Choć niektórym towarzyszy przekonanie, że w związku to mężczyzna powinien być starszy o kobiety, jeżeli mówimy o prawdziwej miłości wiek nie gra roli, a te pary są tego najlepszym potwierdzeniem. Co więcej, możemy się założyć, że na pierwszy rzut oka wcale nie dałabyś tym gwiazdom więcej lat, a niektóre zestawienia mogą naprawdę zaskoczyć. Wierzysz, że rekordzistka jest starsza od swojego męża aż o 31 lat? W zestawieniu znajdziemy takie osobowości jak Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, czy Magdalena Cielecka. 

Koniecznie obejrzyj nasze wideo i zobacz najsłynniejsze pary w polskim i zagranicznym show-biznesie, które udowadniają, że wiek nie jest żadną granicą, ale! W tym przypadku to kobiety są starsze od swoich drugich połówek. Uwaga, niektóre związki mogą wprawić w osłupienie. Zgadujesz już, kim jest rekordzistka?

Zobacz także: Ciężarna Agnieszka Włodarczyk zaatakowana przez fankę: "Facet dziewięć lat młodszy to nie najlepszy wybór". Odpowiedziała! 

Małgorzata Kożuchowska jest starsza od swojego męża o 9 lat! Kto by pomyślał? Koniecznie zobacz nasze wideo, żeby poznać resztę gwiazdorskich par, w których to ona ma więcej lat niż on.

Małgorzata Kożuchowska z mężem
East News