Rolnik Szuka żony Seweryn
AKPA

Seweryn z "Rolnik szuka żony" opowiedział o swojej partnerce! Planują ślub?

Rolnik Szuka żony Seweryn
AKPA

Seweryn z "Rolnik szuka żony" opowiedział o swojej nowej partnerce! Jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników show TVP pojawił się w "Pytaniu na Śniadanie" i zdradził, jak teraz wygląda jego związek. Para już planuje ślub?

Seweryn szukał wielkiej miłości w ostatniej, szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". I chociaż wydawało się, że znajdzie swoje szczęście u boku Marleny, to szybko okazało się, że ich związek trwał naprawdę bardzo krótko. W jednym odcinku Marlena i Seweryn planowali wspólną przyszłośćc, a już tydzień później widzowie zobaczyli szokujące kłótnię, podczas której nie szczędzili sobie ostrych słów i wyzwisk.

W wielkim finale Seweryn zdradził, że chociaż w samym programie nie udało mu się zakochać, to teraz znalazł kobietę przy której jest szczęśliwy.

Seweryn z "Rolnik szuka żony" o nowej partnerce

Seweryn z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" wystąpił w "Pytaniu na śniadanie" i zdradził, kiedy rozpoczął się jego nowy związek i przyznał, że już zamieszkał ze swoją partnerką. Okazuje się, że zakochani oglądali razem wszystkie odcinki "Rolnika"!

My się poznaliśmy w trakcie emisji programu, ona widziała mnie na ekranie telewizora, a potem spotkaliśmy się. To jest trudna sytuacja, oglądaliśmy każdy odcinek razem i dla mnie to było trudne i dla Magdy też to było trudne - mówił Seweryn.

W pewnym momencie prowadzący "PnŚ" zapytał Seweryna wprost, czym różni się jego partnerka od kobiet, które poznał na planie programu "Rolnik szuka żony". 

Trudne pytanie, na pewno miała dużo spokoju w sobie, dużo bardziej dojrzała kobieta, która mnie urzekła swoją osobowością tak naprawdę.

A czy zakochani planują już zaręczyny i ślub? Seweryn nie ukrywa, że na taki krok jest jeszcze za wcześnie.

Ślub? Jeszcze nie planujemy, na razie razem zamieszkaliśmy - zdradził Seweryn. 

Seweryn zdradził, że nadchodzące święta spędzi razem ze swoją nową partnerką. 

Zobacz także: Aneta z "Rolnik szuka żony" w sukni ślubnej! Była uczestniczka show TVP wyszła za mąż

Seweryn opowidział o swoim nowym związku.

nowa partnerka Seweryna Rolnik szuka żony
screen finałowego odcinka "Rolnik szuka żony"

W programie "Rolnik szuka żony" Seweryn był oczarowany Marleną.

Marlena Seweryn Rolnik szuka żony
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43