Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
AKPA
Newsy

Panasewicz odpadł z "Bitwy na głosy"

Tuż przed półfinałem!
Wczorajszy odcinek "Bitwy na głosy" należał do panów. W rozgrywkach zostały już tylko męskie drużyny: Meza, Kamila Bednarka, Ryszarda Rynkowskiego oraz Janusza Panasewicza.

Po raz kolejny zespół pod wodzą wokalisty zespołu Lady Pank sięgnął po rockowy kawałek. Tym razem był to utwór zespołu Aerosmith "Dude looks like a lady". Był to bardzo energetyczny występ; świadczyć mogą o tym opinie jurorów.

- Wodzu, prowadziłeś genialnie! Podniosłeś ciśnienie - powiedziała Sonia Bohosiewicz.

Również Alicja Węgorzewska była zachwycona występem grupy Janusza.

- Sonia tak wyrwała do góry pod koniec utworu, że dziecko będzie bardzo muzykalne. Boję się, co będzie dalej! Gratulacje! - stwierdziła.

Drugim kawałkiem, który zaprezentował zespół Panasewicza była piosenka Czesława Miłosza "Wspomnienie". Opinie jurorów były również entuzjastyczne.

Niestety, widzowie najwidoczniej nie byli tego samego zdania. I pozwolili Panasewiczowi odpaść.

Rzeczywiście należało mu się to? 

wk
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS/Akpa
Newsy
Stylizacje gwiazd z 6. odcinka "Bitwy na Głosy"
Oceń ich ostatnie stylizacje

Za nami już 6. odcinek drugiej edycji „ Bitwy na Głosy ”. Tym  razem publiczność musiała pożegnać zespół Moniki Kuszyńskiej. W programie pozostają jednak wciąż drużyny Ryszarda Rynkowskiego, Kamila Bednarka, Janusza Panasewicza i Mezo. Jak widać Polacy wolą męskie granie. Na nagraniu programu najlepiej wyglądała jedna z prowadzących Agnieszka Szulim . W iście wiosennym stylu. Kwiatowa suknia do ziemi i szpilki w kolorze nude wyglądały świetnie. Sonia Bohosiewicz również zaskoczyła swoim „czarnym” lookiem. W długiej niebieskiej sukience i wielkim afro na głowie wyglądała jak gwiazda muzyki soul. Ciekawą stylizację zaprezentowała również Alicja Węgorzewska . Tym razem wystąpiła w stylu folk. Niestety następnym razem będziemy musieli opisywać męskie stylizacje, gdyż kobiet w programie pozostało niewiele. jm

ONS/Akpa
Newsy
Stylizacje gwiazd 7. odcinka "Bitwy na Głosy II"
Tym razem pożegnaliśmy zespół Janusza Panasewicza

Za nami siódmy odcinek drugiej edycji programu „Bitwa na Głosy”. Tym razem musieliśmy ze smutkiem pożegnać się z zespołem Janusza Panasewicza. Na nagraniu żeńska część jury wyglądała jak osy. Dosłownie. Alicja Węgorzewska i Sonia Bohosiewicz postawiły na kolor żółty i czarny. Niestety gorzej po raz kolejny wypadła pani Alicja, która skróciła sobie nogi leginsami, które założyła pod sukienkę. Lepiej kreacja prezentowałaby się z kryjącymi rajstopami lub gołymi nogami. Udaną stylizację zaliczyła po raz kolejny Agnieszka Szulim . W modnej w tym sezonie asymetrycznej sukience i brązowych botkach wyglądała świetnie. W związku z tym, że wszystkie artystki odpadły już z programu w zamian pokrótce omówimy stylizację Kamila Bednarka . Muzyk wierny swojemu stylowi miał na sobie prosty biały t-shirt i bawełniane spodnie dresowe połączone z wysokimi sportowymi butami adidasa. Jak oceniacie te stylizacje? jm

Kuba Wojewódzki trzyma kciuki za Idola
TV-Show
Kuba Wojewódzki cieszy się ze startu nowego "Idola"? To zdjęcie nie zostawia wątpliwości!
Kuba Wojewódzki cieszy się ze startu nowego "Idola"? To zdjęcie nie zostawia wątpliwości!

Kuba Wojewódzki cieszy się ze startu nowej edycji Idola?! Choć nie ma go już w składzie jury, gwiazdor TVN trzyma kciuki za polsatowską produkcję - czemu dał wyraz na swoim Facebooku, pokazując zdjęcie z Elżbietą Zapendowską oraz Jackiem Cyganem.    Startuje nowy "Idol"! Pierwszy odcinek nowej edycji "Idola" z udziałem Eli Zapendowskiej, Janusza Panasewicza, Wojciecha Łuszczykiewicza oraz Ewy Farnej już dziś w Polsacie o godzinie 20.   Zobacz:  Zbyszek zaśpiewał "Orki z Majorki" w "Idolu"! Jury go pokochało, a wy? ;)   A co napisał Kuba Wojewódzki? DZIŚ STARTUJE NOWY IDOL !!! trzymamy kciuki ! nestorzy - napisał Kuba i pokazał zdjęcie z Zapendowską i Cyganem.  Co ciekawe, jeszcze jakiś czas temu dziennikarz zakpił z jednego z jurorów, Wojciecha Łuszczykiewicza.    Zobacz na viva.pl: Kuba Wojewódzki po raz kolejny drwi z programu „Idol”. Zobaczcie, co powiedział o jednym z jurorów    Kuba Wojewódzki ma sentyment do programu Idol.   Kuba był jednym z jurorów Idola kilkanaście lat temu.   Ewa Farna jest jedną z jurorek nowego Idola. 

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner