Rolnik Szuka żony Seweryn
AKPA
Newsy

Seweryn z "Rolnik szuka żony" opowiedział o swojej partnerce! Planują ślub?

Seweryn z "Rolnik szuka żony" opowiedział o swojej nowej partnerce! Jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników show TVP pojawił się w "Pytaniu na Śniadanie"

Seweryn z "Rolnik szuka żony" opowiedział o swojej nowej partnerce! Jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników show TVP pojawił się w "Pytaniu na Śniadanie" i zdradził, jak teraz wygląda jego związek. Para już planuje ślub?

Seweryn szukał wielkiej miłości w ostatniej, szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". I chociaż wydawało się, że znajdzie swoje szczęście u boku Marleny, to szybko okazało się, że ich związek trwał naprawdę bardzo krótko. W jednym odcinku Marlena i Seweryn planowali wspólną przyszłośćc, a już tydzień później widzowie zobaczyli szokujące kłótnię, podczas której nie szczędzili sobie ostrych słów i wyzwisk.

W wielkim finale Seweryn zdradził, że chociaż w samym programie nie udało mu się zakochać, to teraz znalazł kobietę przy której jest szczęśliwy.

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Seweryn z "Rolnik szuka żony" o nowej partnerce

Seweryn z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" wystąpił w "Pytaniu na śniadanie" i zdradził, kiedy rozpoczął się jego nowy związek i przyznał, że już zamieszkał ze swoją partnerką. Okazuje się, że zakochani oglądali razem wszystkie odcinki "Rolnika"!

My się poznaliśmy w trakcie emisji programu, ona widziała mnie na ekranie telewizora, a potem spotkaliśmy się. To jest trudna sytuacja, oglądaliśmy każdy odcinek razem i dla mnie to było trudne i dla Magdy też to było trudne - mówił Seweryn.

W pewnym momencie prowadzący "PnŚ" zapytał Seweryna wprost, czym różni się jego partnerka od kobiet, które poznał na planie programu "Rolnik szuka żony". 

Trudne pytanie, na pewno miała dużo spokoju w sobie, dużo bardziej dojrzała kobieta, która mnie urzekła swoją osobowością tak naprawdę.

A czy zakochani planują już zaręczyny i ślub? Seweryn nie ukrywa, że na taki krok jest jeszcze za wcześnie.

Ślub? Jeszcze nie planujemy, na razie razem zamieszkaliśmy - zdradził Seweryn. 

Seweryn zdradził, że nadchodzące święta spędzi razem ze swoją nową partnerką. 

Zobacz także: Aneta z "Rolnik szuka żony" w sukni ślubnej! Była uczestniczka show TVP wyszła za mąż

Seweryn opowidział o swoim nowym związku.

nowa partnerka Seweryna Rolnik szuka żony
screen finałowego odcinka "Rolnik szuka żony"

W programie "Rolnik szuka żony" Seweryn był oczarowany Marleną.

Marlena Seweryn Rolnik szuka żony
Facebook

 

Seweryn, uczestnik 6. edycji programu "Rolnik szuka żony"
Facebook
TV-Show
Seweryn dostał największą liczbę listów w nowej edycji "Rolnika". Czy znalazł tą jedyną?
Seweryn dostał największą liczbę listów w nowej edycji "Rolnika". Czy znalazł tą jedyną?

Za moment rozpocznie się 6. edycja programu "Rolnik szuka żony" . Poznaliśmy już wszystkich uczestników, którzy zgłosili się do show, aby znaleźć miłość swojego życia. Wśród nich znalazł się także Seweryn. Do tej pory życie go nie rozpieszczało. Rolnik w bardzo młodym wieku stracił rodziców. Seweryn musiał radzić sobie sam, co nie było łatwe. Okazuje się, że jego wyjątkowa historia urzekła wiele kobiet w Polsce. To właśnie Seweryn otrzymał bowiem największą liczbę listów. W rozmowie z Party.pl zdradził, jakie to uczucie. Przy okazji opowiedział nam o kulisach swoich spotkań z kandydatkami. Czy przy którejś z nich mocniej zabiło mu serce? Zobaczcie sami! Seweryn urzekł widzów swoją wrażliwością i spokojem, który od niego bije mimo trudnych przeżyć Czy w programie uda mu się znaleźć miłość na całe życie? Zobacz także:  To rodzinna tragedia sprowadziła Seweryna do "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie, co nam powiedział

Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA
Newsy
Seweryn z nową partnerką w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony"! Pasują do siebie?
Seweryn z "Rolnik szuka żony" pochwalił się swoją partnerką! Okazuje się, że zakochani wzięli udział w nagraniach świątecznego odcinka programu TVP.

Seweryn z "Rolnik szuka żony" pochwalił się swoją nową partnerką! Okazuje się, że zakochani wzięli udział w nagraniach świątecznego odcinka programu TVP. Seweryn to zdecydowanie jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników szóstej edycji hitu o poszukujących miłości rolnikach. Chociaż początkowo był ulubieńcem widzów, to po jakimś czasie wszystko się zmieniło. Chyba wszyscy fani show byli w szoku, kiedy zobaczyli odcinek, w którym okazało się, że poza programem utrzymywał kontakt z Marleną. Dowiedzieliśmy się o tym dzięki Dianie, która zarzuciła Sewerynowi kłamstwo i zrezygnowała z dalszego udziału w "Rolniku". Seweryn od samego początku faworyzował Marlenę i mówił wprost, że jest nią zauroczony. Niestety, jak już wiemy, ich związek nie przetrwał próby czasu i para z hukiem zakończyła swoją znajomość. Między Marleną a Sewerynem doszło do ostrej awantury,  podczas której padło wiele naprawdę gorzkich słów. W finałowym odcinku programu okazało się, że Seweryn jednak odnalazł swoje szczęście! Rolnik zdradził, że jest zakochany i już zamieszkał z nową partnerką. Teraz okazuje się, że para pojawiła się na nagraniach świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"!  Seweryn z partnerką na planie "Rolnik szuka żony" W nadchodzące święta Bożego Narodzenia telewizyjna Jedynka wyemituje świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". W specjalnej odsłonie show pojawią się m.in. Anna i Jakub, Ilona i Adrian oraz Sławomir z nową partnerką. Teraz okazuje się, że o swoim związku opowiedzą również Seweryn i jego ukochana, Magdalena!  My się poznaliśmy w trakcie emisji programu, ona widziała mnie na ekranie telewizora, a potem spotkaliśmy się. To jest trudna sytuacja, oglądaliśmy każdy odcinek...

Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA
Newsy
Partnerka Seweryna broni go przed hejterami! Jak zareagowała na krytyczne uwagi internautów?
Partnerka Seweryna z "Rolnik szuka żony" stanęła w jego obronie! Jak zareagowała na krytyczne komentarze, które pojawiają się w sieci?

Seweryn to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych, ale i kontrowersyjnych uczestników szóstej edycji programu TVP. Choć początkowo widzowie go pokochali, to w trakcie emisji show wydarzyło się coś, co zmieniło ich nastawienie do młodego rolnika. Fanom programu "Rolnik szuka żony" nie spodobało się to, jak faworyzował Marlenę oszukując przy tym pozostałe kandydatki, które walczyły o jego względy. Na dodatek Seweryn próbował ukryć, że miał kontakt z Marleną również poza programem. Ostatecznie okazało się, że rolnik nie znalazł miłości przed kamerami- stało się to dopiero po zakończeniu show!  Teraz w jego obronie stanęła ukochana Seweryna, Magda. Zobaczcie, jak walczy z hejterami! Partnerka Seweryna z "Rolnik szuka żony" odpowiada hejterom Seweryn już w finałowym odcinku szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" przyznał, że chociaż nie stworzył związku z żadną ze swoich kandydatek, to teraz jest szczęśliwy. Okazało się wówczas, że rolnik związał się z tajemniczą Magdą. Po jakimś czasie w "Pytaniu na śniadanie" opowiedział o nowym związku. My się poznaliśmy w trakcie emisji programu, ona widziała mnie na ekranie telewizora, a potem spotkaliśmy się. To jest trudna sytuacja, oglądaliśmy każdy odcinek razem i dla mnie to było trudne i dla Magdy też to było trudne - mówił w "Pytaniu na śniadanie". Fani show TVP poznali Magdę w świątecznym odcinku. Seweryn i jego partnerka zdradzili wówczas, że zamieszkali ze sobą. Niestety, wydaje się, że widzowie cały czas nie wybaczyli Sewerynowi jego zachowania wobec kobiet, które walczyły o jego względy w programie "Rolnik szuka żony". W sieci jest naprawdę sporo komentarzy, w których internauci ostro krytykują Seweryna. Fala hejtu wylała się na...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner