Ostatni wywiad z Witoldem Pyrkoszem o żonie Krystynie
EastNews/ONS

Ostatni wywiad z Witoldem Pyrkoszem. Zdradził, jak utrzymał przy sobie młodszą o 19 lat żonę Krystynę. Wzruszające WIDEO

Ostatni wywiad z Witoldem Pyrkoszem o żonie Krystynie
EastNews/ONS

Witold Pyrkosz nie żyje. Aktor znany przede wszystkim z serialu TVP2 „M jak miłość”, a wcześniej m.in. z „Janosika”, „Alternatywy 4” i „Vabank” przed śmiercią, w grudniu 2016 roku, udzielił ostatniego wywiadu dla telewizji NOWA TV. W wywiadzie mówił o swoich miłostkach i miłościach, a przede wszystkim o tej największej - żonie Krystynie (Zobacz także: Historia miłości Witolda Pyrkosza i jego żony. 19 lat różnicy wieku nie przeszkodziła im być razem).

 

Zobacz OSTATNI WYWIAD Z WITOLDEM PYRKOSZEM:

 

Witold Pyrkosz nie żyje. Miał 90 lat

Przez 17 lat Witold Pyrkosz wcielał się w Lucjana Mostowiaka, dobrego ojca, dziadka, pradziadka, który kocha nalewki, jabłka i szachy... Pokochała go za to cała Polska. Ale znamy go też z innych ról... (Więcej: "Król polskich seriali" nie żyje. Wspominamy kultowe role Witolda Pyrkosza)

 

Sam Pyrkosz o swojej prywatności nie mówił dużo. Zawsze podkreślał, że jedyną miłością w jego życiu była jego żona Krystyna.

 

Zobacz: Łepkowska wspomina Witolda Pyrkosza. "Liczyliśmy się z tym, miał 90 lat, ale i tak wydawało się, że będzie wieczny..."

 

Zobacz więcej: Nie żyje Pyrkosz. "Miał problemy ze zdrowiem, ale kochał życie" Wspomnienia aktorów i przyjaciół

 

Witold Pyrkosz miał 90 lat.

Koroniewska wspomina Pyrkosza

 

Jego przyjaciele, rodzina, fani nie mogą pogodzić się ze stratą.

Marcin Mroczek żegna Pyrkosza

Więcej na temat M jak miłość Witold Pyrkosz
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47