Partner Meghan Markle z serialu "Suits" zostanie ojcem
Materiały prasowe

 

Co za nowina! Patrick J. Adams, serialowy partner Meghan Markle z "Suits" (Mike Ross) zostanie ojcem! Tę informację potwierdził sam Patrick razem ze swoją ukochaną Troian Bellisario (znana m.in. z "Pretty Little Liars". O wspaniałej nowinie rozpisują się już zagraniczne media m.in. brytyjskie "Elle".

 

Zobacz koniecznie: Jeszcze ich nie ma na świecie, ale imiona już mają! Zobaczcie jak będą miały na imię dzieci Meghan i Harry'ego!

 

Kto zostanie matką chrzestną? Meghan Markle?

Co ciekawe, media nie wykluczają że matką chrzestną może zostać Meghan Markle. Przypomnijmy, Patrick i Meghan spotkali się na planie serialu "Suits" i spędzili razem tam kilka lat. Grali parę zakochanych w sobie prawników. Nam, wydaje się to mało prawdopodobne - ale kto wie jaką decyzję podejmą ostatecznie Troian i Patrick. Gdyby Meghan naprawdę została matką chrzestną ich dziecko - to byłoby piękne!

 

Więcej: Jak mówią do siebie Harry i Meghan, gdy nikt nie słyszy? Wiemy!

 

Historia miłości Troian Bellisario i Patricka J. Adamsa

Przypomnijmy, Troian Bellisario i Patrick J. Adams zaręczyli się w lutym 2014 roku. Pobrali się w grudniu 2016 roku w Santa Barbara. Ostatni raz para była widziana razem podczas ślubu Meghan Markle z księciem Harrym, który odbył się w maju tego roku. Już od jakiegoś czasu oboje wspominali, że myślą poważniej o powiększeniu rodziny. 

 

Partner Meghan Markle z Suits zostanie ojcem. Patrick J. Adams i Troian Bellisario spodziewają się dziecka

Suits Patrick Adams ślub Harry Meghan
East News

 

Meghan Markle i Patrick grali w "Suits" parę prawników zakochanych w sobie po uszy.

Partner Meghan Markle z serialu
Materiały prasowe

 

Plotkuje się, że Meghan Markle zostanie matką chrzestną ich dziecka.

Meghan Markle zaliczyła ogromną wpadkę
East News

Więcej na temat Meghan Markle