Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

Dziewczyna Seweryna z "Rolnik szuka żony" ma niezwykłą pasję! Czym się zajmuje?

Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

Seweryn z "Rolnik szuka żony" był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w tym programie. Jego relacja z Marleną wzbudziła wiele emocji wśród widzów, zwłaszcza w końcowym etapie ich znajomości. Młodemu rolnikowi udało się jednak dość szybko znaleźć szczęście u boku pięknej Magdy, która ma bardzo ciekawą pasję. Jaką? Koniecznie sprawdźcie! 

Zobacz także: Ilona z "Rolnik szuka żony" ma tajemniczego wielbiciela! Adrian jest zazdrosny?

Dziewczyna Seweryna z "Rolnik szuka żony" ma niezwykłą pasję

Początkowo Seweryn wzbudził ogromne zainteresowanie wśród fanów programu "Rolnik szuka żony". Jednak jego burzliwa relacja z Marleną sprawiła, że rolnik był bardzo często hejtowany przez internautów. Ich krótka relacja zakończyła się kłótniami i wyzwiskami na oczach widzów.

Na szczęście po tych wszystkich trudnych chwilach w życiu Seweryna zapanował spokój, a nawet udało mu się już znaleźć wspaniałą dziewczynę! W finale programu rolnik ogłosił, że znalazł szczęście u boku wspaniałej kobiety, która urzekła go swoją osobowością i dojrzałością. Urocza Magda skradła jego serce i jak się okazuje, jest również bardzo utalentowana! 

Wybranka młodego rolnika ma wspaniałą pasję! Uwielbia zwiedzać świat, a przy tym robi fenomenalne zdjęcia, którymi chwali się w mediach społecznościowych! Trzeba przyznać, że jej fotografie naprawdę robią wrażenie. Wybranka Seweryna wyraźnie jest zakochana w Italii, ponieważ właśnie z tego regionu pojawia się na jej profilu najwięcej zdjęć. 

A Wam jak się podobają zdjęcia w wykonaniu wybranki Seweryna? My jesteśmy zachwyceni! 

Fani Seweryna są zachwyceni jego nową wybranką! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na przekór hejterom! 🤍#stophejtowi #stophejt #rolnikszukażony #pytanienaśniadanie #tvp #tvp

Post udostępniony przez Magda (@mos_madeleine_mm)

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43