Emmett Cullen z sagi "Zmierzch" był partnerem Rosalie. Kellan Lutz w tej roli zmienił się nie do poznania i w filmie zaskakiwał wizerunkiem przystojnego bruneta o hipnotyzującym, złotym spojrzeniu. Od czasu "Zmierzchu" minęło już wiele lat, a Kellan Lutz zupełnie nie przypomina już Emmetta Cullena.

Reklama

Pamiętacie Emmetta Cullena z sagi "Zmierzch"? Tak dziś wygląda aktor!

Saga "Zmierzch" święciła triumfy na całym świecie, a ekranizacja pierwszej części z 2008 roku była wielkim hitem, który sprawił, że wszyscy usłyszeli o Robercie Pattinsonie i Kristen Stewart. Wielką gwiazdą okazał się też Emmett Cullen czyli umięśniony brunet o złotym spojrzeniu. Dziś Kellan Lutz, który wcielał się w tę rolę, zupełnie nie przypomina swojej serialowej postaci. Ma 38 lat, a w sieci najczęściej publikuje zdjęcia z żoną i dziećmi, które widać, że są dla niego najważniejsze.

Kellan Lutz nadal występuje w kolejnych produkcjach, a nowymi projektami chwali się w mediach społecznościowych. Chcecie zobaczyć, jak zmienił się Emmett Cullen z sagi "Zmierzch" w ciągu ostatnich 15 lat? Koniecznie obejrzyjcie całe nagranie powyżej i zobaczcie, jak zmienił się Emmett Cullen z sagi "Zmierzch"! Zaskoczeni?

Zobacz także: Jak dziś wygląda Ashley Green, czyli Alice Cullen z sagi „Zmierzch”? Jest nie do poznania

Reklama

Byron Purvis/AdMedia/Capital Pictures/EAST NEWS
Reklama
Reklama
Reklama