mosty"

27 marca TVN Style wyemituje pierwszy wywiad Eweliny Bator po śmierci Żory Korolyova. W programie "Miasto Kobiet" opowie o swoim życiu po śmierci ukochanego tancerza oraz o tym, jak radzi sobie z żałobą. Ewelina Bator popłakała się na wizji, wspominając Żorę Korolyova i to jak każdego dnia pielęgnował i doceniał ich miłość. Łez nie potrafiły powstrzymać również gospodynie programu...

TRICOLORS/East News
Reklama

Terapeutyczna wędrówka po górach? A może odpoczynek na biwaku? Wszystko czego potrzebujesz, kupisz taniej, wykorzystując do Presto kod rabatowy.

Reklama
Reklama
Reklama