Minęły już trzy miesiące od śmierci Żory Korolyova. Gwiazdor "Tańca z Gwiazami" zmarł nagle. Nieoficjalną przyczyną zgonu, o której informowały media było zapalenie mięśnia sercowego. W wywiadzie dla "Miasta Kobiet", Ewelina Bator opowiedziała o swojej żałobie oraz życiu bez Żory Korolyova. Ani ona ani prowadzące programu nie mogły powstrzymać łez...

Reklama

Ewelina Bator w pierwszym wywiadzie po śmierci Żory Korolyova

Śmierć Żory Korolyova wstrząsnęła światem mediów tuż przed Bożym Narodzeniem. Ewelina Bator w każdy miesiąc wspomina ukochanego we wzruszającym wpisie na Instagramie. To była miłość, o której każdy marzy, jednak została przerwana przez nagłą i niespodziewaną śmierć... 21 marca minęło dokładnie 3 miesiące od śmierci tancerza. Ewelina Bator w poruszającym wyznaniu przyznała, że tylko nadzieja pozwala jej wszystko przetrwać.

Teraz zdecydowała się na pierwszy telewizyjny wywiad po śmierci Żory Korolyova. W rozmowie z Marzeną Rogalską i Aleksandrą Kwaśniewską w "Mieście Kobiet" opowiedziała o swojej żałobie. We wzruszającej rozmowie wspominała, jak niezwykłą miłością darzył ją tancerz:

Z każdych zakupów, z których Żoruś wracał, przychodził zawsze z jakimiś małymi tulipanami. Nawet jak szedł do spożywczaka... A ja głupia czasem krzyczałam na niego: "Ile już tych kwiatów!". Ale tak, przynosił i ja teraz każde zakupy kończę małym bukietem tulipanów: "Tak kotuś, stoją od Ciebie... - mówiła Ewelina Bator ze łzami w oczach.

Instagram @ewelina.bator

Zobacz także: Partnerka Żory Korolyova przekazała, co z jego mamą! Pokazała poruszające zdjęcie

Żora Korolyov pielęgnował swoją miłość do ukochanej nie tylko od święta. Pamiętał o niej w codziennych czynnościach. Teraz ślady po jego małych romantycznych gestach, stały się dla jego ukochanej największym skarbem:

Zobacz także

Nie zrobiłam sobie nigdy kawy, zawsze on to robił. Nawet czasami, jak wychodził wcześniej niż ja, to szykował mi mleko, kapsułkę kawy i karteczkę np.: "Pysznej kawy, kochanie". Mam bardzo dużo kartek od niego, pięknych i krótkich wyznań miłości, które wszystkie oprawiłam w ramkę

Artur Zawadzki/REPORTER

Zobacz także: Była żona Żory Korolyova we wstrząsającym wpisie: "Moje serce jest rozerwane"

Reklama

Podczas rozmowy z Eweliną Bator, nie tylko ona nie mogła powstrzymać łez ale również gospodynie "Miasta Kobiet", Aleksandra Kwaśniewska i Marzena Rogalska. Cały wywiad z Ewelina Bator o miłości do Żory Korolyova i bolesnej żałobie będzie można zobaczyć już w niedzielę 27. marca o godz. 12:30 na antenie TVN Style.

Reklama
Reklama
Reklama