Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA
Newsy

Partnerka Seweryna broni go przed hejterami! Jak zareagowała na krytyczne uwagi internautów?

Partnerka Seweryna z "Rolnik szuka żony" stanęła w jego obronie! Jak zareagowała na krytyczne komentarze, które pojawiają się w sieci?

Seweryn to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych, ale i kontrowersyjnych uczestników szóstej edycji programu TVP. Choć początkowo widzowie go pokochali, to w trakcie emisji show wydarzyło się coś, co zmieniło ich nastawienie do młodego rolnika. Fanom programu "Rolnik szuka żony" nie spodobało się to, jak faworyzował Marlenę oszukując przy tym pozostałe kandydatki, które walczyły o jego względy. Na dodatek Seweryn próbował ukryć, że miał kontakt z Marleną również poza programem. Ostatecznie okazało się, że rolnik nie znalazł miłości przed kamerami- stało się to dopiero po zakończeniu show! 

Teraz w jego obronie stanęła ukochana Seweryna, Magda. Zobaczcie, jak walczy z hejterami!

Najbogatszy "Rolnik" z 6. edycji nie obawia się kobiet, które polują na bogatego męża? Zobaczcie, co mówi Marta Manowska

Partnerka Seweryna z "Rolnik szuka żony" odpowiada hejterom

Seweryn już w finałowym odcinku szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" przyznał, że chociaż nie stworzył związku z żadną ze swoich kandydatek, to teraz jest szczęśliwy. Okazało się wówczas, że rolnik związał się z tajemniczą Magdą. Po jakimś czasie w "Pytaniu na śniadanie" opowiedział o nowym związku.

My się poznaliśmy w trakcie emisji programu, ona widziała mnie na ekranie telewizora, a potem spotkaliśmy się. To jest trudna sytuacja, oglądaliśmy każdy odcinek razem i dla mnie to było trudne i dla Magdy też to było trudne - mówił w "Pytaniu na śniadanie".

Fani show TVP poznali Magdę w świątecznym odcinku. Seweryn i jego partnerka zdradzili wówczas, że zamieszkali ze sobą. Niestety, wydaje się, że widzowie cały czas nie wybaczyli Sewerynowi jego zachowania wobec kobiet, które walczyły o jego względy w programie "Rolnik szuka żony". W sieci jest naprawdę sporo komentarzy, w których internauci ostro krytykują Seweryna. Fala hejtu wylała się na niego nawet po świątecznym odcinku show TVP.

Teraz okazuje się, że partnerka Seweryna zareagowała na ostre komentarze! Pod koniec grudnia opublikowała wspólne zdjęcie z rolnikiem. Co wówczas napisała?

Na przekór hejterom! 🤍#stophejtowi #stophejt #rolnikszukażony - napisała partnerka Seweryna. 

Teraz w relacji na InstaStories u Magdy pojawił się kolejny komentarz.

Łatwo jest oceniać człowieka, nie poznając go osobiście - napisała ukochana rolnika. 

Zobacz także: Dziewczyna Seweryna z "Rolnik szuka żony" ma niezwykłą pasję! Czym się zajmuje?

Partnerka Seweryna odpowiedziała hejterom

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na przekór hejterom! 🤍#stophejtowi #stophejt #rolnikszukażony #pytanienaśniadanie #tvp #tvp

Post udostępniony przez Magda (@mos_madeleine_mm)

Również podczas relacji na InstaStories skomentowała krytyczne komentarze

Partnerka Seweryna broni go przed hejterami- wpis na InstaStories
Instagram

Kibicujecie tej parze?

Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

Zobacz także
Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony

Seweryn z nową partnerką w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony"! Pasują do siebie?

Joanna kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony

Kandydatka Seweryna z „Rolnik szuka żony” jest w ciąży! Wiemy, który to miesiąc

 

Aukcje WOŚP na 2020 rok
Newsy
Oto najpopularniejsze aukcje WOŚP 2020! Medal Tokarczuk na razie droższy niż spotkanie z Lewandowskimi
Oto najpopularniejsze aukcje WOŚP 2020! Medal Tokarczuk na razie droższy niż spotkanie z Lewandowskimi

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 28., a więc wciąż trwają aukcje specjalne (tutaj) na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. Można wylicytować nie tylko pamiątki i rzeczy związane z gwiazdami, ale również możliwość spotkania się z nimi! Co obecnie kosztuje najdrożej? Jaka aukcja cieszy się największym zainteresowaniem? Zobaczcie szczegóły w naszej galerii poniżej! Zobacz także:   Jurek Owsiak prosi oddział o zmianę celu zbiórki! Zaskakująca decyzja tuż przed finałem WOŚP 2020

Krzysztof Gojdź na wakacjach
Instagram
Newsy
Lekarz gwiazd Krzysztof Gojdź o fenomenie "Rolnik szuka żony"! Ogląda podobne programy w Stanach?
Lekarz gwiazd Krzysztof Gojdź o fenomenie "Rolnik szuka żony"! Ogląda podobne programy w Stanach?

Krzysztof Gojdź to jeden z najbardziej znanych polskich lekarzy medycyny estetycznej. Zaufało mu już wiele gwiazd! Doktor jakiś czas podjął jednak trudną decyzję o przekazaniu udziałów w biznesie i wyjechał do Miami Beach, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.  Przeprowadziłem się do Miami Beach chcąc dzielić swoje życie między Florydą a Polską. Tu pragnę realizować swoje nowe marzenia i cele. Pełen entuzjazmu, miłości do świata i ludzi otwieram się na nowe - poinformował za pośrednictwem Facebooka, Krzysztof Gojdź. Amerykański sen dr Gojdzia trwa już jakiś czas, postanowiliścmy porozmawiać z nim na temat... odbiegający od medycyny! Co ogląda w Stanach? Czy jest tam np. program podobny do naszego "Rolnik szuka żony"? W Polsce program bije rekordy popularności, a jak jest w USA? Sprawdźcie co nam powiedział Krzysztof Gojdź! Zobacz także:   Rekordowa oglądalność „Rolnik szuka żony”. Fani wiedzą, że to tylko dzięki Marlenie i Sewerynowi!  

Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA
Newsy
Seweryn z "Rolnik szuka żony" rozstał się ze swoją partnerką? Magdalena zrobiła coś, co może na to wskazywać! 
Seweryn z "Rolnik szuka żony" rozstał się ze swoją partnerką? Magdalena zrobiła coś, co może na to wskazywać! 

Związek Seweryna i Magdaleny z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" przechodzi kryzys? A może rolnik i jego partnerka zakończyli swój związek? Okazuje się, że kobieta zrobiła coś, co może wskazywać na to, że para podjęła decyzję o rozstaniu. O co chodzi? Czy to naprawdę już koniec?  Partnerka rolnika skasowała ich wspólne zdjęcia Seweryn wziął udział w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Początkowo fani byli zachwyceni młodym rolnikiem- chyba wszyscy mieli nadzieję, że w programie TVP znajdzie wielką miłość. Niestety, szybko okazało się, że na Seweryna wylała się fala hejtu. Internautom nie spodobało się bowiem zachowanie uczestnika "Rolnik szuka żony", który ukrywał przed pozostałymi kandydatkami, że poza programem kontaktował się z Marleną, swoją faworytką. Zdemaskowała go Diana, która podczas wspólnej kolacji powiedziała mu, że wie o jego bliskiej relacji z Marleną.  Mimo sporego zamieszania, wydawało się, że Seweryn razem z Marleną stworzą szczęśliwy związek- niestety,  jak już wiemy tak się nie stało. Uczestnicy show ostro pokłócili się przed kamerami i zdecydowali, że nie chcą kontynuować swojej znajomości. Po jakimś czasie okazało się, że Seweryn związał się z pewną tajemniczą kobietą. Rolnik wspominał o niej m.in. w "Pytaniu na śniadanie" a póżniej pojawili się razem z świątecznej odsłonie "Rolnik szuka żony". Uczucie rodziło się powoli, a w końcu Seweryn zapytał i zgodziłam się razem zamieszkać. Ja pracuje, Seweryn pracuje i wieczory spędzamy razem. Mogę powiedzieć to jest miłość. Jestem szczęśliwa, że poznałam Seweryna – powiedziała wówczas Magda. Ukochana rolnika chętnie pokazywała w sieci ich wspólne zdjęcia. Swój profil na Instagramie...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner