Najdłuższe i najpiękniejsze związki gwiazd
East News
Newsy

Miłość ponad wszystko! Oto najpiękniejsze i najdłuższe związki polskich gwiazd! O takich uczuciach się śni...

Miłość ponad wszystko! Oto najpiękniejsze i najdłuższe związki polskich gwiazd! O takich uczuciach się śni...

Chociaż dzisiejszą tablicę na portalach społecznościowych zalewają nam zdjęcia zakochanych, to miłość w tych czasach potrafi być ulotna. Młodzi ludzie testują się, a czasami tak samo mocno jak kochają, tak mocno się zawodzą. Podobnie jest w show-biznesie. Więcej słyszy się o głośnych rozstaniach i gorzkich rozwodach, a zbyt mało czasu poświęca się prawdziwej miłości. Są na naszym rodzimym podwórku gwiazdy, dla których miłość jest świętością, a słowa przysięgi, składanej w dniu ślubu, nigdy nie tracą na wartości! To właśnie od nich powinniśmy uczyć się miłości! Poznajcie małżeństwa polskiego show-biznesu z największym stażem! 

Zobacz także: Marta Manowska szczerze o miłości i samotności: "Trzeba się na nowo uczyć oddychać i chodzić"

Masz już kod rabatowy Black Red White? Pobierz go i za piękne meble do Waszego gniazdka zapłać dużo mniej.

Bal karnawałowy z Lewandowskimi czy Cichopkami? Polacy zdecydowali, z kim chcieliby poimprezować w karnawale ;)

Miłość ponad wszystko! Oto najdłuższe małżeństwa w polskim show-biznesie

Prawdziwa miłość nie istnieje? Spójrzcie na te pary, a z pewnością zmienicie zdanie! 

Jerzy Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak są ze sobą już 45 lat! Swoją ostatnią rocznicę ślubu świętowali zaledwie dwa dni temu, bo 12 lutego. 

Jurek Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak
ONS.pl

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są parą już od ponad 30 lat! Oboje studiowali w łódzkiej filmówce i to właśnie tam Radosław poderwał ukochaną na "Pana Tadeusza"... No i tak zostało! Ich miłość umocniła się jeszcze bardziej po tragicznym wypadku, który miał miejsce w 2003 roku, w którym zginął Waldemar Goszcz. Aktorzy zupełnie przewartościowali swoje życie i w tym samym roku zdecydowali się pobrać. Ich miłość przetrwała wiele. Prawdziwe uczucie na dobre i na złe. 

Dorota Chotecka i Radosław Pazura
ONS.pl

Daniel Olbrychski miłość swojego życia zawdzięcza... Agnieszce Osieckiej! To ona poznała go z aktualną żoną: 

„Krysiu, przyjrzyj się Danielowi, bo jeszcze nie spotkał kobiety, która by na niego zasługiwała” - miała powiedzieć do Krystyny Demskiej. 

No to się przyjrzała... W tym roku mija 18 lat od ich ślubu cywilnego! 

Daniel Olbrychski i Krystyna Demska-Olbrychska
East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami". Tam zaczęła kwitnąć ich miłość, a widzowie mieli okazję to obserwować. Ich przepiękny ślub odbył się cztery lata później w Zakopanem, a miłość z roku na rok jest coraz silniejsza! 

Trenowaliśmy rumbę, czyli taniec miłości. Ja byłem wtedy w pracy, więc starałem się mocno trzymać moje uczucia na wodzy - mówił Marcin przed laty.

Ta para wytańczyła sobie zwycięstwo i niekoniecznie mówimy tu o kryształowej kuli. Przepiękna historia i przepiękne 16 lat razem! 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
East News

Paulina Sykut-Jeżyna, gdy poznała Piotra Jeżynę miała zaledwie 17 lat! W roku minie im 23 lata razem a pomiędzy nimi wciąż iskrzy! Ta miłość z roku na rok jest coraz silniejsza i godna podziwu! 

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna na lodach

Cezary Żak i Katarzyna Żak są nierozłączni nawet na ekranie! Mało kto zdaje sobie sprawę jednak, że ich miłość zaczęła się... w 1985 roku na obozie jeździeckim! Ślub Żaków odbył się dwa lata później, a by na niego zarobić wyjechali do pracy do Francji. Katarzyna Żak była pierwszą poważną dziewczyną Cezarego Żaka. A mówią, że taka miłość się nie zdarza! 

Katarzyna Żak i Cezary Żak na planie Dzień Dobry TVN
East News

Trudno nie wspomnieć tutaj o miłości Roberta i Anny Lewandowskich! Ta najpopularniejsza dziś para w Polsce, poznała się podczas obozu integracyjnego dla studentów akademii wychowania fizycznego w 2007 roku. Robert Lewandowski przedstawił się Annie jako... Andrzej. Jak wspominała trenerka to nie była miłość od pierwszego wejrzenia ale... cztery lata później na Malediwach Anna przyjęła pierścionek! W tym roku minie im ósma rocznica ślubu! 

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram

Które jeszcze pary polskiego show-biznesu rozczulają Was swoim uczuciem? 

Zobacz także
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens na 10-leciu La Mania

Zakochani Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens świętują 10-lecie La Manii! Zabrali też psa 

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub? Rolnik opublikował zaskakujące zdjęcie z obrączkami!

 

Katarzyna Cichopek o obowiązkach domowych
Instagram @katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek świętuje 13. rocznicę ślubu! Pokazała piękne zdjęcia ze ślubnego albumu 
Katarzyna Cichopek z okazji rocznicy ślubu pokazała niepublikowane i bardzo romantyczne zdjęcia z sesji. To trzeba zobaczyć!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już małżeństwem od 13 lat. Ślub pary był jednym z najważniejszych wydarzeń w 2008 roku i od tego czasu wspólnie pracują, wychowują dwójkę wspaniałych dzieci i udowadniają, że długi staż małżeński w show-biznesie też jest możliwy. Teraz Katarzyna Cichopek opublikowała kilka zdjęć z ich ślubu i podziękowała mężowi za wspólne lata.  Ślub Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela Ach, co to był za ślub! - tak można powiedzieć, wracając wspomnieniami do zdjęć sprzed 13 lat, kiedy uśmiechnięta Katarzyna Cichopek opuszczała ze swoim mężem kościół w Zakopanem. Para poznała się 15 lat temu i wspólnie wystąpili w 2. edycji programu "Taniec z gwiazdami" . Zdobyli wtedy kryształową kulę, a w mediach było głośn o o ich romansie, który, jak często sugerowano został wykreowany na potrzeby programu. Szybko okazało się, że para faktycznie jest razem i w 2008 roku wzięli ślub, a rok później na świat przyszedł ich syn Adam. Katarzyna Cichopek z okazji 13. rocznicy ślubu pokazała nowe zdjęcia z sesji. Są naprawdę bardzo romantyczne! Koronkowa rocznica ślubu ❤️ 13 lat @marcinhakiel 🙉 #mylove #mybestfriend  #couplegoals  - napisała pod zdjęciem Katarzyna Cichopek. Zobacz także:  Katarzyna Cichopek pokazała syna! Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem" Gwiazda "M jak miłość" nie musiała długo czekać na reakcję swoich fanów, którzy pospieszyli z gratulacjami. Życzenia dla pary złożyli też m.in. Maciej Kurzajewski i Agnieszka Mrozińska znana z serialu "Na dobre i na złe".  wszystkiego najcudowniejszego Kochani ❤️Kochajcie się i bądźcie szczęśliwi! ❤️ Wszystkiego co najwspanialsze ❤️      ...

Nie tylko Joanna Opozda i Antoni Królikowski przezwyciężyli kryzys. Te pary dały sobie drugą szansę
PIOTR KAMIONKA/REPORTER/Piotr Molecki/East News/VIPHOTO/East News
Newsy
Nie tylko Joanna Opozda i Antoni Królikowski przezwyciężyli kryzys. Te pary dały sobie drugą szansę
Dziś tworzą najpopularniejsze pary w show-biznesie, ale w ich związkach nie zawsze było kolorowo. O tych kryzysach mówili wszyscy!

Choć stare przysłowie mówi "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki", te słynne pary udowadniają, że nie zawsze warto się nim kierować. Mimo że dziś te gwiazdorskie nazwiska tworzą jedne z najbardziej rozpoznawalnych związków w show-biznesie, jak donoszą media, w przeszłości musiały mierzyć się z poważnymi kryzysami. Joanna Opozda i Antoni Królikowski, Katarzyna Cichopek oraz Marcin Hakiel, a także księżna Kate i książę William to tylko początek długiej listy... Gwiazdy, które pokonały kryzys i wróciły do siebie nawet po rozstaniu  Ostatnio polskie media huczały od powrotu Joanny Opozdy do Antoniego Królikowskiego , a o słynnej parze zrobiło się jeszcze głośniej z powodu... ich ślubu! Po medialnym rozstaniu i licznych pogłoskach o tym, że aktor usilnie próbuje odzyskać serce swojej ukochanej, 7. sierpnia Joanna Opozda i Antek Królikowski ślubowali sobie miłość i powiedzieli sakramentalne "TAK". Które ze znanych i lubianych par również zwalczyły kryzys w związku? Zobacz także:   Antoni Królikowski pokazał zdjęcie z wesela z Joanną Opozdą. "Państwo Królikowscy" Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Związek tej dwójki nie zawsze był idealny. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zostali parą już w 2003 roku i dziś mogą pochwalić się naprawdę długim stażem - nie licząc pewnej przerwy... Jak donosiły media, w 2012 roku para rozstała się na kilka miesięcy, a aktor miał nawet wyprowadzić się z domu! Na szczęście już latem tego samego roku prasę obiegła wieść, że Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wrócili do siebie.  Natomiast dwa lata po przykrym incydencie - w grudniu 2014 zakochani postanowili scementować swój związek i wzięli cichy ślub w Boże Narodzenie! Jak widać zażegnanie...

katarzyna_cichopek_marcin_hakiel
Mat.prasowe TVP
Newsy
Kasia Cichopek pokazała seksowne zdjęcie z mężem! Tak zaczął się jej związek z Marcinem Hakielem
Kasia Cichopek pokazała seksowne zdjęcie z mężem! Tak zaczął się jej związek z Marcinem Hakielem

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują dziś 11. rocznicę ślubu! Gwiazdy powiedziały sobie "tak" 20 września 2008 roku w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem. Ich ślub był jak z bajki, jednak zanim do niego doszło kilka lat wcześniej widzowie mogli oglądać, jak rodziło się uczucie między parą. Przypomnijmy, że Kasia i Marcin poznali się na planie "Tańca z Gwiazdami"! Tylko zobaczcie jaką fotką pochwalili się w 11. rocznicę ślubu. Kasia Cichopek w "Tańcu z Gwiazdami" Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w "Tańcu z Gwiazdami". Aktorka została zaproszona do drugiej edycji show, którą emitowała stacja TVN. Produkcja zadecydowała, że najlepszym partnerem dla Kasi będzie Marcin Hakiel. Kilka odcinków później okazało się, że był to strzał w dziesiątkę! Kasia i Marcin zakochali się w sobie na parkiecie. Wygrali drugą edycję show i do domu wrócili już razem z Kryształową Kulą. Trzy lata później Kasia i Marcin stanęli na ślubnym kobiercu. Ich ślub był jak z bajki. Gwiazdy doczekały się dwójki dzieci: Adama i Helenki. Pociechy pary nie są związane z show biznesem.  Z okazji rocznicy ślubu Kasia Cichopek pochwaliła się jednym z pierwszych zdjęć z Marcinem na Instagramie. Para wciąż tańczy "ramię w ramię".  I tak oto 14 lat temu Marcin Hakiel wywrócił mój świat do góry nogami. Dziś mija 11 lat od naszego ślubu, a my nadal tańczymy ramię w ramię 🥰 Jesteś moim  #partnerincrime  - napisała Kasia w sieci.  Zobacz także:   Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przetrwali kryzys, czy nie boją się, że „Czar par” znów wywróci ich życie do góry nogami? Marcin odpowiedział ukochanej: Pamiętam jak przygotowywaliśmy się do tego...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik