Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Instagram

Ostro na profilu Julii Wieniawy: „Samolubne myślenie celebrytów”, „Wszystko mają w tyłku”! Odpowiedziała.

Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Instagram

Tak ostro na profilu Julii Wieniawy już dawno nie było! Aktorka opublikowała nowe zdjęcie z egzotycznych wakacji i rozpętała burzę. Pod jej adresem natychmiast pojawiły się zarzuty, z którymi mierzą się ostatnio wszystkie celebrytki chwalące się bajecznymi urlopami, gdy w Polsce szaleje trzecia fala koronawirusa.

Julia Wieniawa odpowiedziała i zdradziła, że sama już przechorowała Covid-19!

Burza na profilu Julii Wieniawy pod zdjęciem z urlopu! 

Julia Wieniawa razem z Nikodemem Rozbickim wyjechała na urlop do Egiptu. Gwiazda umieściła w sieci relację z podróży, a jedno ze zdjęć wywołało prawdziwą burzę w sieci. Niektóre Internautki zarzucają aktorce, że mimo dramatycznej sytuacji epidemicznej w Polsce, zdecydowała się na beztroskie wakacje. 

nierozumiem tego.. dlaczego celebryci zawsze robią to co jest "na topie"? tzn. na początku pandemi wszystkim mówili, żeby siedzieli w domach, zakładali maski itp a teraz mają wszystko w tyłku (jeżdżą na wakacje, kombinują omijając kwarantannę, nie noszą masek). Jakby nigdy swojego zdania na dany temat nie mieli. (pisownia oryg.)

typowe samolubne myślenie celebrytów. Ty przechorowałaś, ale zawsze możesz pozarażać innych. O tym już ciężko pomyśleć jak patrzy się tylko na czubek własnego nosa

Julia Wieniawa zdecydowała się odpowiedzieć na te zarzuty i napisała w swojej obronie, że każdy ma prawo jechać do miejsc, które są otwarte na turystów. Dodała też, że przestrzega obowiązujących ograniczeń wszędzie, gdzie jest. Co więcej aktorka przyznała, że przeszła już Covid-19!

każdy ma prawo wyjechać. Kup sobie bilet i leć :) zrobiliśmy testy, jesteśmy „czyści”, wiec możemy sobie pojechać na wakacje. Nie widzę w tym żadnego problemu. Tam gdzie trzeba to nosimy maski. A tam gdzie nie trzeba to ściągamy, bo się udusić można w tym. Przecież to chyba zrozumiałe i ludzkie. Poza tym my już przeszliśmy covid 🙋🏻‍♀️ pozdrawiam - odpowiedziała Wieniawa. 

Fanki aktorki zainteresował fakt, że przeszła koronawirusa, o czym do tej pory nie wspominała. Co więcej Internautki zastanawiają się, kiedy Julia Wieniawa przebywała na izolacji, skoro cały czas jest aktywna w mediach społecznościowych, podróżuje i chwali się kolejnymi projektami.

@juliawieniawa calu czas aktywna wszędzie cię pełno ,ale przeszłaś covid no dziwne😂😂

@juliawieniawa niewiem kiedy 🤦codziennie jestes na ig nigdy o tym nie wspomnialas

Julia Wieniawa odpowie zaniepokojonym fankom?

Zobacz też: Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z Nikodemem Rozbickim. Fani są pod wrażeniem: "Julka ON naprawdę do Ciebie pasuje"

Julia Wieniawa wypoczywa właśnie w Egipcie razem z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa w Egipcie
Instagram

Aktorka wyznała, że przeszła zakażenie koronawirusem. 

Julia Wieniawa w żółtej sukience i białych adidasach
Instagram/Julia Wieniawa

 

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48